< >
logo
27
Pro
sdílet článek
Jiří Patočka

Rozpis zápasů PFC

Rozpis zápasů na turnaj PFC 5. – 7. ledna 2018. Rozpis focení na den 6. ledna bude zveřejněn v samostatném článku.

 

Dorostenci
B01 – Pá – 8:50 – Jižní Město – Wizards DDM Praha 10
B01 – Pá – 14:40 – TJ Chodov – Florbal Chomutov
B01 – So – 9:40 – Jižní Město – Fbc Vipers Most

Starší Žáci
BO3 – Pá – 9:40 – Jedenáctka – Florko Košice
B03 – Pá – 18:50 – Jižní Město – Florbal Židenice
B03 – So – 10:30 – Jižní Město – 101. Sportovní

Mladší žáci 2005
B05 – Pá – 8:50 – Hamr 1 – Fbš Bohemians
B05 – Pá – 13:00 – Hamr 4 – Hattrick Brno
B05 – So – 8:50 – Hamr 4 – Fbš Olomouc
B05 – So – 12:10 – Hamr 2 – Florbal Chomutov

Mladší žáci 2006
B06 – Pá – 13:00 – Hamr 1 – Fbk Škorpioni Ostrava
B06 – Pá – 16:20 – Hamr 3 – Sk Bivoj Litvínov
B06 – So – 8:00 – Krč – Florbal Jesenice
B06 – So – 11:20 – Krč – Florbal Židenice

Elévové 2007
B07 – Pá – 9:40 – Hamr 1 – Florbal Chodov
B07 – Pá – 13:50 – Hamr 3 – Florbalová Akademie MB
B07 – So – 8:50 – Krč – Florbal Ústí
Elévové 2008
B08 – So – 8:00 – Hostivař 1 – Acema Sparta Praha
B08 – So – 10:00 – Hostivař 2 – FBC Říčany
B08 – So – 14:40 – Hostivař 3 – Florbal Tachov
B08 – So – 18:00 – Hostivař 1 – HBC Hostivar
B08 – Ne – 9:20 – Hostivař 3 – MMKS Podhale Nowy Targ
B08 – Ne – 10:40 – Hostivař 2 – Fbš Bohemians

Přípravky 2009
B09 – So – 11:20 – Hostivař 1 – Florbal Židenice
B09 – So – 12:40 – Hostivař 2 – Florbal Znojmo
B09 – So – 14:40 – Hostivař 1 – FBC Liberec

Dorostenky
G00 – Pá – 12:10 – Jedenáctka – Florbal Ústí
G00 – Pá – 16:20 – Jedenáctka – Wild Girls
G00 – So – 12:10 – Jižní Město – MMKS Podhale Nowy Targ
G00 – So – 16:20 – Jižní Město – Sk Bivoj Litvínov
G00 – So – 19:40 – Slavia – Kanonýři Kladno
G00 – Ne – 8:50 – Podvinný Mlýn – Vosy Praha

Elévky
G07 – So – 8:00 – Hostivař 3 – Acema Sparta Praha
G07 – So – 12:40 – Hostivař 3 – Dračice FA MB
G07 – So – 15:20 – Hostivař 3 – Tygřice FA MB
G07 – So – 17:20 – Hostivař 2 – Florbal Židenice
G07 – Ne – 8:40 – Hostivař 3 – Acema Sparta Praha
G07 – Ne – 10:40 – Hostivař 1 – Dračice FA MB
G07 – Ne – 12:40 – Hostivař 2 – Tygřice FA MB
G07 – Ne – 14:40 – Hostivař 1 – Florbal Židenice

divider
plakat_kempy
04
Čec

1. příměstský kemp

Vážení rodiče,

přinášíme poslední informace o 1. příměstském kempu v Letňanech.

Termín konání: 9. - 13. 7. 2018 (vždy od 9:00

divider
137x117_turnaje
14
Kvě

Příjezd FALUN

Předpokládaný návrat hráčů z Falunu je 17:00 - 17:15, opět k poliklinice

divider
10
Kvě

LETNÍ PŘÍPRAVA

Vážení rodiče, vážení hráči, ligová sezóna nám skončila a je na řadě letní příprava. Letní příprava se koná od 14. 5. (u týmů nebo

divider starší články divider