< >
137x117_cas
01
Zář
sdílet článek
Jiří Patočka

ROZPIS TRÉNINKŮ 2017/2018

PŘINÁŠÍME KOMPLETNÍ ROZVRH TRÉNINKŮ, KTERÉ BY MĚLY ZŮSTAT JIŽ KONEČNÉ DO CELÉ SEZÓNY. Oproti návrhu jsou zde nějaké úpravy, které byly nutné zejména kvůli rozvrhům a časových možnostech trenérů.

 

Kompletní informace o nadcházející sezóně 2017/2018 naleznete ZDEPlatby příspěvků prosím proveďte do 30. září. Děkujeme!

 

Přípravka MINI – Barbora Šimonková, Martin Jiřinec

Pondělí – Letňany zadní – 15:30 – 16:45

Čtvrtek – Letňany zadní – 15:30 – 16:45

 

Přípravka 2010 – Katarína Planá, Barbora Šimonková

Pondělí – Letňany zadní – 16:30 – 17:45

Středa – Letňany sál – 17:30 – 18:30

Čtvrtek – Letňany zadní – 16:30 – 17:45

 

Přípravka 2009 – Jiří Patočka

Pondělí – Letňany zadní – 16:30 – 17:45

Středa – Letňany sál – 17:30 – 18:30

Čtvrtek – Letňany zadní – 16:30 – 17:45

 

Elévové 2008 – Jakub Hlaváček, Jiří Kolínský

Pondělí – ZŠ Fryčovická – 18:00 – 19:00 (do konce září venku)

Úterý – Letňany zadní – 18:30 – 19:45

Pátek – Letňany zadní – 18:00 – 19:15

 

Elévové 2007 – Jan Sláma, Jiří Vorel, Ondřej Schuller

Úterý – Letňany zadní – 17:30 – 18:45

Středa – Letňany sál – 16:30 – 17:30

Pátek – Letňany zadní – 17:00 – 18:15

 

Elévové/mladší žáci ROOKIES – Jan Hausmann, Antonín Hruška (Nováčci ročníků 2008 – 2005, rozdělení dle rozhodnutí trenérů)

Pondělí – ZŠ Fryčovická – 19:00 – 20:00 (do konce září venku)

Středa – Letňany zadní – 16:30 – 17:45

Pátek – Letňany zadní – 18:00 – 19:15

 

Mladší žáci 2006 – Kryštof Hartman, Matěj Pošta, Antonín Hruška

Pondělí – ZŠ Fryčovická – 19:00 – 20:00 (do konce září venku)

Středa – Letňany zadní – 17:30 – 18:45

Pátek – Letňany zadní – 18:45 – 20:00

 

Mladší žáci 2005 – Marek Rauš, Pavel Horák, Jakub Boček, Jakub Hromada

Pondělí – ZŠ Chabařovická – 18:00 – 19:00

Středa – Letňany zadní  – 18:45 – 20:00

Čtvrtek – Letňany zadní  – 19:15 – 20:30

 

Starší žáci WHITE – Markéta Chaloupecká, Metoděj Krahulec

Pondělí – Letňany sál – 16:30 – 17:30

Úterý – Letňany zadní – 19:15 – 20:30

Pátek – Letňany velká – 17:00 – 18:15

 

Starší žáci BLACK – Tomáš Hejda, Andrej Svatoš, Tomáš Straka

Pondělí – Čakovice – 16:30 – 17:45

Středa – Čakovice – 16:45 – 18:00

Pátek – Letňany velká – 18:15 – 19:30

 

Dorost B – Karel Staněk, Vojtěch Ježek, Ondřej Falber

Úterý – TJ Spoje – 18:00 – 19:15

Čtvrtek – TJ Spoje – 17:30 – 18:45

 

Dorost A – Jakub Zalubil, David Vorlíček

Pondělí – Čakovice – 17:45 – 19:15

Středa – ZŠ Kbely – 19:30 – 21:00

Čtvrtek – Čakovice – 17:00 – 18:15

 

Junioři B – Karel Staněk, Vojtěch Ježek, Ondřej Falber

Úterý – TJ Spoje – 19:15 – 20:30

Čtvrtek – TJ Spoje – 18:45 – 20:00

 

Junioři A – Jakub Zalubil, David Vorlíček

Pondělí – Čakovice – 19:15 – 20:30

Úterý – TJ Spoje – 20:30 – 22:00

Středa – ZŠ Kbely – 19:30 – 21:00

Čtvrtek – Čakovice – 18:15 – 19:30

 

Muži C + D

Pátek – Letňany velká – 19:30 – 21:00

 

Muži B

Úterý – TJ Spoje – 20:30 – 22:00

Čtvrtek – Lyceum Drtinova – 20:15 – 21:45

 

Elévky – Pavel Bartoš, Martina Raušová

Pondělí – Letňany sál – 15:30 – 16:30

Čtvrtek – Letňany zadní – 17:30 – 18:45

Pátek – Letňany zadní – 16:00 – 17:15

 

Mladší žákyně – Martin Vachule, Kristýna Urbanová, Andrea Klecová

Pondělí – Letňany zadní – 18:30 – 19:45

Úterý – Letňany sál – 16:00 – 17:00

Čtvrtek – Letňany zadní – 18:30 – 19:45

 

Starší žákyně + dorostenky – Jan Kopecký, Karel Staněk

Pondělí – Letňany zadní – 17:30 – 18:45

Úterý – Letňany sál – 18:00 – 19:00

Pátek – Letňany velká – 15:45 – 17:00

 

Juniorky + ženy – Lukáš Klíma, Tomáš Zídek

Pondělí – Letňany zadní – 19:30 – 20:45

 

divider
strzi2
21
Zář

Starší žáci WHITE postupují!

Nadšení z postupu, které přineslo naše vítězství v prvním turnaji nové sezony, vystřídaly obavy. Přečtěte si o prvních zápasech stržů WHITE v tomto

divider
strzi16.9
18
Zář

Strži Black uhájili košovou příslušnost

První turnaj nové sezóny vždy přináší velké očekávání, jak na tom kdo v porovnání s ostatními soupeři bude. Bohužel jsme do Mladé Boleslavi

divider
dorost_sfc-1.misto
31
Srp

ZLATÁ BRATISLAVA!

  Již ve středu odcestovala větší část dorostenecké posádky z Prahy do slovenského hlavního města, kde se od čtvrtka zúčastnila turnaje Slovak Floorball Cup. Po troublech s ubytováním

divider starší články divider