< >
BA_Rozhovor_Úvod
03
Říj
sdílet článek
Jakub Zalubil

Rozhovor – Daniel Körber

V této sezóně brankář Daniel Körber dostává v brankovišti větší ice time a zasáhl již do pěti utkání ze šesti. Ve všech pěti utkání dovedl svůj tým k výhře, i když v posledních zápase byl krátký na dvanáct pokusů kladenských střelců. Nejen o tomto zápase se nám rozpovídal Sigy v našem rozhovoru.

Máte za sebou další utkání, které se odehrálo v dopoledních hodinách na horké půdě Kladna. Jednalo se o „školní utkání“, bylo to pro tebe v něčem speciální od jiných utkání?

Speciální bylo určitě a to hned v několika věcech. Jednak dopolední čas zápasu, jenž asi všem úplně neprospěl, poté skvělá atmosféra, kterou děti vytvořily, až po šílenost v podobě 26 gólů.

– V utkání padlo 26 branek, vyhráli jste v poměru 14:12. Měl si celkově 29 úspěšných zárkoků. Jak bys zhodnotil svůj i celého týmu výkon?

Když začnu u mě, tak si nepamatuji, kdy jsem dohrál zápas s 12 obdrženými góly a ještě navíc vyhrál. Taky je paradox, že si vyčítám “jen” 2-3 góly, ale jinak si myslím, že jsem v zápase podal celkem dobrý výkon – což je již se zmíněnými 12 góly fakt bizár, ale hodnocení nechám na Petisovi. Co se týče týmu, jsem strašně rád, že jsme vybojovali 3 body, obzvlášť závěr zápasu v oslabení byl těžký, kluci ale měli střeleckou . hlavně náš premiant v první lajně, a tak jsme v kombinaci se štěstím urvali důležité body.

42940143_1906411116089736_6024091597174472704_o

 

– S brankářským kolegou Ondrou Matiáškem vedete brankářskou akademii u nás v klubu. Jak si zatím s výkony našich mladších brankářů a brankářek spokojený?

K tomu se zatím vyjádřit nemůžu, jelikož jsem naše špunty takřka chytat neviděl. Máme ale za sebou první trénink a musím uznat, že se hodně snaží, což je samo o sobě dobře. Takže spokojený v tomto ohledu jsem. S Ondrou se snažíme, aby je cvičení bavily a chceme jim předat věci, co umíme, tak snad jim to pomůže ke zlepšení.

– Jaké máš ty osobní cíle do této sezóny, která už je v plném proudu?

Cíl je jasný, dotáhnout Blacky do extraligy, na kterou jednoznačně máme a přispět, co největším dílem.

– Co bys chtěl mladým hráčům a gólmanům vzkázat?

 Prckům bych rád vzkázal ať se florbalem baví, nezlobí moc rodiče, snaží se ve škole a určitě je rádi s A-týmem uvidíme na každém domácím zápase, obzvláště teď v neděli proti Havířovi a pak na velké akci na Podvinném mlýně, která se koná 21.října od 18:00!

 – Sigi díky a ať se daří!

BA_Rozhovor_Úvod

divider
51368209_753534658379628_1577449365067268096_n
13
Úno

Letos přepíšeme historii, říká Kuba Boček

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s naším odchovancem Jakubem Bočkem, který ještě jako junior je tahounem našeho mužského týmu, útočícího na postup do Superligy. Co

divider
ústí
12
Úno

Muži hrají domácí zápas s Ústím

Základní část se nám chýlí ke konci a Blacky čeká ve 25.kole poslední domácí zápas před začátkem play off. Atmosféru hodno vyřazovacího zápasu

divider
LN
30
Říj

Rozhovor – Lukáš Nekola

Na zápase BLACK ANGELS x EXCELSIOR HAVÍŘOV se s bohatou florbalovou kariérou rozloučil dlouholetý kapitán A týmu Lukáš Nekola. Jako poděkování obdržel zarámovaný

divider starší články divider