< >
pripravka_2010_19-02-23
25
Úno
sdílet článek
Sváťa Baťa

Remízový den přípravek 2010

Je 23.2. a nás opět čeká pořádání v BB aréně v Letňanech, tentokrát v přední hale. Hřiště připravené, přesně tak jak má být a můžeme jít na to…, ale bez rozhodčího to nepůjde. A tak jsem se netradičně musel této role ujmout a poprvé v životě si vyzkoušet jaké to je “pískat”.

Jelikož jsem musel dělat rozhodčího, nemohl jsem souběžně s touto rolí trénovat, a tak se trénovaní ujmula Natálka Ch. s asistentem z řad rodičů, Romičem.

 

První zápas nás čekal až v 10:30 proti Benešovu, až 4. zápas v pořadí, takže kluci by měli mít na rozkoukání dost času, ale realita vypadala úplně jinak, prázdniny bohužel dělají své. I po špatném výkonu první půle pro nás končí vítězstvím 1:0, ale to nás evidentně uspokojilo a špatný výkon jsme proměnili v ještě horší. Hlavně díky Matesovi v bráně, který snad jako jediný byl duchem přítomný, končí zápas remízou 2:2. Jedním slovem: Hrůza.

 

Druhý zápas a nás čekají populární Nehvizdy, které jsme dvakrát za sebou “louskli” ve finále. Vzhledem k výsledkům by nás posouvala do finále jen výhra o 2 a více gólů, a naopak prohra by znamenala boj o udržení. Doufal jsem v probuzení z prvního zápasu, ale to nepřicházelo, i když tři minuty před koncem jsme vedli ještě 2:0. Laciné chyby soupeř trestal, náš výkon se nezlepšil, a tak se opakoval výsledek ze zápasu prvního a to remíza 2:2. Finále nám utíká, ale nutno říct, že dnes jsme si ho opravdu nezasloužili.

 

Po předvedených výkonech byl úspěch, že nehrajeme o sestup, ale o třetí místo proti Falconům, kde jsme dobře zvládli eliminovat jednoho kluka, který byl schopný dávat góly. Náš výkon byl o poznání lepší a konečně se na hru dalo koukat, a tak výsledek 12:1 byl odměnou za zlepšené výkony. Bohužel toto zlepšení přišlo pozdě, a tak končíme na domácí půdě na třetím místě.

 

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům za pořádání, které se zvládlo bez problémů. Moje poděkování směřuje taky k Romičovi a Natálce, kteří to vzali za mě. Díky a příště už normálně se mnou.

 

pripravka_2010_19-02-23

divider
2011
19
Bře

Střešovický turnaj naší přípravky 2011

16.3. 2019 Ligový turnaj 1. Koš (BA 2011) Vstávat Blaci, hola, hola první koš nás k sobě volá.... A že nebude to lehké, pocítíme brzy Wizards, Sparta

divider
2010
19
Bře

Přípravka 2010 třetí na svém turnaji

Sobota 17.3 a nás čekají další zápasy v prvním koši, tentokrát na Děkance. Bohužel jsme nepřijeli v plné sestavě jelikož, Vojtu Kopičku trápili

divider
mini-1170x650
28
Úno

Přípravka Mini pořádala 4. koš

V sobotu 23.2.2019 naši nejmenší přípravku čekalo první pořádání. Poprvé to bylo i pro realizační tým. Sešli jsme se něco málo po 8.

divider starší články divider