04
Úno
Sváťa Baťa

Přípravky 2010 druhé v prvním koši

Je 2.2. a čekají nás další zápasy v prvním koši v hale VOŠSP na Zahradním městě s odhodláním vyhrát potřetí v řadě.

Ve skupině nás čekají dva zápasy s týmy Technology Florbal Mladá Boleslav. Jako první začínáme s týmem MB Green. Do zápasu nastoupily oba týmy odhodlaně a bojovně, na obou stranách „zvonila“ po střelách tyč. Kluci začali víc běhat, přihrávat, střílet. Daří se nám dát první branku, po chvíli zvyšujeme na 2:0 a vytváříme si další šance, které nevyužijeme. Ke konci poločasu si soupeř vytvořil několik šancí, které náš brankář svými skvělými zákroky zneškodní, ale i tak snižují na 2:1.  Druhou půli začínáme naším klasickým pokřikem. Zápas pokračuje v rychlém tempu, zvyšujeme na 3:1 , soupeř snižuje kontaktní brankou na 3:2. Hraje se vyrovnaný zápas, šance jsou na obou stranách, brankáři drží své týmy, další branka už nepadne. Po vyrovnaném průběhu vítězíme 3:2.

V druhém utkání nás čeká tým MB Black. Povzbuzeni výhrou z předešlého zápasu jsme začali dobře, kluci hráli hezký florbal, běhali, přihrávali a dobře stříleli. První polovinu ovládli výsledkem 4:0.  Druhá půle pokračovala ve stejném duchu, kluci postupně zvyšovali skóre, soupeři dovolili jen tři branky, konečné skóre 11:3.

Po dvou vítězstvích nás čeká finále s Florball club Falcon. Začátek nám vychází podle našich představ, otevíráme skóre na 1:0. Soupeř však po inkasovaném gólu přidává, je běhavější a rychlejší, brzy vyrovnává na 1:1. Po našich chybách přidává i další dvě branky a poločas končí 2:3. Do druhého poločasu vstupujeme s odhodláním nedat soupeři nic zadarmo a otočit skóre . To se nám bohužel nedaří a soupeř zvyšuje náskok na 4:2. Nevzdáváme se, kluci bojují ze všech sil a postupně srovnávají na 4:4. Při pokusu vzít si oddechový čas na naší straně, který rozhodčí nezaznamenal, kluci na chvíli ztratí koncentraci a dostáváme smolný gól na 5:4. Poté si vybíráme již „avizovaný“ time. Po taktické poradě  a ve snaze o vyrovnání, trenér odvolává brankáře a hrajeme se čtyřmi hráči. I přes všechnu snahu a odhodlání tentokrát nevyrovnáváme a inkasujeme gól do prázdné brány. Zápas končí 6:4.

Na turnaji jsme obsadili skvělé druhé místo.

Na závěr velké poděkování všem hráčům za odvedené výkony, našemu trenérovi Martinu Jiřincovi za výbornou práci s kluky a rodičům za fandění.

BA 2011_Hostivice_1.koš_3.místo
06
Úno

Další povedený turnaj pro přípravku 2011

Od brzkého rána přál dnešek spíš příznivcům lyžování (tímto na dálku zdravíme členy týmu, kteří výjimečně dali přednost hře na Krakonošovi

přípravky 10 děkanka
20
Pro

Přípravky 2010 vyhrály první koš

Bylo 15. prosince a nás čekal na Děkance další turnaj v prvním koši. Řekli jsme si, že bychom mohli zakončit letošní rok výhrou,

kk
19
Lis

2010 odehrály další zápasy v elitním koši

První zápas začínáme s Chodovem. Tlačíme od začátku, ale chybí důraz a zakončení. Při druhém střídání zvyšujeme tlak, ale opět bez první vstřelené