Je 2.2. a čekají nás další zápasy v prvním koši v hale VOŠSP na Zahradním městě s odhodláním vyhrát potřetí v řadě.

Ve skupině nás čekají dva zápasy s týmy Technology Florbal Mladá Boleslav. Jako první začínáme s týmem MB Green. Do zápasu nastoupily oba týmy odhodlaně a bojovně, na obou stranách „zvonila“ po střelách tyč. Kluci začali víc běhat, přihrávat, střílet. Daří se nám dát první branku, po chvíli zvyšujeme na 2:0 a vytváříme si další šance, které nevyužijeme. Ke konci poločasu si soupeř vytvořil několik šancí, které náš brankář svými skvělými zákroky zneškodní, ale i tak snižují na 2:1.  Druhou půli začínáme naším klasickým pokřikem. Zápas pokračuje v rychlém tempu, zvyšujeme na 3:1 , soupeř snižuje kontaktní brankou na 3:2. Hraje se vyrovnaný zápas, šance jsou na obou stranách, brankáři drží své týmy, další branka už nepadne. Po vyrovnaném průběhu vítězíme 3:2.

V druhém utkání nás čeká tým MB Black. Povzbuzeni výhrou z předešlého zápasu jsme začali dobře, kluci hráli hezký florbal, běhali, přihrávali a dobře stříleli. První polovinu ovládli výsledkem 4:0.  Druhá půle pokračovala ve stejném duchu, kluci postupně zvyšovali skóre, soupeři dovolili jen tři branky, konečné skóre 11:3.

Po dvou vítězstvích nás čeká finále s Florball club Falcon. Začátek nám vychází podle našich představ, otevíráme skóre na 1:0. Soupeř však po inkasovaném gólu přidává, je běhavější a rychlejší, brzy vyrovnává na 1:1. Po našich chybách přidává i další dvě branky a poločas končí 2:3. Do druhého poločasu vstupujeme s odhodláním nedat soupeři nic zadarmo a otočit skóre . To se nám bohužel nedaří a soupeř zvyšuje náskok na 4:2. Nevzdáváme se, kluci bojují ze všech sil a postupně srovnávají na 4:4. Při pokusu vzít si oddechový čas na naší straně, který rozhodčí nezaznamenal, kluci na chvíli ztratí koncentraci a dostáváme smolný gól na 5:4. Poté si vybíráme již „avizovaný“ time. Po taktické poradě  a ve snaze o vyrovnání, trenér odvolává brankáře a hrajeme se čtyřmi hráči. I přes všechnu snahu a odhodlání tentokrát nevyrovnáváme a inkasujeme gól do prázdné brány. Zápas končí 6:4.

Na turnaji jsme obsadili skvělé druhé místo.

Na závěr velké poděkování všem hráčům za odvedené výkony, našemu trenérovi Martinu Jiřincovi za výbornou práci s kluky a rodičům za fandění.