< >
2009
25
Dub
sdílet článek
Jiří Patočka

Přípravky 08 i 09 zakončily 1. místem!

2008

Poslední zápasy letošní sezóny jsme odehráli na sportovní hale ZŠ Kunratice. V prvním zápase nás prověřila Sparta RED, která se svým mladým týmem proti nám uhrála remízu 3:3. Nutno podotknout, že s trochou štěstí, kdy vyrovnávací gól padl pár sekund před koncem základní části. Na druhou stranu třeba říci, že remíza byla plně zasloužená. Naše nasazení připomínalo pohodový rozběhání před tréninkem.

Do druhého zápasu jsme vstoupili proti Startu s kudlou na krku v podobě zápasu o sestup. Kluci začali bojovat, zodpovědně se vracet do obrany a vše rezultovalo ve výhru 11:7. Výkon se s prvním zápasem nedal vůbec srovnávat. Bylo to jako nebe a dudy.

Díky výhře Startu proti Spartě, jsme se mohli těšit na finále proti Panthers, které dopadlo podle našich představ.. Kluci pokračovali v bojovném výkonu plném nasazení a pohledných akcí. Na konci zápasu svítilo na výsledkové tabuli krásné skóre 7:3 v náš prospěch a my si tak mohli vychutnat dortíky od Vojtíka4, který měl dneska svátek. Závěrem ještě menší statistická vložka, kdy jsme dneska v prvním utkání obě půle remizovali, zbylé čtyři poločasy jsme již ovládli.

Chtěl bych poděkovat všem rodičům za přístup a ochotu během sezóny a už se moc těším na Nisu do Liberce :-)

Jirka

20170423_125425_resized

 

2009

S klukama 2009 jsme na poslední zápas jeli do Boleslavi. Sešli jsme se tam v sestavě: Honzík 51, Táda 34, Táda 16, David 17, Tom 18, Tom 27, Kryštof 22, Kryšpín 96, Vítek 89, Miky 60.

V prvním zápase jsme se setkali s týmem FBK Draci. Kluci hráli dobře a soupeř nás skoro ke všemu pustil. První půlka skončila se stavem 7:0 pro nás. Ve druhé jsme nepolevili a dali dalších 6. Skvělý Honzík v bráně pustil pouze gól a konečný stav tak byl 13:1. Góly dle zápisu: 3x Táda 34, 1x Kryštof, 1x Miky, 3x Kryšpín, 2x Tom 18, 3x Táda 16.

V druhém zápase to pro nás bylo poznání těžší. Setkali jsme se s domácími Florbal MB blue. Týmy byly velice vyrovnané. Začali jsme lépe my. První gól trefil Tom 27. Další pak přidal Táda 34 a vedli jsme 2:0. Do konce první půlky jsme ale dostali také dva góly a stav o poločase tak byl smírný 2:2. Po začátku druhé poloviny nás opět do vedení dostal Tom 27 svým druhým gólem, ale soupeř opět srovnal. Pak ale přišel Kryšpín a jeho gól na 4:3 po luxusní přihrávce Davida. Tento stav i přes pořádný tlak soupeře přetrval až do konce, ve kterém se Honzík v bráně opravdu vyznamenal.

Do finále jsme nastoupili proti Panters Praha. Nezačali jsme nejlépe, obdrželi jsme hned na 0:1, ovšem Táda 16 dokázal odpovědět a vyrovnal. Po chvíli zvýšil Kryšpín na 2:1 a následně Táda 34 na 3:1. Před koncem první půle upravil ještě Kryštof na 4:1 a druhou třetinu jsme tak začali s tříbrankovým náskokem. A odskočili jsme ještě o gól dál, když skóroval Kryšpín. Pak ale soupeř začal kousat a snížil postupně na 5:2 a 5:3. O dva góly se pak ale postaral Táda 16 a Tom 18 na 8:3 pak zvýšil Miky přesnou střelou do šibenice. Soupeř pak ještě zvládl stáhnout na 8:5. V poslední vteřině pak ještě nařídil nájezd po faulu Kryšpína, ten ale Honzík bravurně chytl a slavili jsme tak 1. místo.

Myslím, že za trenéry můžu říct, že jsme s výsledky moc spokojení, u kluků je za celou sezónou vidět velký posun. A teď už nezbývá než se těšit na letní turnaje a letní přípravu, kam věřím BUDETE VŠICHNI PILNĚ CHODIT!

Díky

Jirka P.

2009

 

Přípravka RED

Přípravka RED uspořádala poslední turnaj ligové sezóny na domácí půdě v Letňanech dne 23. 4. 2017. Velké poděkování patří rodičům za aktivní pomoc a bezproblémový chod turnaje. Poděkování patří i rozhodčímu Kopeckému za kvalitní odpískání „všech“ zápasů.
A jak si vedla přípravka v sestavě s Ilonou Hlavínovou, Katkou Mrhalovou, Beátou Blaško, Johankou Procházkovou, Lindou Hrnčířovou, Emou Kratochvílovou, Annou Novotnou, Eliškou Petuellyovou a jediným mužským zástupcem Matějem Kratochvílem?
V prvním zápase jsme nastoupili proti týmu Bohemians, ujali jsme se hned vedení a hráli vyrovnanou partii až do konce zápasu. Zápas se zlomil až těsně před koncem, při naší výhodě volného úderu, kdy při pokynu na vystřídání, jediný náš nestřídající hráč na hřišti rozehrál, gól nedal a z proti útoku soupeře 2 na 0, jsme obdrželi gól na 4:3. I tak jsme měli šanci minutu před koncem vyrovnat, při hře bez brankáře Linda trefila prkno soupeřovi branky, v následném našem tlaku se soupeř 15 vteřin před závěrečným hvizdem dopustil přestupku hraní na zemi a následovalo trestné střílení. Bohužel Linda uspěchala blafák do forhendu a přes brankářovo břicho prostě balón do branky nikdo nepropasíruje. Ještě jsme zkusili hrát ve čtyřech, ale soupeř jen potvrdil své vítězství gólem na 5:3.
Druhý zápas ve skupině jsme odehráli proti Olympu, který týmu Bohemians nasázel 8 branek. Hráči soupeře byli vyšší, těžší a starší, ale naši blečíci se nedali. I přes to, že zápas bolel a Ema hned při prvním střídání obdržela – nepotrestaný – úder vysokou holí do tváře. Ujali jsme se opět vedení a hráli vyrovnaně až do situace, kdy Ilona v brance, po pěkném zákroku a následném hledání zasednutého balónku, si ho nešťastně kopla do brány, i to se stává. Za stavu 4:3 jsme v závěru opět zkusili hru bez brankáře, ale ani na podruhé se k nám štěstí nepřiklonilo a prohráli jsme opět výsledkem 5:3.
Naše „finále“ o páté místo jsme rozehráli proti týmu Chodova. Zápas byl plně pod naší kontrolou a bleci si vítězství nenechali ujít. Opět jsme se ujali vedení, které jsme hned pojistili, a radost na střídačce byla znát. Ve zlomových okamžicích zápasu, kdy Linda v obraně zatáhla za záchrannou brzdu a „sundala“ v gólové šanci unikajícího hráče, svůj tým při následném trestném střílení podržela Ilona, která si nájezd vyzkoušela ještě jednou, za naše špatné střídání, a soupeře opět vychytala. Zvítězili jsme celkovým skórem 5:0 a zakončit turnaj vítězstvím na cestu domů, to udělalo radost všem.
Závěrem, celý tým si zaslouží velkou pochvalu za předvedenou bojovnost a snahu se o výsledek porvat. Což ocenili i trenéři soupeře, kde se ta zarputilost v těch holkách bere, no, sám nevím, to asi vědí maminky. Přeji všem dětem hodně úspěchů do letních turnajů a dobré potrénování do další sezóny. RH

divider
mini
06
Bře

Přípravka MINI v Říčanech!

Jeli jsme do Říčan, ale pocit jsem měl jako bychom byli někde u Chlumce

Ráno bylo těžší než se zdálo. To, že

divider
mini6-1-18
15
Led

Přípravka MINI v Mladé Boleslavi!

Je ráno, sobota 6.1. a mám deja vu… Jedeme do MB, Martin jako hlavní coach a já jako jeho asistent „sehrané trenérské duo

divider
24824343_2020336624649060_1152279935_n
05
Pro

Přípravka MINI ovládla koš!

V neděli 3. 12. 2017 nás čekalo další kolo ligy. Díky pořádání jsme se ocitli o koš níže, tedy čtvrtém a

divider starší články divider