< >
2008-10.12
13
Pro
sdílet článek
Vojtěch Pavlík

Přípravkám se dařilo!

Sobota 10. 12

Přípravka 2009

Výsledky:

x Tygříci Nehvizdy 4:2

x Florbal Chodov 7:10

o třetí místo x Orka Čelákovice 4:5

Foto ZDE.

2009-10.12

Přípravka White

V sobotu 10. 12. 2016 se přípravka MINI White vydala na výlet do Mladé Boleslavi opět ukázat své kvality v dalších ligových zápasech, a to pouze v nízkém počtu 7 dětí: Ondra Kreibich, Luky Jůn, Jáchym Guttenberg, Tom Staněk, Ondra Belšán, Maty a Šíma Tupý.

První zápas se odehrál s domácí Mladou Boleslaví, kdy se do brány opět postavil Matěj. Tento zápas byla krásná podívaná, kdy od začátku patřil zápas pouze nám, kluci předváděli krásné akce a góly padaly od samého začátku. Po první polovině jsme vyhrávali 5:2, v druhé polovině se zápas trochu přehoupl, kdy góly padaly i do naší sítě. I když jsme nakonec prohráli těsně 6:5, kluci předvedli výborný výkon, které zvedal diváky z laviček. My jsme byli spokojení a těšili se na druhý zápas. (2x Ondra K., 2x Tom, 1x Šíma)

Druhý zápas jsme změřili síly s Chodovem, kdy jsme pokračovali v naší skvělé hře a nenechali se zastrašit. Naše chyby jsme se snažili napravovat a klukům se to dařilo, tentokrát s Ondrou Belšánem v bráně. Vše fungovalo, i když jsme obdržely 3 góly, tak jsme jich dokázaly více vsítit. Konečný stav byl 6:3 a my jsme se mohli těšit na boj o 3. místo. (3x Tom, 1x Ondra K., Luky, Maty)

V zápase o 3. místo jsme se utkali s Sk Dvojka Praha. Všichni jsme chtěli vítězné pokračování. Brány se ujal Luky Jůn, kluci věděli, na čem zapracovat a makali ze všech sil, proto také zaslouženě vyhráli 7:5 a obsadili krásné 3. místo. (3x Ondra K., 3x Tom, 1x Jáchym)

Kluci si zaslouží opravdu velkou pochvalu, za vydařený a odmakaný turnaj, kdy jejich hra byla opravdu suprová a my můžeme být pyšní. Poděkování patří opět skvělým rodičům.

Barča

White-10.12

Neděle 11. 12.

Přípravka 2008

x FBŠ Bohemians DDM P7 7:3

V prvním zápase nás čekal stejný soupeř jako minule ve finále. Kluci nastoupili do zápasu s velkým odhodláním a chutí vyhrát.V druhém střídání jsme vedli již o dvě branky zásluhou Tomáše Novotného a Honzy Jiřince. Sledovali jsme krásnou kombinační hru, která přinesla ovoce v podobě výhry 7:3. V brance podržel skvělými zákroky Vojta Budínský.

x Athletics Praha Bílá 7:4

Druhý zápas nás čekal s Athletics, se kterými jsme měli vyrovnanou bilanci 1 výhra, 1 prohra. Kluci nastoupili do zápasu velice aktivně, po první půli jsme vedli už 6:2.V druhé polovině jsme povolili, přestali dávat góly a pustili soupeře do hry, ten ovšem z šancí příliš nevytěžil, díky skvělému Honzovi Jiřincovi v brance. Hattricem se blýskl Vojta Budínský s Lukášem Janoštíkem. Konečný výsledek 7:4

x FBK Olymp Praha 11.3

Po dvou výhrách nás čekalo zasloužené finále, do kterého jsme nastupovali oslabení o Mikyho Fuchse. Do zápasu jsme vlétli s chutí vyhrát a vidinou postupu do prvního koše. Od začátku jsme jasně diktovali tempo a chod hry, již po první půli jsme vedli 7:0. Po pauze jsme trochu povolili ale soupeře jsme do hry příliš nepustili. V brance se několika skvělými zákroky prezentoval Tomáš Felgr. Skvělou hrou se blýskl Vojta Budínský, který nastřílel sedm branek. Zápas nakonec skončil 11:3.

Tým drží skvělou bilanci 7 výher v řadě. Kluci si vybojovali postup zpátky do prvního koše.

Foto ZDE.

Martin Jiřinec

2008-10.12

Přípravka Red

Neděle 11.12.2016 a již pátý hrací víkend zavedl přípravky RED západně od Prahy do obce Rudná. Náš první zápas, a taky zároveň i první zápas celého turnaje, nás postavil před Kladno. Tým ve složení Jakub Kadrnožka, Beáta Blaško, Eliška Petuellyová, Johanka Procházková, Linda Hrnčířová, Kateřina Mrhalová, Tomáš Staněk, Lukáš Strakatý a Tom Jakoubek nastoupil po včasném příjezdu a poctivém rozcvičení na buly a vše nasvědčovalo, že by se nám tento víkend mohlo zadařit a navázat tak na boj o třetí místo přípravek WHITE ze soboty. Avšak to by to již po první polovině nesmělo skóre vypadat 1:4. Ačkoliv se Johance povedlo skórovat, naše dobrá hra vepředu byla přehlušena naší neposlušností v obraně. Špatně rozebraní hráči a časté chyby při přebírání nás tak odsoudili k nepěknému výsledku, a ačkoliv se po důrazné domluvě trenéra hra dozadu zlepšila, bylo již příliš pozdě. Výsledek druhé poloviny 1:2, na které přispěl významným dílem i brankář Lukáš Strakatý, a celkový výsledek 2:6 s Kladnem.

Druhý zápas nás čekala Jesenice. Poučeni prvním zápasem a výměnou brankáře Lukyho za Jakuba Kadrnožku jsme bez respektu nastoupili proti soupeři. A skutečně, Linda (44) poštelovala mířidla a góly začaly padat. Avšak i Jeseničtí se činili, a hlavně díky výškové převaze se proti holkám zvládli prosadit. Postupné odskoky Jesenice a následné vyrovnání se v polovině ustálily na výsledku 3:4 a nebýt bojovného výkonu týmu, zvláště Tomů (28), (99) a Beáty (13), mohlo být jistě hůře. Začátek druhé poloviny se nám podařilo vyrovnat na 4:4, a tak, hnáni nadějí na vítězství, jsme se pustili do vysokého napadání a vytvořili si další šance. Ovšem jesenický brankář postavil své betony dobře a nám se již nepodařilo procpat míček za brankovou čáru. Hráči v euforii z vyrovnání pozapomněli, proč jsme prohráli první zápas: nedúraz v obraně a breakové situace rozhodly o zápase, když Jesnice v krátké chvíli vstřelila dva góly a zlomila tak naší naději. Konečné skóre tedy 4:6. Linda (44) hattrick, Tom S. (99) gól. Opět bych vyzvedl hru brankáře Kuby Kadrnožky, který tým držel déle jak polovinu v kontaktu se soupeřem.

Poslední zápas proti Kralupům přivedl i naší nejmladší hráčku do brány, a tak si poprvé Eliška (30) klekla mezi brankářské tyče. Hra začala a ať to již byl smutek z předchozích zápasů, či nedůvěra v týmový výkon, Kralupy začaly postupně odskakovat a místo srdnaté spolupráce z předchozích zápasů jsme najednou začali pociťovat nervozitu na hokejkách a snahu za každou cenu vstřelit gól. V první polovině 1:6 a ve druhé 2:4, celkově v součtu 3:10 nás snad do příště poučí, že zápasy lze vyhrát pouze týmovou spoluprací a zodpovědnou hrou každého jednoho v týmu.

Suma sumárum: Přestože jsme oficiálně třikrát prohráli a odvážíme si z turnaje až šesté místo, za hru, kterou jsme předvedli, se nemusíme stydět. Jako vždy je co zlepšovat a věřím, že chyby byly jasně popsané v článku a že každý z Vás hráčů, který ho čtete, si odnese poučení. Ale nezoufejte a z výsledků si hlavu nedělejte, věřím, že pokud vaše píle, tvrdá práce a vytrvalost v tréninku neustane, brzy se budeme radovat z vítězství.

Přeji příjemně strávené vánoční svátky a radost z dárků pod stromečkem.

Tonda

divider
mini
06
Bře

Přípravka MINI v Říčanech!

Jeli jsme do Říčan, ale pocit jsem měl jako bychom byli někde u Chlumce

Ráno bylo těžší než se zdálo. To, že

divider
mini6-1-18
15
Led

Přípravka MINI v Mladé Boleslavi!

Je ráno, sobota 6.1. a mám deja vu… Jedeme do MB, Martin jako hlavní coach a já jako jeho asistent „sehrané trenérské duo

divider
24824343_2020336624649060_1152279935_n
05
Pro

Přípravka MINI ovládla koš!

V neděli 3. 12. 2017 nás čekalo další kolo ligy. Díky pořádání jsme se ocitli o koš níže, tedy čtvrtém a

divider starší články divider