15
Říj
Jakub Zalubil

Přípravka 2010 odehrála turnaj v 1.koši

Jako prvním jsme se střetli s WIZARDS DDM Praha 10 Orange. Do prvního zápasu jsme nenastoupili šťastně, už po 40 sekundě jsme inkasovali na 1:0.Velkou bojovností BA otočili výsledek na 4:1. Soupeř se nás nezalekl, a ještě do první osmiminutovky snížil na 4:3. V druhé osmiminutovce se nám moc nedařilo až na skvělý výkon brankářky Lei Kurzové. Klasický první zápas Ba v postýlce. Tento zápas pro nás skončil prohrou 6:4, kdy ve druhé půlce jsme tahali za kratší konec. Po prvním zápasu promluvil trenér hráčům do duše a oni si vzali jeho rady k srdci. Podle toho také vypadal následující zápas s FbŠ Bohemians DDM Praha 7.

Teď něco málo k tomuto zápasu. Nastoupili jsme v změněných lajnách a na hře to bylo poznat. Hned v první minutě jsme se prosadili a vedli jsme o jeden gól, který střelil hráč č.26 Vojta Višňovský po skvělé přihrávce od hráče s č.35 Lukáše Gomby. Poté ve 4 minutě střelil gól soupeř a rázem bylo srovnáno. Ale po krásné akci, kterou zakončil hráč č.8 Jonáš Zenker jsme opět vedli 2:1. V 7 minutě nás protihráč zaskočil a po první osmiminutovce byl stav nerozhodný 2:2. V druhé osmiminutovce jsme naše děti nepoznávali. Hrály jako by to byl jiný tým a rozstřílely Bohemians 7:2. Konečný výsledek BA- Bohemians končí 9:4. Po této výhře, jsme měli jistotu udržení prvního koše a začali se připravovat na důležitý zápas o krásné třetí místo.

Opět si vzal trenér BA stranou a společně probrali taktiku do důležitého zápasu. V posledním zápase o 3. místo jsme se utkali s Chodovem. Od BA to byl snový začátek s krásným koncem. Už ve 40 sekundě BA vedli 1:0 po gólu hráče s č. 22 Kateřiny Rachurové, asistoval hráč s č. 99 Tomáš Staněk. V první minutě vsítil svůj premiérový gól Lukáš Gomba a v zápětí střelil branku hráč s č. 20 Matěj Kratochvíl. A rázem BA vedli o 3 branky. Soupeř střelil do konce první osmiminutovce pouze jednu branku. Aktuální skóre po první osmiminutovce je 3:1 pro BA. Vstup do druhé osmiminutovky byl rychlý, jelikož trefil branku hráč č. 26 Vojta Višňovský již ve 35 sekundě. Se skvělou asistenci měl hráč č.81 Vojta Kopička. Hned po dalších 10 sekundách navyšuje hráč č. 20 Matěj Kratochvíl s asistenci hráče č. 8 Jonáše Zenkera. Za další minutu střelil po krásném průniku celým hřištěm hráč č. 99 Tomáš Staněk. A vedli jsme 6:1. Po dvou minutách boje střelil branku protihráč. V čase 2:50 minut si svou bojovností hráč č.81 Vojta Kopička vytvořil šanci, kterou úspěšně proměnil. Ve třetí minutě navyšujeme další brankou od hráče č. 14 Tobiáše Holuše s asistencí hráče č. 8 Jonáše Zenkera. Poté ještě daly dva góly. Poslední zápas ovládli BA výhrou 9:3. Celý tým se pak raduje ze zaslouženého třetího místa.

Závěrem děkujeme trenérovi a hráčům za pěkné výkony a zároveň bychom chtěli říct, že se vždy snažíme hrát jako jeden tým. Na všechny hráče jsme pyšný.

Lea Kurzová č.10 – skvělý výkon brankářky, která vychytala spoustu šancí protihráčů.

Lukáš Štefanov č. 31 – předvedl výborné obranné zákroky
Matěj Tupý č. 6 – předvedl výborné obranné zákroky a skvělá defenzivní hra.

Závěrem pár slov trenéra:
První ligový turnaj nám ukázal, jak velký kus práce jsme udělali od minulé sezóny, kdy nás jezdilo na zápasy 5 a byly jsme rádi, že nehrajeme poslední koš. Dnešní hra byla až na první zápas taková, jakou po dětech chci, makat a bojovat, vyzdvihl bych hru Lukyho Gomby, který hrál svoje premiérové zápasy a bojoval o každý balonek, tak jako by měl každý hráč. Naše hra se už podobala florbalu, jen škoda prvního zápasu. Děkuji rodičům a všem, kdo se podíleli na pořádání, všechno se zvládlo bez nějakých větších problémů. Věřím, že tento tým má na to vyhrávat, a tak doufám že se nám příště podaří naše třetí místo ještě trošku zlepšit (ideálně o dvě místa nahoru).

2010 odehrály další zápasy v elitním koši

První zápas začínáme s Chodovem. Tlačíme od začátku, ale chybí důraz a zakončení. Při druhém střídání zvyšujeme tlak, ale opět bez první střelené

unnamed (2)
07
Lis

2011 zaválely na domácím turnaji

V nedělním již poměrně sychravém ránu, jsme se sešli na domácí hale BB Aréna v Letňanech abychom odpořádali turnaj 3. koše přípravek našeho týmu BA

kk
04
Lis

2010 úspěšní v prvním koši

3.listopadu nás čekal na Chodově první koš. Na prvním turnaji se nám podařilo vybojovat třetí místo., říkal jsem, že příště to bude lepší