< >
default
21
Srp
sdílet článek
Jiří Patočka

Kemp 2017 – AKTUALIZOVÁNO

Pro některé z Vás je možná náš příměstský kemp novinkou, proto přinášíme důležité informace:

Tréninky probíhají v BB Aréně (Tupolevova 710, Praha 9) vždy od 9:00 do 17:00.

Děti prosím přivezte vždy mezi 8:30 a 9:00 a přijeďte si pro ně v 17:00.

Pro děti bude připraven oběd, svačiny a kompletní pitný režim.

Důležité je mít oblečení a boty do haly a podepsanou lahev na pití, pokud nemáte florbalku, můžeme zapůjčit.

Děti budou rozděleny do skupin podle barev (rozdělení níže) – prosíme přemáchněte vždy dětem tričko, ať do rána uschne a mohou mít celý týden stejné a skupiny jsou tak lépe rozeznatelné.

Každá skupina jde jeden den dopoledne do bazénu – sraz vždy v 9:00 u AQUACENTRUM ŠUTKA, Čimická 848/41. Rozpis níže. S sebou prosíme také kartičku na MHD na cestu zpět.

V případě dalších dotazů prosím kontaktujte sekretáře oddílu Jiřího Patočka (jiri@blackangels.cz, 720 422 683).

 

Rozdělení skupin:

Skupina 1. – ČERNÁ: – trenéři: Markéta Chaloupecká (marketa@blackangels.cz, 721467253), Vojtěch Ježek

Bazén – úterý – sraz 9:00, AQUACENTRUM ŠUTKA, Čimická 848/41

Mlejnecký
Štika
Křemen
Franc
Vlach
Doležal
Gaš
Vancl
Řepa
Biskup
Belšán
Novotný
Penc
Kašpárek
Zouhar
Petrů
Špatz
Borovička
Staněk
Zahrádka
Pecka
Pecka
Svoboda
Tandler

 

Skupina 2. – ZELENÁ: – trenéři: Jakub Hlaváček (724193337), Jiří Kolínský

Bazén – středa – sraz 9:00, AQUACENTRUM ŠUTKA, Čimická 848/41

Bohatý
Egrt
Budín
Výborná
Kreibich
Zítko
Hrubeš
Štekerová
Illek
Mencl
Čanecký
Martin
Hoffmann
Hruška
Kratochvilova
Mrázek
Ryšánek
Kalous
Janoštík
Šimáček
Vorel
Roháč
Fuchsová
Rektořík
Procházková

 

Skupina 3 – ČERVENÁ: – trenéři: Kristýna Urbanová (kristyna@blackangels.cz, 602360960), Andrea Klecová, Jan Hausmann

Bazén – čtvrtek – sraz 9:00, AQUACENTRUM ŠUTKA, Čimická 848/41

Stiller
Krajňák
Bohatý
Babáček
Martínek
Guttenberg
Beránek
Řeháček V.
Polák
Fuchs
Liška
Petković
Procházková
Belšán O.
Melkus
Sládková
Jabcon
Budař
Zetek
Vlasák
Felgr
Surý
Havlín
Pischnoth

 

Skupina 4 – MODRÁ: – trenéři: Barbora Šimonková (pripravka@blackangels.cz, 605019723), Martin Jiřinec

Bazén – pátek – sraz 9:00, AQUACENTRUM ŠUTKA, Čimická 848/41

Němeček
Petuellyová
Lukeš
Slavik
Holusa
Kratochvil
Polívka
Letko
Staněk T.
Kroh
Rachůnková
Guttenberg
Doutnáč
Řeháček H.
Jůn
Kreibich
Kroh
Doutnáč

divider
137x117_hrajeme
20
Lis

HRAJEME O VÍKENDU 25. a 26. 11.

  Sobota 25. 11. Junioři A – POŘÁDÁME - SH TJ Kobylisy, U Školské zahrady 430/9, Praha 8. Trenér Jakub Zalubil. 18:00 FBC Liberec   Junioři B – TJ Radlice, Kutvirtova

divider
137x117_hrajeme
14
Lis

HRAJEME O VÍKENDU 18. a 19. 11.

Pátek 17. 11. Junioři A – SH Jižní Město, Květnového vítězství 1554/54, Praha 4. Trenér Jakub Zalubil. 15:00 VŠO FLORBAL CHODOV   Dorost A – Unihoc Aréna Praha, Na Kotlářce 1,

divider
137x117_hrajeme
07
Lis

VÝSLEDKY 11. a 12. 11.

Sobota 11. 11. Junioři A – SH Čakovice, Nám. J. Berana, Praha - Čakovice. Trenér Jakub Zalubil. 18:00 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA   Junioři B – SH Stochov, U

divider starší články divider