< >
BA-mlzky _181021
22
Říj
sdílet článek
Jakub Zalubil

Povedené představení mladších žákyní

Mladší žákyně odehrály v neděli svůj druhý turnaj v sezóně v Krči v PORG hale a svoji konkurenci nechaly daleko za sebou a s přehledem celý turnaj vyhrály bez jediného zaváhání.

1. zápas s pořádající ACEMA Sparta Praha (7:5)

Holky od počátku držely zápas ve svých rukou svou aktivitou na hřišti. Napadáním, rychlými přihrávkami a velkým množstvím střel soupeře tlačily k chybám, které trestaly. Soupeř se jen snažil neúspěšně dotahovat.

2. zápas s FBC Texas Longhorns DDM P6 (10:3)

V podobném tempu jako v prvním zápase probíhal i zápas druhý. Holky se nenechaly ukolébat slabší hrou soupeře, čemuž odpovídal i výsledek.

Ze skupiny holky postupily z 1. místa a těšily se na zajímavý finálový zápas s Tigers.

3. finálový zápas s Ivanti Tigers Jižní Město (11:5)

Holky do zápasu nastoupily odpovědně. Celou první půli měly sice převahu a i gólově musel soupeř dotahovat, ale na žádný přesvědčivý výsledek to nevypadalo. Po půli holky vedly 3:2.

O přestávce po první půli trenéři Vláďa s Martinem přeskládali lajny, v prvních dvou lajnách hrály zkušenější holky a ve třetí lajně se šly ukázat hráčky hrající kratší dobu.

A začaly se dít věci…

První 2 lajny hned od počátku každým střídáním přidávaly další góly. 3.lajna výborně plnila obranou úlohu a soupeřkám nedovolovaly naši bránu ohrožovat a nakonec i nějaký gól přidaly. Po několika minutách byl zápas rozhodnut. Výsledek 2.půle 8:3 mluví za vše.

Pokud bychom hledali slabiny a co je třeba zlepšovat, pak to, že se holky občas méně vracely a soupeřkám dávaly prostor ke zbytečným brejkům a zbytečným gólům. Zlepšit určitě zaslouží také přihrávky, čímž občas soupeři míčky odevzdávaly rovněž do brejků. O čemž svědčí větší počet obdržených gólů, než by mohl být dle průběhu jednotlivých zápasů.

Závěrem je však potřeba říci, že holky však v turnaji předvedly týmovou, celoplošnou, aktivní hru směrem dopředu, čímž soupeře přehrávaly a rozhodovaly tím zápasy ve svůj prospěch. Velký počet asistencí byl důkazem velmi dobré spolupráce holek na hřišti ve všech 3 lajnách.

Pavel Fryč, vedoucí týmu, 21.10.2018

BA-mlzky _181021

divider
mlžky 19-01-13 02
14
Led

Elévky vybojovaly postup do prvního koše

Aktuální turnaj ligy elévek jsme odehráli ve druhém koši v příjemné tělocvičně ZŠ U Obory v Uhříněvsi. Sešli jsme se ve složení: Anežka Veselá, Ilona

divider
20181110_142230
12
Lis

Starší žákyně ovládly první koš!

Náš tým starších žákyň podruhé v této sezóně v sobotu 10.11.2018 nastupoval v prvním koši s cílem pokusit se obhájit velmi

divider
st.žákyně
24
Zář

Hladký postup starších žákyň do 1. koše!

Starší žákyně BA se v sezóně 2018/19 opět vrací do soutěže 5+1. První hrací den se představily v Mladé Boleslavi v kombinované sestavě hráček 2004,

divider starší články divider