< >
Partnerská sekce
logo_koupeny_kuchyne_bílé

Hlavní a stabilní partner našeho klubu již od roku 2013

Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu, spokojené zákazníky a cenovou dostupnost nabízených výrobků. Jsme rodinná společnost působící na trhu od roku 1991. Navštivte naše moderní showroomy v lokalitách Líbeznice, Příbram, Zdiby a nechte se inspirovat  vystavenými koupelnami a kuchyněmi.

Přejít na web partnera
divider
Logo DRILL nápis (1)

Chceme rozvíjet naši značku spolu s lidmi, kteří s námi budou sdílet společné hodnoty a cíle. Jen díky vlastnímu odhodlání a objevovaní slabých stránek se naše značka může posouvat dál, proto nás zajímá názor našich zákazníků. Vaše pochvala i kritika jsou pro nás impulsem. No Drill No Skill.

Přejít na web partnera
divider
Pragotherm150Dpi

Společnost PRAGOTHERM, servis fasád se zabývá rekonstrukcí a údržbou bytových domů.

Naše společnost poskytuje bytovým družstvům a společenstvím vlastníků komplexní stavební, administrativní a dotační servis. Pragotherm zaměstnává specializované odborníky pracující v segmentu rekonstrukce panelových domů již řadu let. Díky těmto profesionálům můžeme nabízet své služby na vysoké úrovni s garancí dlouholetých záruk.

Přejít na web partnera
divider
logo_FExpert white

Klubovým partnerem v oblasti florbalového vybavení je obchod FLORBAL EXPERT (dříve Spinflo). Všichni členové BLACK ANGELS, kteří mají možnost uplatnit slevu 20% přímo na obchodě. Kamenný obchod se nachází na adrese: Milady Horákové 123. Otevřeno pondělí – pátek od 10:00 – 18:00. Pro ty z vás kdo mají dotaz nebo by si přáli zboží doručit až do klubové kanceláře, pište prosím na shop@blackangels.cz.

Přejít na web partnera
divider
logo_truhlarstvi-again

Za obchodní značkou stojí Pavel Vlach, otec brankáře mladších žáků Filipa Vlacha.  Pavel se věnuje truhlařině celý život a svojí firmu provozuje už 16 let. Klubu BLACK ANGELS v rámci partnerství zlepšil pracovní a organizační podmínky v kanceláři velkým pracovním stolem a stěnovou sestavou na míru. Děkujeme a můžeme jen doporučit. Pavel Vlach – 603228092.

VoucherTA_skříně VoucherTA_kuchyně

Přejít na web partnera
divider