11
Úno
Vojtěch Pavlík

A tým odrazil Hurikán

Blekové mají účast v playoff jistou a pouze ladí pozici. Cílem týmu je umístit se co nejlépe a mít tak co nejlepší pozici pro výběr týmů pro osmifinále. Karlovy Vary stabilizují kádr a letos posilněny o hráče ze Superligové Sparty předvádějí kvalitní výkony. První letošní vzájemné utkání vyhrál na domácí půdě Hurikán 10:9.

V první třetině to byl hurikán, ale v útoku BA, kdy jsme soupeře přehrávali a dominovali. Postupně se nám podařilo nasázet 6 branek a skóre se zastavilo na 6:2 pro BA. Všech 160 diváků se nestačilo divit a na tribunách se mluvilo o 10 gólech v síti hostí.

V druhé třetině rychle snížil kapitán hostů Černý. Následovala kritická situace, kdy Jakub Renčín  dostal 5 ti minutový trest a zároveň trest do konce utkání. A tým ale 5 ti minutové oslabení ubránil díky obětavosti a nasazení. Od 33. minuty utkání převzal otěže Hurikán z Karlových Varů a BA se spíše bránili. Stav po 2. třetině 8:4

Ve třetí třetině domácí sráželi vyloučení, kdy po menších trestech Nekoly a Píchy dostal v čase 55:14 další pětiminutový trest hráč BA – Novotný za úder holí do hlavy kapitána hostí černého. 9 minut v oslabení proti velmi zkušené pětici hostí – Klápa, Vavro, Černý, Mandler, Macek. Vary mocně dotahovali a celou 3. třetí třetinu se domácí bránili a ze svých brejků nebyli efektivní. S vypětím všech sil se podařilo udržet vítězný stav o jednu branku 8:7.

Celý on-line si můžete přečíst ZDE.

42090764_10218106994373395_6972554696938487808_o
20
Zář

Muži doma deklasovali nováčka z Náchoda!

Do čakovické arény přijel nováček soutěže ze severu Čech, Florbal Primátor Náchod. S tím se už naši muži jednou v sezóně střetli. Konkrétně se jednalo

41739417_2089549757744375_8800049322742775808_o
14
Zář

Muži přivítají doma nováčka z Náchoda

Muži pokračují v sezóně 3. kolem 1.ligy mužů, ve kterém v domácím prostředí přivítají nováčka z Náchoda. S ním již muži mají letos zkušenost, kdy

41449355_2144654025856369_3424330309309562880_n
10
Zář

Muži po prvním víkendu poloviční

Mužský A tým se vrhl do sezóny výjezdem do Českých Budějovic. Díky skvělé třetí třetině si odvezli body za výhru 8:5. Podobný soupeř