< >
a tym kv 1
11
Úno
sdílet článek
Vojtěch Pavlík

A tým odrazil Hurikán

Blekové mají účast v playoff jistou a pouze ladí pozici. Cílem týmu je umístit se co nejlépe a mít tak co nejlepší pozici pro výběr týmů pro osmifinále. Karlovy Vary stabilizují kádr a letos posilněny o hráče ze Superligové Sparty předvádějí kvalitní výkony. První letošní vzájemné utkání vyhrál na domácí půdě Hurikán 10:9.

V první třetině to byl hurikán, ale v útoku BA, kdy jsme soupeře přehrávali a dominovali. Postupně se nám podařilo nasázet 6 branek a skóre se zastavilo na 6:2 pro BA. Všech 160 diváků se nestačilo divit a na tribunách se mluvilo o 10 gólech v síti hostí.

V druhé třetině rychle snížil kapitán hostů Černý. Následovala kritická situace, kdy Jakub Renčín  dostal 5 ti minutový trest a zároveň trest do konce utkání. A tým ale 5 ti minutové oslabení ubránil díky obětavosti a nasazení. Od 33. minuty utkání převzal otěže Hurikán z Karlových Varů a BA se spíše bránili. Stav po 2. třetině 8:4

Ve třetí třetině domácí sráželi vyloučení, kdy po menších trestech Nekoly a Píchy dostal v čase 55:14 další pětiminutový trest hráč BA – Novotný za úder holí do hlavy kapitána hostí černého. 9 minut v oslabení proti velmi zkušené pětici hostí – Klápa, Vavro, Černý, Mandler, Macek. Vary mocně dotahovali a celou 3. třetí třetinu se domácí bránili a ze svých brejků nebyli efektivní. S vypětím všech sil se podařilo udržet vítězný stav o jednu branku 8:7.

Celý on-line si můžete přečíst ZDE.

 

divider
baxstart02
07
Čer

Cíle A týmu pro další sezonu

Sezónu A tým končil hořce, když vypadl v semifinálové sérii s pozdějším vítězem 1. ligy SKV. Hořkou pachuť mělo díky "sportovnímu" vyloučení za

divider divider
piktogram
17
Bře

A tým vyřadil Start a je v semifinále!

A tým i ve třetím vzájemném utkání porazil Start98. Tentokrát na horké půdě soupeře v Kunraticích.

První třetina se Blekům vůbec nepovedla.

divider starší články divider