23
Zář
Jakub Zalubil

Muži vezou z Varů tři body!

Ve čtvrtém kole první ligy mužů se náš A tým mužů představil v karlovarské Hale míčových sportů proti místním Hurikánům. Ti přes léto hodně posílili a v kabině takřka nezůstal kámen na kameni. Ovšem mnoho exsuperligových hráčů klubu nepomohlo a Karlovy Vary prohráli 3:9.

Přitom ze začátku byla hra z obou stran velmi opatrná. Dlouho trval bezbrankový stav, ten z tabule zmizel až ve 13. minutě, kdy se poprvé v zápase trefil mladší z dvojčat Bočků. Domácí ale do konce první třetiny stihli stav zvrátit na svoji stranu.

Do druhé třetiny vstoupili mnohem lépe energičtější Bleci a po deseti vteřinách bylo srovnáno. A dokonce za dvě a půl minuty svítilo na obrazovkách skóre 2:4. Dobrý výsledek držel dobrými zákroky brankář a odchovanec místního klubu Daniel Korber.

Skvělý výkon si naši muži přenesli i do poslední dvacetiminutovky, kde rovněž nastříleli čtyři góly, a jelikož jen jeden inkasovali, mohli se radovat z výhry 9:3.

Komentář domácího trenéra Petra Pánka: „Dnes se nám dařilo plnit pokyny pouze v první třetině, poté nás soupeř přehrál ve všech herních činnostech a zaslouženě zvítězil. Snažili jsme se nahradit herní pohodu nasazením, bohužel to nestačilo. Chceme moc poděkovat skvělým divákům a zkusím se jim omluvit domácím zápasem s Chomutovem. Děkuji soupeři a přeji mu šťastnou cestu domů.“

Komentář trenéra hostí Tomáše Janečka: „Dneska první zápas, kde jsme se dokázali koncentrovat 50 minut a díky gólmanovi a produktivitě v útoku jsme si dokráčeli pro tři body. Díky soupeři a skvělým divákům.“

Branky a asistence: 15:57 Michal Strachota (Marek Mandler), 18:36 Miroslav Šnajdr (Michal Klápa), 45:13 Miroslav Šnajdr (Jan Zavadil); 12:48 Jakub Boček (Jakub Renčín), 20:10 Jakub Renčín (Jakub Boček), 21:42 Jan Hněvkovský (Vojtěch Novotný), 22:37 Jan Hněvkovský, 35:52 Jakub Boček (Jakub Renčín), 42:33 Jakub Renčín (Matěj Boček), 43:13 Jakub Hromada (Filip Neklan), 50:39 Jakub Renčín (Jakub Boček), 56:15 Jakub Boček (Jan Bauman).

Jakub Hromada

LN
30
Říj

Rozhovor – Lukáš Nekola

Na zápase BLACK ANGELS x EXCELSIOR HAVÍŘOV se s bohatou florbalovou kariérou rozloučil dlouholetý kapitán A týmu Lukáš Nekola. Jako poděkování obdržel zarámovaný

BA_Rozhovor_Úvod
25
Říj

Hněvkovský si zápas s Havířovem užil

Jan Hněvkovský jako správný kapitán vedl svůj tým ve velkém utkání na Podvinném Mlýně. Na zápase ), kde byl oceněn jeho

muži A
23
Říj

Muži na Podviňáku přejeli Havířov

Měla to být bitva o druhou příčku tabulky první ligy mužů, místo toho zápas připomínal spíše exhibici. Bleci byli od začátku jasně lepší,