29
Lis
Jiří Patočka

Muži úspěšní i doma s Brnem!

Dohrávka dvanáctého kola měla být předpokládaným šlágrem i přes postavení Brňanů v tabulce. Celek Hattricku se letos výsledkově trápí, to by se však nedalo říci o sobotním utkání, které předcházelo nedělnímu střetnutí s BLACK ANGELS. Brno přetlačilo vedoucí Vinohrady.

2017-11-26_14-45-32_2

První třetina byla vše jen ne atraktivní, minimálně do šestnácté minuty, Brno vsítilo svou první trefu a pak se začaly dít věci. Havránek z blízkosti usměrnil balonek pod horní tyčku, rozhodci se shodli, o branku se nejedná. Z hostující lavičky pak došlo k jednohlasnému názoru, že se o branku jednalo. Sudí tak po dohodě branku uznali. Velice pěkné gesto fair play. Havránkova tedy regulérní trefa vedla k Havránkově druhé, rovněž regulérní a do šaten se šlo za mírného vedení domácích.

V druhé třetině úřadoval první útok Jakub Boček si připsal Hattrick, Matěj Boček měl jednu trefu, stejně tak Renčín. Časomíra svítila se skóre 7:1 pro Anděly.

V závěru Blaci pevně drželi vedení a jen s podivem navýšili vedení jen o dva góly, za černo-modré se tak prosadil Hronek. Výsledek 9:2 svědčí o náladě v týmu, ještě impozantnější je pak součet skóre za celý víkend.

2017-11-26_14-47-04_3

BA_Rozhovor_Úvod
03
Říj

Rozhovor – Daniel Körber

V této sezóně brankář Daniel Körber dostává v brankovišti větší ice time a zasáhl již do pěti utkání ze šesti. Ve všech pěti

42912101_1906397212757793_3943792503383130112_o
02
Říj

Muži porazili Ostravu a Kanonýry Kladno

V pátek přijel do Čakovic ostravský MVIL, jenž zatím čekal na první body v nové sezóně. Přijel tedy velmi namotivovaný a s bojovnou náladou. Domácí byli

40554805_10217971895756014_496983597966688256_o
23
Zář

Muži vezou z Varů tři body!

Ve čtvrtém kole první ligy mužů se náš A tým mužů představil v karlovarské Hale míčových sportů proti místním Hurikánům. Ti přes léto hodně posílili a