< >
2017-11-26_15-28-12_2
29
Lis
sdílet článek
Jiří Patočka

Muži úspěšní i doma s Brnem!

Dohrávka dvanáctého kola měla být předpokládaným šlágrem i přes postavení Brňanů v tabulce. Celek Hattricku se letos výsledkově trápí, to by se však nedalo říci o sobotním utkání, které předcházelo nedělnímu střetnutí s BLACK ANGELS. Brno přetlačilo vedoucí Vinohrady.

2017-11-26_14-45-32_2

První třetina byla vše jen ne atraktivní, minimálně do šestnácté minuty, Brno vsítilo svou první trefu a pak se začaly dít věci. Havránek z blízkosti usměrnil balonek pod horní tyčku, rozhodci se shodli, o branku se nejedná. Z hostující lavičky pak došlo k jednohlasnému názoru, že se o branku jednalo. Sudí tak po dohodě branku uznali. Velice pěkné gesto fair play. Havránkova tedy regulérní trefa vedla k Havránkově druhé, rovněž regulérní a do šaten se šlo za mírného vedení domácích.

2017-11-26_15-28-12_2

 

V druhé třetině úřadoval první útok Jakub Boček si připsal Hattrick, Matěj Boček měl jednu trefu, stejně tak Renčín. Časomíra svítila se skóre 7:1 pro Anděly.

 

V závěru Blaci pevně drželi vedení a jen s podivem navýšili vedení jen o dva góly, za černo-modré se tak prosadil Hronek. Výsledek 9:2 svědčí o náladě v týmu, ještě impozantnější je pak součet skóre za celý víkend.

2017-11-26_14-47-04_3

divider
LN
30
Říj

Rozhovor – Lukáš Nekola

Na zápase BLACK ANGELS x EXCELSIOR HAVÍŘOV se s bohatou florbalovou kariérou rozloučil dlouholetý kapitán A týmu Lukáš Nekola. Jako poděkování obdržel zarámovaný

divider
BA_Rozhovor_Úvod
25
Říj

Hněvkovský si zápas s Havířovem užil

Jan Hněvkovský jako správný kapitán vedl svůj tým ve velkém utkání na Podvinném Mlýně. Na zápase ), kde byl oceněn jeho

divider
muži A
23
Říj

Muži na Podviňáku přejeli Havířov

Měla to být bitva o druhou příčku tabulky první ligy mužů, místo toho zápas připomínal spíše exhibici. Bleci byli od začátku jasně lepší,

divider starší články divider