29
Lis
Jiří Patočka

Muži úspěšní i doma s Brnem!

Dohrávka dvanáctého kola měla být předpokládaným šlágrem i přes postavení Brňanů v tabulce. Celek Hattricku se letos výsledkově trápí, to by se však nedalo říci o sobotním utkání, které předcházelo nedělnímu střetnutí s BLACK ANGELS. Brno přetlačilo vedoucí Vinohrady.

2017-11-26_14-45-32_2

První třetina byla vše jen ne atraktivní, minimálně do šestnácté minuty, Brno vsítilo svou první trefu a pak se začaly dít věci. Havránek z blízkosti usměrnil balonek pod horní tyčku, rozhodci se shodli, o branku se nejedná. Z hostující lavičky pak došlo k jednohlasnému názoru, že se o branku jednalo. Sudí tak po dohodě branku uznali. Velice pěkné gesto fair play. Havránkova tedy regulérní trefa vedla k Havránkově druhé, rovněž regulérní a do šaten se šlo za mírného vedení domácích.

V druhé třetině úřadoval první útok Jakub Boček si připsal Hattrick, Matěj Boček měl jednu trefu, stejně tak Renčín. Časomíra svítila se skóre 7:1 pro Anděly.

V závěru Blaci pevně drželi vedení a jen s podivem navýšili vedení jen o dva góly, za černo-modré se tak prosadil Hronek. Výsledek 9:2 svědčí o náladě v týmu, ještě impozantnější je pak součet skóre za celý víkend.

2017-11-26_14-47-04_3

baxstart02
07
Čer

Cíle A týmu pro další sezonu

Sezónu A tým končil hořce, když vypadl v semifinálové sérii s pozdějším vítězem 1. ligy SKV. Hořkou pachuť mělo díky "sportovnímu" vyloučení za

divider divider
piktogram
17
Bře

A tým vyřadil Start a je v semifinále!

A tým i ve třetím vzájemném utkání porazil Start98. Tentokrát na horké půdě soupeře v Kunraticích.

První třetina se Blekům vůbec nepovedla.