23
Říj
Jakub Zalubil

Muži na Podviňáku přejeli Havířov

Měla to být bitva o druhou příčku tabulky první ligy mužů, místo toho zápas připomínal spíše exhibici. Bleci byli od začátku jasně lepší, což dosvědčoval stále se zvětšující náskok ve skóre. 215 skvělých diváku na Podvinném mlýně tak mohlo sledovat drtivé vítězství svého týmu.

muži A

Ačkoliv prvních pět minut nějakému debaklu nenasvědčoval, vše odstartovala přesilová hra domácích. Tu v osmé minutě využil Jan Pícha a odstartoval kanonádu. Ještě do konce třetiny bylo skóre jasně pro domácí – 4:0.

Ve druhé třetině se očekával tlak hostů a ti hned po 47 vteřinách snížili. Jenže to bylo jediné, na co se v této periodě zmohli. Bílí si totiž vzali o dvě a půl minuty později čtyřbrankové vedení zpět, posléze přidali ještě jeden zásah.

No a v poslední dvacetiminutovce se hrálo pouze na jedno bránu. Přestože se podařilo Torpedu jednu branku vstřelit, hned 8 jich inkasovalo a na těch 400 kilometrů, které ho čekalo domů, si přibalilo hezkou čtrnáctku.

Komentář trenéra domácích: Zajímavý zápas :-) Doufám, že nám to moc nestoupne do hlav. I my se z tohoto zápasu musíme poučit a makat dál. Děkuji výborné návštěvě, věřím, že se nikdo nenudil. Soupeři přeji šťastnější cestu, než byl zápas.

Komentář trenéra hostí: Místo boje o čelo jsme viděli jednoznačné vítězství domácích. Všude jsme byli pozdě a když jsme se výjimečně dostali do šance, tak jsme ani neohrozili bránu. Ale i takové zápasy jsou, nám neubývá než se z této prohry poučit a příště být silnější. Gratuluji domácích k vítězství a děkuji za takovouto školu.

Branky a asistence: 07:18 Jan Pícha (Ondřej Vaculík), 11:09 Jaroslav Král (Filip Neklan), 15:06 Jakub Renčín (Matěj Boček), 16:34 Jan Hněvkovský (Dan Moravec), 23:21 Jakub Renčín (Daniel Ludvík), 27:02 Vojtěch Novotný (Jan Hněvkovský), 42:23 Jan Hněvkovský (Jan Bauman), 50:10 Ondřej Drong (vlastní branka), 50:53 Jakub Hromada (Vojtěch Ježek), 52:58 Jan Hněvkovský (Jakub Renčín), 54:30 Jan Hněvkovský (Vojtěch Novotný), 55:00 Daniel Ludvík(Jakub Renčín), 59:06 Vojtěch Novotný (Jan Kopecký), 59:30 Jakub Renčín (Daniel Ludvík) — 20:47 Adam Klimeš (Matěj Černý), 46:07 Adam Klimeš (Matěj Černý).

Jakub Hromada

44645690_10218386721086388_7322838459935096832_o

LN
30
Říj

Rozhovor – Lukáš Nekola

Na zápase BLACK ANGELS x EXCELSIOR HAVÍŘOV se s bohatou florbalovou kariérou rozloučil dlouholetý kapitán A týmu Lukáš Nekola. Jako poděkování obdržel zarámovaný

BA_Rozhovor_Úvod
25
Říj

Hněvkovský si zápas s Havířovem užil

Jan Hněvkovský jako správný kapitán vedl svůj tým ve velkém utkání na Podvinném Mlýně. Na zápase ), kde byl oceněn jeho