20
Zář
Jakub Zalubil

Muži doma deklasovali Náchod!

Do čakovické arény přijel nováček soutěže ze severu Čech, Florbal Primátor Náchod. S tím se už naši muži jednou v sezóně střetli. Konkrétně se jednalo o pohárový zápas na hřišti soupeře, kde naše áčko uspělo jednoznačným rozdílem 11:1.

Tentokrát to ale vše vypadalo jinak. Alespoň ze začátku. 15 minut totiž čekali diváci na první branku zápasu. Do té doby to bylo obléhání Skalického klece, který neuvěřitelnými zákroky ničil střelce domácích.

S prvním gólem se ale roztrhl pytel se střeleckým prachem. Ještě do konce první třetiny to bylo 4:1, kdy Bleci obdrželi branku vteřinu před koncem při hře bez brankáře. Druhá dvacetiminutovka nabídl podobně střelecky chudou pasáž hry, síť rozvlnil až ve 39. minutě Novotný.

Střelnice se tedy konala až v té poslední dvacetiminutovce. Padlo celkem 10 gólů, 7 z nich do soupeřovy klece. Celkové skóre 12:4 tedy vypadalo pro Náchod opravdu krutě.

Komentář trenéra domácích Petra Pajera: Těžko hodnotitelný zápas. Myslím, že dneska nemůže být naplno spokojený jediný hráč na hřišti. Ale tři body se počítají a my už se těšíme do Varů! Díky divákům za podporu.

Komentář trenéra hostí Tomáše Třešňáka: Další těžké utkání, které výsledkově nedopadlo podle představ. Co je pro nás ale důležité, že se v zápase objevují pasáže, které chceme vidět. Musíme co nejrychleji pokračovat ve sbírání zkušeností a ty prodat v dalších zápasech! Sezona bude dlouhá. Díky soupeři za těžké utkání.

BA_Rozhovor_Úvod
03
Říj

Rozhovor – Daniel Körber

V této sezóně brankář Daniel Körber dostává v brankovišti větší ice time a zasáhl již do pěti utkání ze šesti. Ve všech pěti

42912101_1906397212757793_3943792503383130112_o
02
Říj

Muži porazili Ostravu a Kanonýry Kladno

V pátek přijel do Čakovic ostravský MVIL, jenž zatím čekal na první body v nové sezóně. Přijel tedy velmi namotivovaný a s bojovnou náladou. Domácí byli

40554805_10217971895756014_496983597966688256_o
23
Zář

Muži vezou z Varů tři body!

Ve čtvrtém kole první ligy mužů se náš A tým mužů představil v karlovarské Hale míčových sportů proti místním Hurikánům. Ti přes léto hodně posílili a