< >
Amster2
19
Čec
sdílet článek
Vojtěch Pavlík

Muži BA stříbrní v Amsterdamu

V neposlední řadě se do Amsterdamu jezdí za kvalitním mimo turnajovým programem. Letošní ročník měl pouze 3 české týmy – Marťánky (stejně jako v Drážďanech tým složen z Kladenských hráčů) a Disgrafix Jeseník – tradičního účastníka turnaje, který je vždy v turnaji velmi vysoko. Na Amsterdamských palubovkách se představili i dva superligový hráči. V našem dresu sparťanský Dan Kalaš a v dresu Disgrafix Josef Rýpar z Vítkovic.

V základní skupině jsme narazili na UHC SwissPeople, TMZ SIACT (takový slabší holandský výběr) a Oberageri Chillers (Swiss). Turnaje se účastnilo 24 týmů v 8mi skupinách. Vítěz a druhý umístěný postoupili přímo do osmifinále, které doplnily nejlepší 4 týmy ze 3.míst – takže celkem „průchoďák“. Turnaj začíná v 9 a končí v 17 hodin – což ocení příznivci turistiky, či gastronomie (na obrázku níže náš nejoblíbenější „seafood foodtruck“ a houska s krevetovým salátem).
Amster1

První zápas s nejlepším celkem ve skupině – UHC jsme ztráceli již 0:3, ale podařilo se nám otočit na 6:3 když řádila 3. řada a GWG (gamewinninggoal) si připsal Tom Zídek.

Druhý páteční zápas s nejslabším celkem jsme si sami zkomplikovali, když jsme otáčeli stav 0:2 a 2:3. Ale výhra 4:3 nás ujistila a mohlo se jít večer za písničkou.

Sobotní ranní zápas nebyl úplně svěží, a tak  jsme doslova darovali vítězství týmu SIACT 3:1, ale stejně se ze třetího místa Holanďani nedostali do playoff fáze turnaje.

Osmfinálovým soupeřem finský výběr „On7″, ale kluci stejně jako mi přijeli za zábavou.  Pro nás snadná výhra 7:2.

Čtvrtfinále proti známemu týmu FC Hammer (opět fiňáci). Tento tým jsme před třemi lety porazili v zápase o 3. místo 4:2. Letos jsme jim nedali „čuchnout“ – 7:2 WIN! A hurá na semifinále proti dalším finům – Gin n Tonic Team.

Vynikající tým se skvělým brankářem – Gin n Tonic Team – nám večer na turnajovém BBQ naznačoval podřízlá hrdla – tak jsme jim to vrátili nejlepším možným způsobem – výhra na nájezdy 4:3.

Finálový zápas proti finům z Kultapossukerho byl z naší strany bezmoc. Finové vyhrávali 99% osobních soubojů a byli výrazně agilnější. Prohra 8:3. I tak se dá turnaj považovat za velmi zdařilý, stříbro je úspěchem. Bohužel se nám ale nepovedlo dokompletovat sbírku medailí – když z pěti startů máme statistiku 0-2-1.

Amster2

Tým 2017:

horní řada zleva: Venca Pavlík, Borek Michálek, Ivan Petr, Siegfried Ulrich, Jakub Zíka, Vojta Doležal (G), Tom Zídek, Honza Kalenda, Vojta Pavlík
dolní řada zleva: Petr Hromádko, Dan Kalaš, Honza Denemark, Lukáš Klíma, Kuba Horáček.

divider
stažený soubor
07
Srp

Výsledky Czech Open 2018

Tři týmy mají za sebou Czech Open. Muži v kategorii Pro nenavázali na loňský výsledek a skončili ve čtvrtfinále. Benfica skončila na holi švédských mladíků

divider
27971952_2592390047444154_5272936154942551910_n
09
Čec

Výsledky Prague Games 2018

9Letošního turnaje Prague Games se zúčastní šest blackovských týmů. Turnaj všem týmům začal již ve středu. Nabízíme výsledky ve skupinách a rozpis zápasů v play

divider
mini
08
Čer

NISA 2018 VELMI ÚSPĚŠNÁ!

První termín turnaje byl určen nejmenším dětem. Nejmladší kategorií byla přípravka MINI (děti ročníku 2011 a mladší). Klub BLACK ANGELS patří mezi těch

divider starší články divider