01
Úno
Vojtěch Pavlík

Muži B mají postup ve svých rukách

V sestavě, která připomínala tu juniorskou před třemi lety, se mužské „Béčko“ snažilo přiblížit k postupu. V prvním zápase jsme nastoupili proti SKV „C“, posílené o juniory a hráče za „A“ i „B“ týmu. Nám se podařil vstup do zápasu, kdy jsme vyhráli 1. třetinu 5:0. A v dalších třetinách jsme už soupeře k ničemu nepustili a v klidu dohráli utkání do vítězného konce 9:1. V druhém zápasu na nás čekal lídr tabulky Kings Praha s ostřílenými matadory v sestavě. Jenže vstup do utkání se nám znovu podařil. My jsme dokázali vstřelit hned pět branek a soupeř žádnou. I když si vypracoval několik příležitostí, tak měl smůlu v koncovce, anebo narážel na skvělého Vojtu v brance, který opět čaroval. Naštěstí soupeř dal svojo první branku až za stavu 7:0 a zápas, ve kterém rozhodovali brankáři, se už dohrával. Tři hráči si připsali hattrick a mužské béčko si došlo k pohodlné výhře 15:4 a připsalo si důležitých šest bodů do tabulky. A jelikož Kings Praha v prvním zápase remizovali, tak je postup opět v našich rukách. Díky všem hráčům, že to oddřeli až do konce. A speciálně bych vyzdvihnul juniora Honzu Kopeckého, který si v součtu obou zápasů připsal 8+3 bodů!

16716190_10212720626877574_544533330932338453_o
18
Úno

Poslední domácí zápas v ZČ pro muže!

Netradičně v pondělí dorazí soupeř BLACK ANGELS do Čakovické Arény. Zmiňovaným sokem jest Česká Lípa! Současně se tímto zápasem završí domácí zápasy v

florbal-tatran
02
Srp

Czech Open 2016

Čtyři družstva Black Angels letos budou bojovat na letním turnaji Czech Open konaným každoročně v Praze. Mužské "A" bylo poprvé v historii pozváno mezi užší

mužské soutěže 15_16
02
Čer

Rezervní týmy mužů vyhrály své soutěže

Rezervní mužské týmy dostaly pro novou sezónu nové přívlastky místo "B" BENFICA a místo "C" CELTIC. Příští sezónu přibude i DYNAMO! V létě