Jakub Zalubil

2007čky mají za sebou nepovedený turnaj

V pořadí 3. ligový turnaj, nás po 14-ti dnech přivolal opět do Kunratic.
Poprvé v sezóně máme nabitý kádr s duem brankářů a 15-ti hráči do pole.
Odhodláni rozmetat soupeře na kusy jsme vlétli do zápasu a v prvních střídáních mačkáme soupeře co to jen jde. Ve třetí minutě jsme však nechali Maxe na holičkách a soupeř zvládl situaci 2 na 0. Znovu a znovu, stav zápasu 3:0. Bereme time-out, zlepšujeme hru, avšak neproměněné šance končí třetinu za stavu 1:4. Změna stran přinesla zlepšení v naší hře, nicméně jsme nebyli dostatečně produktivní, abychom se dostali zpět do zápasu. Jesenice si vcelku bez obtíží pohlídala směr zápasu.(L1:4)
V druhém zápase nás čekal tým Chodova, který v minulém kole spadl z 1.koše.
Nedostatečně koncentrovaní jsme zahájili zápas a aby si kluci v bráně nezáviděli, tak jsme nechali, pro tentokrát, vykoupat Kubu. Hrozivé skóre na tabuli 0:4 v polovině první třetiny znamená stažení na 10hráčů. Změny v sestavě obracejí obraz hry a poctivou florbalovou prací se dostáváme zpět do zápasu. Poločas 3:4. Skvělá florbalová podívaná pokračuje v druhé půli, kdy Chodov opět ihned po začátku skóruje. Nicméně, v tomto zápase bojovný duch se dal opět do pohybu a skvělým týmovým výkonem srovnáváme minutu před koncem na 5:5!!!
Buly-gól soupeře. L(5:7)
Nešťastné čekání na zápas o udržení koše přináší ‘únavu a opět, nám známou, srandičku’. Začátek zápasu, šup a skóre 0:2. Kanonýři si z nás dělají v prvním poločase pasivní kužely a tak můžeme být rádi, že na tabuli svítí stav 1:3. Chuť skórovat se zprvu zdála být silnější než chaos v zadních řadách. Bohužel, chaos zvítězil a my prohráli i třetí zápas v řadě, což znamená, že se jdeme probrat do 3.koše.
Turnaj se nám všem hrubě nepovedl. Bohužel se naše silná stránka ‘šířka kádru’ stala slabinou. První a poslední bod, kterým musíme začít a končit jsou naše vstupy do jednotlivých zápasů, které jsou doslova hororové.
Sestup z koše jako takový není neúspěch, neúspěchem je (NE)předvedená hra. Bohužel příští turnaj bez fotbálku.
Pojďme již dnes máknout ať jsme zpět tam, kde máme být :-)
unnamedkk
Michal & Jirka

18765902_1740173862941860_2453627811840047716_n
14
Lis

Starší žáci 2005 jdou do třetího koše!

Čtvrté kolo ligy starších žáků jsme odehráli Na Třebešíně v hale VŠE. Po pořádání 6. koše jsme zužitkovali dva předešlé postupy a změřili síly se soupeři

45956483_2413792098634916_3541565225520070656_n
12
Lis

Starší žáci 2004 ovládli třetí koš

Čtvrtý turnaj ligy starších žáků odehrály naše 2004 ve třetím koši. Po kvalitním výkonu ho s přehledem vyhráli.