< >
mlzi
21
Čer
sdílet článek
Jiří Patočka

Mlži 2004 přivezli z Brna stříbro!

Na oblíbený turnaj do Brna jsme odjížděli povzbuzeni vítězstvím na Tatran cupu, takže cíle nemohli být nízké.

V základní skupině jsme nejprve hráli zápas s Fbš Plzeň. Po úvodní smršti jsme rychle vedli. Pak však přišlo z naší strany určité uspokojení z průběhu. Soupeř se chytil, dal pár šťastných branek. Pak jsme se opět nastartovali a vyhráli 6:4.

Druhý den následoval zápas proti silné Ostravě. Fyzicky náročný zápas hodně ovlivnil rozhodčí. Jelikož mlže pískal ve skupinách vždy pouze jeden, tak neviděl nebo ignoroval neustále sekání, držení, blokování soupeře. Nakonec jsme si z vyrovnaného duelu odnesli cennou remízu 2:2.

Následoval zápas proti Kanonýrům Kladno. Soupeři chyběly dvě opory, což se ihned odrazilo do průběhu zápasu, který jsme měli pod kontrolou. Bez větších potíží jsme dokráčeli k vítězství 5:2.

Poslední zápas byl proti Sokol Brno Orange. Opět šlo o jasnou záležitost a výhru 6:1.

První zápas play off v 1/16-finále nám do cesty postavil silného soupeře ze Znojma. Po první půli, kdy se nám téměř nic nedařilo, jsme prohrávali 0:1. Po přestávce jsme museli hodně zabojovat, abychom dokonali obrat na 3:1.

V 1/8-finále jsme se utkali se Sokolem Brno Black. Zápas se hrál v obrovském tempu. Opět jsme nechytili začátek utkání. Ovšem z 0:2 jsme dokázali otočit na 4:2. Vyrovnané utkání za stavu 6:6 dospělo do nájezdů. I v nich se konalo drama, protože jsme neproměnili tři mečboly. Ale ten čtvrtý a úspěšný nás pak posunul dále. Takže 7:6 po SN.

V 1/4-finále se proti nám postavila Mladá Boleslav, které chybělo několik hráčů obvyklé sestavy. Nakonec to pro nás byl asi nejjednodušší zápas a jasná výhra 11:4.

V 1/2-finále jsme se utkali se Spartou a opět jsme ji dokázali přehrát a zaslouženě vyhráli 5:1.

Ve finále nás čekal nejtěžší možný soupeř, Vítkovice. Od začátku byl patrný rozdíl v rychlosti, kvalitě zakončení a důrazu na obranné a útočné polovině. Holt jsme tahali za kratší konec a prohráli 3:10.

To ovšem nijak nesnižuje obrovský úspěch, který jsme dokázali. Navázali jsme tak v Brně na tradici úspěchů ročníku 2004 v lichých letech: 2013-zlato, 2015-bronz, 2017-stříbro. Je třeba vidět i kvalitu hry, kterou jsme se k úspěchu dopracovali. Obrovský progres celého týmu v průběhu sezony. Skvělá a bezproblémová parta holek a kluků. Vynikající podpora rodičů. Díky!

Pyšní trenéři Tom a Jirka ☺

mlzi

divider
DSC_0085-768x512
22
Kvě

Zhodnocení sezony starších žáků Black

Starší žáky tvořili ročníky 2003 a 2004, které jsem trénoval poslední dva roky, takže o jednotlivých hráčích, jejich vzájemných vazbách, silných a slabých

divider
IMG_20180506_195952
08
Kvě

STRŽI WHITE OVLÁDLI KRALUPY OPEN!

Starší žáci White vybojovali premiérové vítězství na turnaji v Kralupech nad Vltavou - Kralupy Open. Kluci se neskutečně vyhecovali a od prvního utkání

divider
20180429_150129
01
Kvě

OHLÉDNUTÍ ZA SEZÓNOU

Už také mladším žákům 2005 skončila ligová sezóna 2017-2018. Jaká tedy byla?

Asi nejtěžší v historii tohoto týmu. Nejenom,

divider starší články divider