Dub
BLACK ANGELS

Mladší žákyně vítězné v prvním koši

Mladší žákyně byly po administrativních peripetiích vráceny zpět do prvního koše (problémy s pořadatelstvím, vracením a nasazováním týmů do košů), za což děkujeme panu sekretáři klubu, který dal na unii vše do pořádku a umožnil nám (oprávněně) změřit síly s nejsilnějšími kluby v Praze a ve Středočeském kraji, dne 22. 4. 2018, na Děkance.

Na úvod k soupisce, věkové složení týmu bylo: dvě hráčky ročníku 2005, 5 x 2006 a 3 x 2007. Zápasy odehrály tyto hráčky: 2 Viktorie Petrovová, 6 Fryčová Nicol, 15 Váňová Veronika, 16 Fuchsová Linda, 19 Vachulová Karolína, 22 Veselá Eliška, 23 Kasha Antonia, 31 Procházková Agáta, 36 Štekerová Nikola, 55 Hrnčířová Nela.

Na úvod naše hráčky nastoupily proti hráčkám FA Mladé Boleslavi 2005, věková, výšková a váhová převaha jasně na straně soupeřek a favorit skupiny.  Naše holky nasadily neskutečné tempo, rychle přistupovaly ke střelkyním a zblokovaly většinu střel, a jestli i podcenění soupeřek našeho týmu, bylo skóre v poločase 4:0 pro nás, po snížení na 2:4 se k nám přiklonilo i štěstí a FA MB si daly vlastní gól, který je srazil na kolena a naše mlžky už jen navýšily na konečných a zasloužených 7:2.

Ve druhém zápase jsme narazili na tým Chodova, ten se představil s agresívní, silovou hrou na hranici ragby, což okomentoval i trenér D. Bousova: „Takhle jsme kdysi hrávali my“. Technická vyspělost i rychlost byla na naší straně a po třech prvních střelách Chodov střídal brankáře, což jsme v dalším průběhu zápasu poznali na neproměňování našich šancí. Přesto jsme v půli vedli 5:3. Druhou půli jsme začali skvěle a hned vstřelili další gól. Následně tým podržela Tony, která zneškodnila trestné střílení za přísně odpískaný nefaul a holky šly do trháku na 7:3 a bylo rozhodnuto, gól Chodova a náš vlastňák už nic neovlivnil a holky slavily přesvědčivou výhru 10:5 a postup do finále.

Ve finále si to holky rozdaly s Tigers JM a bylo se na co dívat, kvalitní a rychlý soupeř, který ale nakonec zaostal ve střelbě, hra měla spád a náboj. Soupeřky se sice ujaly vedení, ale poločas vyzněl pro nás 2:1. Začátek druhé půle a bylo 2:2, radost tygřic ještě ani nedozněla a andělky si rychle vzaly vedení zpět a zklamané tygřice už v zápase pouze 3x „lovily“ balónek ve své síti do stavu 6:2.

Závěrem, dobře odehraný turnaj, ale je neustále co zlepšovat, pozitivní ve finále bylo, že 6 gólů mělo jinou autorku a tým šlapal jako tým. Dopolední radost vydržela jen některým, neboť většina zůstala a zúčastnila se rozhodujícího zápasu finále juniorů, zklamání na naší straně bylo veliké, ale snad to kluci v příští sezóně zlomí v náš prospěch, díky.  RH

IMG_1572

IMG_1579

40092722_1822290434554202_3520962954595926016_o
28
Srp

Junioři obhájili výhru na UNYP Cupu

Junioři a juniorky se v posledním srpnovém víkendu zúčastnili přípravného turnaje UNYP. Zatímco juniorům začal turnaj již v pátek, juniorky se vracely v pátek ze

IMG_4369
15
Kvě

Starší žákyně v sezóně 2017/18 stříbrné!

Jako v předešlých letech, i letos hrály starší žákyně v sestavě 3+1. A i tato sezóna nepostrádala na jisté dramatičnosti. Poctivě si ale při pohledu

dorky
16
Dub

Juniorky ukončily sezónu úspěšně!

V neděli vyrazily na poslední tažení také naše juniorky. Přesněji spíše dorostenky, protože většina holek je z mladší kategorie. Náš klub otevřel letos