< >
image1
02
Říj
sdílet článek
Jakub Zalubil

Mladší žáci 2007 odehráli druhý koš

Prodloužený víkend nám zpříjemnil turnaj II.koše, do kterého jsme postoupili hned v prvním ligovém kole.

Do turnaje jsme vstupovali s odpovídajícím respektem k soupeřům, kteří oplívali většími zkušenostmi s ligou mlžů. Družstvo Jesenice, převážně složené z hráčů ročníku 06, bylo prvním opravdu ostrým testem letošního ročníku.

V sestavě, která opět (oproti minulému turnaji) doznala nucených změn, jsme srdnatě avšak ospale vstoupili do prvního zápasu dne.
Nekoncentrovannost a přílišný zájem našich pohledů o balón způsobil, že jsme již po prvním střídání nabídli soupeři vedení z předbrankového prostoru.
Po pár minutách se nám proti vyspělému soupeři podařilo srovnat temto hry. Obrázek pro naše oči příjemný střídala jedna denní můra za druhou. Jen díky neuvěřitelnému výkonu Kuby jsme zůstali ve hře a mohli směrovat síly na soupeřovu bránu.
Bohužel se nám nepodařilo produktivitou v zakončení navázat na předchozí zápasy a i přes zlepšený výkon v druhé části prohráli 2:3(L).

Mladá Boleslav byla dalším soupeřem z druhého koše. Ta mladá Boleslav, která v předchozím kole bojovala o postup mezi elitu.
Poprvé v sezóně jsme do zápasu vstupovali s konkrétním taktickým záměrem. Bohužel ani zvolená taktika nezabránila opět inkasované brance hned v první minutě zápasu. Nutno podotknout, že v tomto případě, nás inkasovaný gól nakopl více než v prvním matchi a obrovská touha se zápasem hnout správným směrem se podepisovala na tempu zápasu. Ve chvíli, kdy jsme se drželi taktických pokynů se Boleslav nedostala vůbec k ničemu, ba naopak jsme se hrnuli na zteč čím dál častěji. Pochvala pro celý tým za blokování střelby!!!
Závěr první půle a tři brejkové situace na naší straně, z nichž jsme proměnili ŽÁDNOU.
V druhé půli jsme si opět dokázali, že góly padají v 50%hry z předbrankového prostoru a ve chvíli, kdy Domča při výběhu udělá více než jeden krok, bude po každém zápase zapsán mezi střelci.
Tomuto zápasu by slušela dělba bodů, nicméně naše rozhozená mířidla rozhodla o prohře. 1:3(L)

Zápas o udržení se v koši jsme nezvládli v hlavách. Pro naše štestí, soupeř ho nezvládl ještě více.
5:0(W)

Z turnaje jsme odjížděli s rozpačitými myšlenkami. Rozpačitými proto, neboť jsme v posledním zápase neplnili předem probrané body naší hry. Nutno připomenout, že celý týden budeme muset věnovat střídání a vnímaní trenérů. Abych však nekončil negativně, je nutno upřímně vyzdvihnout zlepšenou práci v obraně. Především komunikace a blokování střelby nám s Jirkou vykouzlilo nejeden úsměv na tváři.

Obrovské plus pro nás je šířka kádru. Za první měsíc si v soutěžním zápase nejen zahrálo, ale i kvalitně odehrálo 19 hráčů!!

Hlavy nahoru a v úterý se jdeme opět bavit florbalem :-)

2007

Michal + Jirka
07

divider
unnamedkk
16
Říj

2007čky mají za sebou nepovedený turnaj

V pořadí 3. ligový turnaj, nás po 14-ti dnech přivolal opět do Kunratic.
Poprvé v sezóně máme nabitý kádr s duem brankářů

divider
42857077_817491221960596_4625761575444152320_n
30
Zář

2006 udrželi první koš!

V sobotu zamířili borci ročníku 2006 na druhý letošní turnaj, tentokrát do barrandovské X3M Arény. Na rozdíl od prvního hracího víkendu jsme byli už

divider
BA 2005
25
Zář

Starší žáci 2005 YONEX postupují vzhůru

Druhé kolo ligy starších žáků, premiérově v pátém koši, jsme otevírali po prvním soutěžním kole plni sebevědomí proti Wizards DDM Praha 10 orange.  Předzápasovou

divider starší články divider