< >
default
02
Kvě
sdílet článek
Jiří Patočka

LETNÍ PŘÍPRAVA

Letní příprava začíná v úterý 9. 5., první týden v květnu NETRÉNUJEME (kromě tréninků před turnaji)!

Níže naleznete rozpis s časy a místy letní přípravy. Letní příprava se trénuje již podle kategorií dle příští sezóny. Pod tréninky jsou vždy navíc připsány termíny tréninků před turnaji.

Je třeba tedy děti nezbytně vybavit: sportovní boty na ven, láhev s pitím, kšiltovka (za situace sluníčka), kraťasy na převlečení, tepláková souprava, šusťáková bunda (za případu deště).

 

Přípravka MINI + 2010 – Barbora Šimonková, Katarína Planá, Martin Jiřinec

Úterý – Letňany – 16:00 – 17:00

Čtvrtek -Letňany – 17:00 – 18:00

Trénink před Nisou – 25. 5. – Letňany – 17:15 – 18:30

 

Přípravka 2009 – Jiří Patočka

Úterý – Letňany – 17:00 – 18:00 (sraz 16:50 v BB Aréně)

Čtvrtek – Letňany – 18:00 – 19:00 (sraz 17:50 v BB Aréně)

Trénink před Nisou – 24. 5. – Letňany – 15:30 – 16:45 (pouze pro nominované)

 

Elévové 2008 – Jiří Kolínský, Jakub Hlaváček

Pondělí – Letňany – 17:00 – 18:15

Čtvrtek – Letňany – 17:00 – 18:15

 

Elévové 2007 – Jan Sláma, Jiří Vorel

Středa – Letňany – 16:30 – 17:45

Pátek – Letňany – 16:30 – 17:45

Tréninky před Kralupy Open – 3. 5. – Letňany – 17:00 – 18:30, 5. 5. – Letňany – 17:00 – 18:30

 

Mladší žáci 2006 – Kryštof Hartman, Matěj Pošta, Antonín Hruška

Pondělí – Ďáblický háj – 16:15 – 17:45 (sraz 16:15 Vozovna Kobylisy)

Středa – Ďáblický háj – 17:15 – 18:45 (sraz 17:15 Vozovna Kobylisy)

Trénink před Nisou – 24. 5. – Letňany – 17:30 – 18:30

 

Mladší žáci 2005 – Marek Rauš, Pavel Horák

Pondělí – ZŠ Burešova – 17:30 – 19:00

Čtvrtek – halový trénink Letňany – 18:30 – 20:00 (výjimka 4. 5. čas 19:30 – 20:30 a 11. 5. čas 17:00-18:15)

 

Starší žáci BLACK a WHITE + Mladší žáci 2004 – Tomáš Hejda, Martin Dobr, Markéta Chaloupecká

Pondělí – ZŠ Dobratická – 17:30 – 18:45

Středa (skupina WHITE) – ZŠ Dobratická – 17:30 – 18:45

Středa (skupina BLACK) – halový trénink Letňany – 17:30 – 18:45 (výjimka 24. 5. – Letňany – 18:30 – 19:45)

Čtvrtek – ZŠ Dobratická – 17:30 – 18:45

Trénink před Kralupy Open (skupina White) – 17. 5. – Letňany – 18:45 – 20:15

Trénink před Tatran Cup (skupina BLACK) – 11. 5. – Čakovice – 16:30 – 18:00

Trénink před Tatran Cup (Mlži) – 25. 5. – Čakovice – 16:30 – 18:00

 

Dorost A – Jakub Zalubil

Pondělí – ZŠ Tupolevova – 18:15 – 19:30

Středa – ZŠ Tupolevova – 17:45 – 19:00

Pátek – halový tréninky Letňany – 17:00 – 18:30

 

Dorost B + Junioři B – Karel Staněk, Ondřej Falber, Dan Ludvík

Pondělí – ZŠ Fryčovická – 18:30 – 20:00

Středa – ZŠ Fryčovická – 18:30 – 20:00

Halový trénink Dorost B – 5. 5. – Letňany – 17:00 – 18:30

Halový trénink Junioři B – 18. 5. – Letňany – 17:30 – 18:30

 

Elévky + Mladší žákyně – Lukáš Netrefa, Martin Vachule

Úterý – ZŠ Tupolevova – 17:30 – 18:30

Čtvrtek – ZŠ Tupolevova – 17:30 – 18:30

 

Starší žákyně + Dorostenky – Jan Kopecký, Tomáš Zídek, Lukáš Klíma

Pondělí – ZŠ Fryčovická – 18:15 – 19:45

Středa – Ďáblický háj – 17:30 – 18:45 (sraz 17:30 Vozovna Kobylisy)

 

Rodičovské tréninky

1. 5. a 8. 5. od 19:00 do 20:30

14. 5., 21. 5. a 28. 5. od 19:30 do 21:00

 

divider
137x117_hrajeme
20
Lis

HRAJEME O VÍKENDU 25. a 26. 11.

  Sobota 25. 11. Junioři A – POŘÁDÁME - SH TJ Kobylisy, U Školské zahrady 430/9, Praha 8. Trenér Jakub Zalubil. 18:00 FBC Liberec   Junioři B – TJ Radlice, Kutvirtova

divider
137x117_hrajeme
14
Lis

HRAJEME O VÍKENDU 18. a 19. 11.

Pátek 17. 11. Junioři A – SH Jižní Město, Květnového vítězství 1554/54, Praha 4. Trenér Jakub Zalubil. 15:00 VŠO FLORBAL CHODOV   Dorost A – Unihoc Aréna Praha, Na Kotlářce 1,

divider
137x117_hrajeme
07
Lis

VÝSLEDKY 11. a 12. 11.

Sobota 11. 11. Junioři A – SH Čakovice, Nám. J. Berana, Praha - Čakovice. Trenér Jakub Zalubil. 18:00 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA   Junioři B – SH Stochov, U

divider starší články divider