< >
default
10
Kvě
sdílet článek
Jiří Patočka

LETNÍ PŘÍPRAVA

Vážení rodiče, vážení hráči, ligová sezóna nám skončila a je na řadě letní příprava. Letní příprava se koná od 14. 5. (u týmů nebo trenérů vracejících se ze Švédska, se tréninky 14. 5. nekonají) převážně venku a v jejím průběhu dochází k zapojení trenérů, kteří budou danou kategorii trénovat další rok (dochází-li ke změně trenéra). Níže naleznete časy a místa tréninků a seznam trenérů, kteří skupiny povedou. (Tréninky se mohou individuálně lišit u jednotlivých kategorií, například před jednotlivými turnaji – proto je třeba sledovat mail, přes který mohou trenéři tréninky konkretizovat).

 

Přípravka MINI – Anna Dvořáková

Pondělí – BB Arena (sraz u recepce) – 16:30 – 17:30

Čtvrtek – BB Arena (sraz u recepce) – 16:30 – 17:30

 

Přípravka 2011 – Barbora Šimonková

Pondělí – BB Arena (sraz u recepce) – 16:30 – 17:30

Čtvrtek – BB Arena (sraz u recepce) – 16:30 – 17:30

 

Přípravka 2010 – Martin Jiřinec

Pondělí – BB Arena (sraz u recepce) – 16:30 – 17:30

Čtvrtek – BB Arena (sraz u recepce) – 16:30 – 17:30

 

Elévové 2009 – Jiří Patočka

Pondělí – BB Arena (sraz u recepce) – 17:00 – 18:00

Čtvrtek – BB Arena (sraz u recepce) – 17:00 – 18:00

 

Elévové 2008 – Jakub Hlaváček, Jiří Kolínský

Pondělí – ZŠ Fryčovická – 17:00 – 18:15

Úterý – ZŠ Fryčovická – 17:00 – 18:15

Pátek – ZŠ Fryčovická – 17:00 – 18:15

 

Mladší žáci 2007 – Jiří Vorel, Michal Plecitý

Úterý – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 17:30 – 18:45

Čtvrtek – Ďáblický háj (sraz před ZŠ Žernosecká) – 17:30 – 18:45

 

Mladší žáci 2006 – Jan Hausmann, Martin Kostiha

Pondělí – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 18:45 – 20:00

Středa – hala Letňany zadní – 18:00 – 19:00

 

Mladší žáci ROOKIES – Markéta Chaloupecká, Jakub Zalubil – (začátek až 23. 5.)

Pondělí – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 18:15 – 19:30

Středa – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 17:30 – 18:30

 

Starší žáci 2005 – Marek Rauš, Pavel Horák

Pondělí – Sportcentrum Prosek – 18:00 – 19:30

Středa – Sportcentrum Prosek – 18:30 – 20:00

Čtvrtek – hala Letňany zadní – 19:00 – 20:00

 

Starší žáci 2004 – Tomáš Hejda

Pondělí – čakovický zámecký park – 17:00 – 18:15

Středa – hala Letňany zadní – 17:00 – 18:00

Čtvrtek – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 17:00 – 18:15

 

Dorost A – David Vorlíček – (začátek až po 14. 5.)

 

Pondělí – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 17:30 – 18:30

Čtvrtek – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 17:30 – 18:30

 

Dorost B – Metoděj Krahulec – (začátek až po 14. 5.)

Pondělí – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 17:30 – 18:30

Čtvrtek – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 17:30 – 18:30

 

Junioři A – Jakub Zalubil, Miroslav Špalek

Společně s letní přípravou mužů – hráči budou informováni

 

Junioři B – Karel Staněk

Úterý – Sportcentrum Prosek (Litvínovská 500) – 18:30 – 19:30

Čtvrtek – Sportcentrum Prosek (Litvínovská 500) – 18:30 – 19:30

 

Muži A – Miroslav Špalek

hráči budou informováni

 

Elévky (dívky 2009 – 2008) – Pavel Bartoš, Jakub Růžička

Čtvrtek – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 17:30 – 18:45

Pátek – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 16:00 – 17:15

 

Mladší žákyně (dívky 2007 – 2006) – Vladimír Fuchs, Martin Vachule

Pondělí – park zámek Čakovice – 18:00 – 19:00

Čtvrtek – ZŠ Dyjská Čakovice – 18:00 – 19:00

 

Starší žákyně (dívky 2005 – 2004) – Vladimír Fuchs, Martin Vachule

Pondělí – park zámek Čakovice – 18:00 – 19:00

Čtvrtek – ZŠ Dyjská Čakovice – 18:00 – 19:00

 

Dorostenky (dívky 2003 – 2002) – Jan Kopecký, Katarína Planá – (začátek až po 14. 5.)

Pondělí – ZŠ Fryčovická – 18:00-19:30
Středa – ZŠ Fryčovická – 18:00-19:30
Čtvrtek – ZŠ Fryčovická – 18:00-19:30

 

Juniorky (dívky 2001 – 2000) – Katarína Planá, Jan Kopecký – (začátek až po 14. 5.)

Pondělí – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 18:00-19:30
Středa – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 18:00-19:30
Čtvrtek – ZŠ Tupolevova (Dobratická ul.) – 18:00-19:30

 

Ženy – Lukáš Klíma, Tom Zídek

hráčky budou informovány individuálně

divider
137x117_hrajeme
17
Zář

Hrajeme o víkendu 22.-23.září

sobota 22. září Muži A -HMS Karlovy Vary (Západní 1812/73, KV) 18:00 - FB Hurrican Karlovy Vary   Junioři A - SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1), sraz v 17:45. 19:00 -

divider
mongram
16
Zář

Výsledky z víkendu 15.-16. 9.

Sobota 15.září   Muži B - SH ZŠ Černošice-Mokropsy (Pod Školou 447, Černošice). Trenér Vojtěch Pavlík. 13:30 - FBC Texas -  6:9   Ženy - SH Stochov (U Stadionu 531, Stochov)

divider
bazen
28
Srp

PŘÍMĚSTSKÝ KEMP – BAZÉN

Oranžová skupina - středa odpoledne Červená skupina - čtvrtek odpoledne Modrá skupina - čtvrtek dopoledne Zelená skupina - středa dopoledne   Sraz je vždy klasicky mezi 8:30 a 9:00 v

divider starší články divider