< >
sd
25
Kvě
sdílet článek
Jiří Patočka

Kralupy 2017 – Junioři 3. místo!

 

V letošním roce jsme si s Juniory B naplánovali dva florbalové turnaje a prvním byly Kralupy Open. Vzhledem k několika omluvenkám jsem musel donominovat také hráče z dorostu A i B a jako žolíka jediného A juniora v sestavě, který momentálně hostuje v FBŠ Bohemians.

Konečná sestava: Čáslava J, Bradáč, Batěk, Homola, Šiška, Kaličiak, Král, Kohout, Pavelec, Svítil, Seiml, Švara, ČáslavaT, Staněk, Petrovič.

Odjezd byl už v 6:00 z Prahy a v 7:00 nás čekal první zápas ve skupině s místními Kralupami.

sd

Tohoto soupeře jsme potkávali celou sezonu v juniorské lize a věděli jsme, že pokud chceme vyhrát stačí uhlídat jeho dva nejlepší střelce. To hráči splnili na 100%, když jsme neobdrželi žádnou branku a za náš tým se dvakrát trefil Lukáš79. Výhra 2:0

Druhý tým ve skupině Bivoj Litvínov, pro nás neznámý soupeř ze severu, nastoupil do zápasu velmi aktivně a i když jsme dvakrát vedli vždy dokázal srovnat. Tři sekundy před koncem pak šel do vedení a my utrpěli nečekanou porážku. Branku Litvínova strážil golman, který si v loňském roce zatrénoval i s našim A týmem a právě ten měl hlavní zásluhu na tomto vítězství. Góly Jonáš20 a Matěj85

Třetí soupeř ve skupině byl Sokol Předměřice, se kterým jsme se potkávali v minulé sezoně v kategorii dorostu. Stejně jako Bivoj i tento soupeř toužil po výhře a tak se na malém hřišti spíš bojovalo než hrál florbal :) Nakonec jsme si body připsali my, hubeným vítězstvím 1:0 gól Tomáš34

Pozice v tabulce se měnily podle výsledků zápasů jako na houpačce a nakonec poslední zápas s Teplicemi měl rohodnout o našem osudu na turnaji. Výhra by nás poslala na první místo, remíza na druhé a prohra by znamenala konec.

Teplice byly pro mě opravdu překvapením. Opět neznámý soupeř hrál velmi dobrý florbal. Brzy jsme vedli 1:0 Matěj85, pak po proměněném nájezdu opět Matěj85 už 2:0. Teplice sice srovnaly, ale brzy Filip45 zvýšil na 3:2 pro nás. Teplice znovu vyrovnaly, ale Filip45 nám druhým gólem zajistil výhru 4:3 a první místo ve skupině.

Byla to pro nás důležitá výhra, protože v systému posledních čtyř jsme na Teplice mohli znovu v play-off narazit.

Do play-off jsme jako soupeře dostali Alfasamce (výběr Olomouckého kraje), který skončil ve skupině druhý za Točky (Hradec Králové). Opět se hrál velmi dobrý florbal z mnoha šancemi na obou stranách. Oba brankaři se překonávali, ale konečný výsledek 0:1 znamenal, že se utkáme o bronz právě s Teplicemi.

Poslední zápas jsme zvládli skvěle, pevná obrana a první útok zařídili naše vítězství 4:1 po trefách Matěj85, Luky79 2x, Tomáš34. Mohli jsme se tak radovat z třetího místa.

Ve všech zápasech nás svými skvělými výkony podržel golman Pepa Čáslava, který měl tak hlavní podíl na tomto týmovém úspěchu.

divider
ba_juni_3
15
Dub

Rozhodovat bude 5. zápas

Juniorský tým nezvládl tíhu utkání a prohrál s FBŠ Bohemians 2:5. Zápas, který místy připomínal bojiště, rozhodla branka Bohemky ve vlastním oslabení ve 3. třetině zápasu. 5.

divider
ba_juni_1
15
Dub

Junioři krůček od titulu!

Třetí utkání finálové série juniorské extraligy mezi BA a FBŠ tentokrát hostila ČakoSquareGarden. Po prvních dvou zápasech, byla série vyrovnaná 1:1.

Domácí

divider
2018-01-06_14-05-08_2.jpg
18
Bře

Junioři vyřadili Ústí a jsou v semifinále!

A tým juniorů vyzval v sobotu v ČAKOAréně v playoff extraligy juniorů Florbal Ústí. Ve čtvrtfinálové sérii hrané na dvě vítězná utkání získal první bod! Velmi

divider starší články divider