< >
dorky
16
Dub
sdílet článek
Jiří Patočka

Juniorky ukončily sezónu úspěšně!

V neděli vyrazily na poslední tažení také naše juniorky. Přesněji spíše dorostenky, protože většina holek je z mladší kategorie. Náš klub otevřel letos kategorii juniorek znovu po 7 letech! A byl to těžký boj, kategorie juniorek je v celém florbale početně vůbec nejslabší a několik týmů ji před sezónou muselo zavřít. My jsme do soutěže vstoupili právě s hráčkami dorostenek, které zvládly celou sezónu odjezdit a měly tak skvělou možnost připravit se na to, co je čeká další rok! Ač to nebylo někdy jednoduché, často jely holky v nižším počtu hráčů, než kolik by bylo třeba, často do vzdálenějších měst a poslední kolo navíc také bez trenéra. Trénování se tak holky ujaly samy a to především Lída Chovancová a Áňa Žatecká jako dospělý vedoucí.

DSC_0183

Turnaj zvládly ale perfektně, i přesto, že museli vstávat již v pět a vyrazit až do Chodova u Karlových Varů, kde už v 9:00 nastoupily do zápasu. Samy si ale tým skvěle odtrénovaly a v prvním zápase porazily domácí Plamen Chodov 8:4 – čtyři body zaznamenala Adriana Fricová (2+2) a po třech bodech hned tři hráčky (Ivča Rektoříková, Naty Zemanová, Niky Randová) . Druhý zápas proti pražské Spartě zvládly také na výbornou, když zvítězily 5:1 – hattrickem se blýskla Niky Randová. Kromě výše zmíněných ještě za tým bojovala Majda Folková a Verča Rožnovjáková. Počítáte správně, celkem pouze v počtu 7+1, přesto turnaj zvládly takto skvěle.

dorky

Naše dorostenky tak úspěšné dokončily sezóny v týmu juniorek. Celkově tak na krásném 5. místě a krásně se tak připravily na následující sezónu, kde budou již plnohodnotné juniorky! Děkujeme moc holkám za celou ligovou sezónu! Jsme moc rádi, že jsou to právě ony, které vrací BLACK ANGELS mezi elitu v ženském florbale! Rozhodně však ještě není pro tento rok konec, dívky čekají ještě letní turnaje, mezi kterými je třeba i Falun ve Švédsku. Držte tedy holkám palečky, ať se vše vydaří jak má!

DSC_0718

divider
starší žákyně
20
Bře

Starší žákyně třikrát vítězně!

V sobotu 17. 3. 2018 hrály starší žákyně v hale Sokola v Praze 4 - Michly. Zatímco dospělí hledali v okolí haly místo

divider
zeny
07
Pro

Bleci mají ženský tým po osmi letech!

V neděli 26. 11. 2017 opět po osmi letech, odehrály na domácí půdě BB Arény v Letňanech svůj turnaj ženy v dresech BLACK

divider
24167501_1928409933850653_1754595515_o
01
Pro

Starší žákyně pořádaly!

25.11. jsme nastoupily do zápasů s kapitánkou Aničkou Vinklerovou proti týmu Olymp a Vosy Praha doma v Letňanech. Sobotní ambice byly vysoké, a

divider starší články divider