08
Led
Vojtěch Pavlík

Junioři BA v čele extraligy juniorů!

„Domácí“ zápas v hale na Podvinném Mlýně proti Spartě začal velmi vlažně. Než se vůbec rozhýbali hráči všech řad inkasovali jsme z hole hráče Sparty – Hurta. Brankář Sparty se pěkně rozchytával díky naší špatné mušce. První střelu co pustil do své sítě v 10. minutě neviděl. Čejka – 1:1. Perfektně hrající dvojice agilních dorostenců Burian – Čáslava dělala svou rychlostí problémy sparťanským obráncům a po druhé velké šanci v jednom střídání se prosadil „Maty“ Burian – 2:1. Do konce první třetiny jsme převzali otěže zápasu a Spartě nasázeli ještě 2 branky – 4:1.

002

Druhá třetina měla lepší tempo hry. Hosté začali běhat, napadat. Nejspíš je sparťanský lodivod Jarda Berka pěkně v šatně zpražil. Z přesilovky sparťani snížili na 4:2. Pak si ale opět vzal slovo Maty Burian, když zvýšil na 5:2. Asi poslední naději vykřesal pro Spartu Vochyán – 5:3. Po zbytek zápasu byl na hřišti už jen jeden tým.

008

Ve třetí třetině jsme Spartu ponížili 6ti brankami a skóre se zastavilo na ukazateli 12:3. Utkání sledovalo přes 130 diváků. Hráč zápasu Štěpán Čejka režíroval zápas s bilancí 4+3. Kolega z lajny Filip Rulíšek 3+2 a Maty Burian 3+0.

009

Nedělní ranní zápas od 10:00 v Ústí

Nedělní zápas jsme odehráli v brzkých hodinách na palubovce v Ústí nad Labem. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale svoje první šance jsme nedokázali proměnit. To na druhé straně ukázali svojí efektivitu hráči Ústí, kteří nám vstřelili dvě branky v rozmezí 20 vteřin. Do zápasu nás vrátili naše mladé pušky z dorostu, kteří využili chybu ústecké obrany. Ústí mělo v kádru velké individuality a ta jedna dokázala pohotově vstřelit branku na 3:1. jenže ihned po buly se prosadil Tomáš Straka a v závěru drzý Burian využil další chyby domácí obrany a první třetina skončila nerozhodně.

usti1

Sice opět Beneš vrátil na začátku druhé třetiny Ústí vedení, ale Burian využil přesilovou hru a opět bylo srovnáno. Hra byla velmi kouskovaná vyloučeními a to další ústecké jsme trestali. I když jsme herně byli lepším týmem, tak silná individualita Beneš dokázal sám otočit zápas na 6:5. Ve třetí třetině se ukázalo, že Ústí jsme fyzicky vyčerpali svojí aktivitou a na hřišti jsme hráli jen my. Většího prostoru na hřišti využila naše první formace ve složení Rulíšek Hromada Čejka, která čtyřmi brankami rozhodla o našem vítězství.

usti2

Dlouho nám trvalo si zvyknout na urputnou hru Ústí a jejich hru na parketách. Přesto tým ukázal sílu hned v prvním kole 2018 a po Vánocích předvedl dobré výkony proti těžkým soupeřům ze středu tabulky. Jelikož Tatran první kolo neodehrál kvůli účasti na turnaji ve Švédsku, tak se nyní pohybujeme na prvním místě tabulky KB ligy juniorů. Víme dobře, jaká část je před námi a doufáme, že se na vrchu tabulky budeme držet až do konce základní části a mít dobrou výchozí pozici do play off.

usti3

juni3
28
Pro

Juniorům se v nové lize daří

V loňské sezóně si naši junioři zkusili premiérově G2 ligu juniorů a nabrali v ní velmi cenné zkušenosti. Přípravná část na úplně nový

dorost
09
Pro

Mladí Bleci v zahraničí

Svůj pohled na švédský florbal Vám již přinesl hráč mužského „A“ Tadeáš Melíšek. Nyní Vám ukážeme, jak je na tom florbal v německy

18.12.2016 - Letňany
08
Srp

Jakub Boček v reprezentaci!

Jeden z největších talentů klubu byl oceněn, když byl nominován do třiadvacetičlenného kádru juniorské reprezentace na turnaji Czech Open. Co nám k nominaci