01
Říj
Jakub Zalubil

Jako na houpačce v zápasech dorostu A

V prvním zápase nastoupili naši dorostenci A proti týmu Sparta Praha. Soupeř první třetinu začal napadáním rozehrávky v obraném pásmu BA. Větší aktivita hráčů Sparty přinesla úvodní gól do sítě BA. Hra se postupně začala vyrovnávat a hráči BA získávali mírnou herní převahu, kterou zúročili srovnávacím gólem. Přestože Sparta vystřelila na branku BA v první třetině vícekrát první třetina skončila nakonec 1:1. Druhou třetinu byli zjevně aktivnější hráči BA jak z pohledu počtu střel na branku (10:15) tak z pohledu vstřelených branek – průběžné skóre po druhé třetině bylo 4:2. Ve třetí třetině Sparta přidala na tempu a dvěma – z pohledu BA smolnými góly – srovnala skóre na 4:4. Větší chuť po vítězství, hezká kombinační hra a důraz v osobních soubojích přinesly zasloužený vítězný gól. Ani oddechový čas Sparty konečný výsledek zápasu nezměnil.
Tým BA podal velmi solidní výkon včetně dvou (z celkového počtu tří) ubráněných oslabení. Tento zápas ukázal, že herní projev dorostu A má zlepšující trend. Mimojiné to bylo patrné z daleko menšího počtu protiútoků v přečíslení (např. 2 vs 1) v porovnání s minulým kolem v Mladé Boleslavy.

received_858064747732402

Druhý zápas s týmem FbŠvBohemians DDM Praha 7 měl bohužel již od začátku zcela odlišný průběh a nakonec i výsledek. Hráči soupeře již od prvních minut dominovali ve svém herním projevu ve většině parametrů – kombinace, napádání, rychlost a důraz v indiviudálních soubojích.  Už v 5.minutě tak vedla Bohemka nad BA 4:0, po druhé třetině skóre bylo již 11:2. V prvním i druhé třetině vyslal zelenobílý soupeř na naši branku až 3 krát více střel než naši dorostenci. Další problémem byla velice často neúspěšné buly někdy z důvodů nesprávného postavení hráče/florbalky. Nejsilnější zbraní Bohemians byla přesná a rychlá kombinace (především hráči Forman, Pěnička a Folauf), kdy finální střela šla často do prázdné (odkryté) části naší branky. Hráči BA výsledek alespoň korigovali jedním gólem střeleným v každé třetině na konečné skóre 14:3.

Tento dvojzápas nám ukázal i rozdílný přístup některých hráčů, když se daří a kdy nedaří.
To mě asi mrzí nejvíce.
Ano může se prohrát, nejsme kapela aby se pořád vyhrávalo,ale prohrát se vztyčenou hlavou, na procházky se jezdí do lesa a ne na Barrandov proti Bohemians.
David

received_2142450479123172
17
Zář

Dorost odehrál první kolo v Boleslavi

BA vs Chodov 6:7
Vyrovnaný zápas rozhodly individuální chyby hráčů BA, Chodov byl však výrazně efektivnější při zakončování. V první

29314595_2127748973918733_7468520019028121245_n
04
Dub

Dorostenci B vyhráli svoji soutěž!

Letošní sezona skončila pro Dorostence B vítězně, když obsadili ve své soutěži PH+SČ ligy první místo a vybojovali postup do 2. dorostenecké ligy.

dorostB
22
Led

Dorost B přejel soupeře!

V sobotu vyrazili Dorostenci B na 6.kolo PH + SČ ligy. Sraz byl na Hlavním nádraží a potom vlakem do Černošic. Aktuálně držíme