< >
137x117_hrajeme
04
Bře
sdílet článek
Jakub Zalubil

Hrajeme o víkendu 9.-10.března

Sobota 9.března

 

Muži A – MSH Havířov – 3.zápas čtvrtfinále
18:00 – Excelsior Havířov

 

Junioři A – Čakovice – 1.zápas osmifinále
18:30 – Florbal Chomutov

 

Ženy A – TJ Radlice (Kutvirtova 5)
12:30 – TJ Sokol Královské Vinohrady C
16:00 – Florbalová akademie MB-C-KPY

 

Junioři B – Unihoc Aréna Praha (Na Kotlářce 1)
12:00 – Viking TJ Kobylisy
15:00 – Panthers Praha

 

Dorostenky – VŠ Slavia Plzeň (U Borského parku 2639/21, Plzeň 1)
9:00 – Ivanti Tigers Jižní Město
13:40 – TJ Sokol Nové Strašecí

 

Starší žáci 2004 a 2005 – ZŠ Čerčany (Sokolská 180, Čerčany)
9:00 – 2005 x Floorball Club FALCON black
10:40 – 2004 x 2005
12:20 – 2004 x Floorball Club FALCON black
x – oba týmy o umístění

Elévky – X3M Aréna Barrandov (Chaplinovo nám. 615)
9:40 – Wizards DDM Praha 10
11:00 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
x – o umístění

 

Sobota 10.března

 

Muži A – MSH Havířov – případný čtvrtý zápas
15:00 – Excelsior Havířov

 

Junioři A – Chomutov – 2. zápas Osmifinále
??? – Florbal Chomutov

 

Muži C Celtics – pořádáme SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
10:30 – Orka Čelákovice B
15:00 – Fbk Buldoci GOP Radotín

 

Elévové 2008 – Pořádáme BB Aréna Letňany (Tupolevova 710), sraz v 8:10
9:40 – FLORBAL CHODOV
11:00 – Tatran Střešovice
x – o umístění
Nominace: Bialek Filip, Brückner Pavel, Hobza Albert, Hrubeš Šimon, Janoštík Lukáš, Janoštík Jirka, Jiřinec Jan, Krajňák Eda, Kundrát Lukáš, Munduch Maxmilián, Semecký Václav, Šátek Dominik, Šebek Martin, Šeda Daniel, Vydra Albert

 

Elévové 2009 – TJ Spoje (Na Balkáně 450/25)
9:00 – SK Dvojka Praha
11:40 – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
x – o umístění

Nominace: Vlasak, Sury, Sovicek, Seda, Babacek, Belsan, Pec, Nyklicek, Felgr, Havlin, Bezusek, Zetek, Guttenberg

 

 

divider
9.3.2019 Black Angels-76
14
Bře

Kopecký zve na sérii s Karlovými Vary

Nečekaným hrdinou čtvrtfinálové série 1.ligy mužů mezi vítězem základní části Black Angels a Excelsior Havířov byl náš odchovanec Jan Kopecký. Ten v každém

divider
137x117_hrajeme
11
Bře

hrajeme o víkendu 16.-17.března

Sobota    Muži A - SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1) Semifinále 1: 18:00 - FB Hurrican Karlovy Vary   Junioři - SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1) Čtvrtfinále 1: 14:00 -

divider
DSC_038857c587b6f0d59-1024x683
11
Úno

Sportovní příměstský kemp BA 2019

Sportovní příměstský kemp Letňany 2019 1. termín 8. – 12. července (pondělí – pátek) holky i kluci od ročníku 2015 do ročníku 2004. 2. termín 26. –

divider starší články divider