< >
137x117_hrajeme
01
Říj
sdílet článek
Jakub Zalubil

Hrajeme o víkendu 6. a 7. října

Sobota 6.října

 

Junioři A – SC SLUNETA Ústí n./L (Jateční 1026/18), sraz v 11:45
13:00 – Florbal Ústí
Nominace: Pfeifer, Procházka Hausmann Merta Rulíšek Čejka Janda Verner Surový Burian Pik Čáslava Hausmann Veselý Vávra Jireček Kostrhún Muller Derevlanyj

 

 

Muži C – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1) – Pořádáme!
13:30 – Fbk Buldoci GOP Radotín
16:30 – FBC Kralupy n/V

 

Dorostenky – Nová MSH Mladá Boleslav (Zalužanská 1457, Ml.Boleslav), sraz v 10:30.
11:20 – Ivanti Tigers Jižní Město
17:10 – TJ Sokol Nové Strašecí

 

Neděle 7.října

 

Muži A – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
14:00 – Slovan Havířov

 

Ženy – SH Stochov (U Stadionu 531, Stochov)
12:30 – TJ Sokol Královské Vinohrady C
16:00 – Florbalová akademie MB-C-KPY

 

Junioři B –  X3M Arena Barrandov (Chaplinovo nám. 615), sraz v 8:15
9:00 – Viking TJ Kobylisy
13:30 – TJ Sokol Královské Vinohrady
Nominace: Dejv Štěpán, Vlastimil Petrášek, Lubomír Seif, Jonáš Homola, Šimon Kefurt, Jakub Švajda, Matyáš Pik, Jakub Fišer, Jakub Zářecký, Michael Wieser, Honza Lacina, Kryštof Vaněk, David Benda, Jiří Calda, Štěpán Kostrhún  Ondřej Mergl (2.zápas) Vašek Veverka (2.zápas)

 

Elévové 2008 – SH ZŠ Kunratice (Předškolní 420), sraz v 9:30
10:20 – DDM Horní Počernice ORKA
11:40 – FBK Fat Pipe Vosy Praha
o umístění – ?
Nominace: Biálek Filip, Brückner Pavel, Hrubeš Šimon, Janoštík Lukáš, Janoštík Jirka, Jiřinec Jan, Kalous Danny, Krajňák Eda, Kundrát Lukáš, Munduch Maxmilian, Semecký Václav, Šátek Dominik, Šebek Martin, Vydra Albert

 

Elévové 2009 – SH Jižní Město (Květnového vítězství 1554/54),  sraz v 8:50
9:40 – Orka Čelákovice
12:20 – SK Florbal Benešov I.
o umístění – ?
Nominace:

 

Elévky – Pořádáme! BB ARENA Letňany – hřiště 3 (Tupolevova 710), sraz v 8:15
10:20 – Florbalová akademie MB – Tygřice
11:40 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
o umístění – ?
Nominace:

divider
137x117_hrajeme
10
Pro

Hrajeme o víkendu 15. a 16. prosince

Sobota   Junioři A - SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1), sraz v 17:15 18:30 - 1. SC TEMPISH Vítkovice   Dorost A - Pořádáme - SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1),

divider
29664799_1855819254450761_5271386022846350847_o
07
Pro

Celoklubové focení je na programu 22.12.

V sobotu 22. prosince během florbalového zápasu 1.ligy mužů mezi BLACK ANGELS a Karlovými Vary proběhne v hale na Podvinném Mlýně celoklubové focení. Fotit se

divider

Termíny soustředění a kempů jsou zde

Stejně jako v minulých letech, i letos čeká blekovské hráčky a hráče pestrý program letní přípravy. Jeho součástí bude tradiční soustředění v Poličce,

divider starší články divider