< >
137x117_hrajeme
01
Říj
sdílet článek
Jakub Zalubil

Hrajeme o víkendu 6. a 7. října

Sobota 6.října

 

Junioři A – SC SLUNETA Ústí n./L (Jateční 1026/18), sraz v 11:45
13:00 – Florbal Ústí
Nominace: Pfeifer, Procházka Hausmann Merta Rulíšek Čejka Janda Verner Surový Burian Pik Čáslava Hausmann Veselý Vávra Jireček Kostrhún Muller Derevlanyj

 

 

Muži C – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1) – Pořádáme!
13:30 – Fbk Buldoci GOP Radotín
16:30 – FBC Kralupy n/V

 

Dorostenky – Nová MSH Mladá Boleslav (Zalužanská 1457, Ml.Boleslav), sraz v 10:30.
11:20 – Ivanti Tigers Jižní Město
17:10 – TJ Sokol Nové Strašecí

 

Neděle 7.října

 

Muži A – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
14:00 – Slovan Havířov

 

Ženy – SH Stochov (U Stadionu 531, Stochov)
12:30 – TJ Sokol Královské Vinohrady C
16:00 – Florbalová akademie MB-C-KPY

 

Junioři B –  X3M Arena Barrandov (Chaplinovo nám. 615), sraz v 8:15
9:00 – Viking TJ Kobylisy
13:30 – TJ Sokol Královské Vinohrady
Nominace: Dejv Štěpán, Vlastimil Petrášek, Lubomír Seif, Jonáš Homola, Šimon Kefurt, Jakub Švajda, Matyáš Pik, Jakub Fišer, Jakub Zářecký, Michael Wieser, Honza Lacina, Kryštof Vaněk, David Benda, Jiří Calda, Štěpán Kostrhún  Ondřej Mergl (2.zápas) Vašek Veverka (2.zápas)

 

Elévové 2008 – SH ZŠ Kunratice (Předškolní 420), sraz v 9:30
10:20 – DDM Horní Počernice ORKA
11:40 – FBK Fat Pipe Vosy Praha
o umístění – ?
Nominace: Biálek Filip, Brückner Pavel, Hrubeš Šimon, Janoštík Lukáš, Janoštík Jirka, Jiřinec Jan, Kalous Danny, Krajňák Eda, Kundrát Lukáš, Munduch Maxmilian, Semecký Václav, Šátek Dominik, Šebek Martin, Vydra Albert

 

Elévové 2009 – SH Jižní Město (Květnového vítězství 1554/54),  sraz v 8:50
9:40 – Orka Čelákovice
12:20 – SK Florbal Benešov I.
o umístění – ?
Nominace:

 

Elévky – Pořádáme! BB ARENA Letňany – hřiště 3 (Tupolevova 710), sraz v 8:15
10:20 – Florbalová akademie MB – Tygřice
11:40 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
o umístění – ?
Nominace:

divider
DSC_038857c587b6f0d59-1024x683
11
Úno

Sportovní příměstský kemp BA 2019

Sportovní příměstský kemp Letňany 2019 1. termín 8. – 12. července (pondělí – pátek) holky i kluci od ročníku 2015 do ročníku 2004. 2. termín 26. –

divider
final logo-02
11
Úno

Hrajeme o víkendu 16.-17. února

Sobota 16. února

Muži A

Sportovní hala Jižní Město 19:30 BLACK ANGELS vs. Florbal Ústí

Muži C Celtic

Sportovní hala SK Slavia Praha 10:00 BLACK ANGELS C CELTIC vs. Tatran Střešovice

divider
137x117_hrajeme
05
Úno

Hrajeme o víkendu 9.-10. února

sobota   Muži A - MSH Havířov 15:00 - Florbal Exelsior Havířov   Starší žáci 2004 - SH ZŠ Kunratice (Předškolní 420) 10:40 - Start98 Praha-Kunratice Black 12:20 - Kanonýři Kladno x - o umístění   Starší žáci 2005

divider starší články divider