< >
137x117_hrajeme
29
Říj
sdílet článek
Jakub Zalubil

Hrajeme o víkendu 3. a 4.listopadu

Sobota

 

Muži A – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
14:00 – ZFK Petrovice

 

Muži C – SH Hořovice (Ke Stadionu 1385, Hořovice)
9:00 – FBK Ježci Rožmitál
12:00 – Floorball Club FALCON

 

Mladší žáci 2006 – Unihoc Aréna (Na Kotlářce 1)
9:40 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
11:00 – Prague Tigers White
x – o umístění?

 

Mladší žáci 2007 – SH Bios Kutná Hora (Puškinská 617, Kutná Hora)
11:00 – FBC Kutná Hora – Černí
12:20 – Viking TJ Kobylisy
x – o umístění?
Nominace: Kreibich-Budínský,Vorel,Štoček,Krajňák,Tandler,Budín,Zápotocký, Egrt,Pecka O,Štygler,Pecka M,Bohatý,Výborná.

 

Mladší žákyně – SH Jižní Město (Květnového vítězství 1554/54)
9:50 – Florbalová akademie MB – Dračice
11:10 – Florbalová akademie MB-MILOVICE
x – o umístění?
Nominace: Nikola Štekerová (36) Karolína Vachulová (19), Eliška Veselá (22), Veronika Váňová (15), Tereza Rozsypalová (76), Linda Fuchsová (16), Nela Hrnčířová (55), Nikola Vostřáková (57), Tereza Staňková (24), Gabriela Ponikelská (3)

Přípravka 2010 – Jedenáctka VS (malé hřiště, Mírového Hnutí)
9:30 – Technology Florbal MB Black
10:30 – Wizards DDM Praha 10 orange
x – o umístění?
Nominace: Staněk, Holuša, Tupý, Tupý, Zenker, Višňovský, Procházka, Gomba, Kopička, Kurzová, Rachůnková

 

Přípravka Mini – Nová MSH Mladá Boleslav (Zalužanská 1457, Ml.Boleslav)
9:00 – Technology Florbal MB Blue
10:00 – Start98 Praha-Kunratice-Táborská
x – o umístění?
Nominace: Matyáš Roháč (G), Max Dušek, Jan Růžička, David Sklenář,Samuel Vítek, Matyas Hrádek, Michal Štefanov,Vojtěch Dvořák, Jáchym Jenyšta

 

Neděle

 

Junioři A – SH Děkanka (Děkanská vinice 987/5)
10:00 – Fbš Bohemians
Nominace: Pfeifer (Procházka) Hausmann Bouček Rulíšek Čejka Obuškevič  Verner Surový Burian Janda Čáslava  Hausmann Žaloudek Boček Boček Hromada + Vávra

 

Dorost A – SH ZŠ Kunratice (Předškolní 420), sraz v 9:10
10:00 – FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
13:00 – Tatran Střešovice
Nominace:  Ernée, Chmel Heřmanský Veverka Sůva Horák Kostrhún Doňar Hejda Calda Diepolt Derevlanyj Prošek Urban Michálek Kostrhún Krahulec Burian (2.zápas

 

Dorost B – X3M Aréna Barrandov (Chaplinovo nám. 615)
9:00 – Sokol Rudná
12:00 – Wizards DDM Praha 10

 

Dorostenky – TJ Radlice (Kutvirtova 5)
16:00 – Tatran Střešovice
18:00 – Panthers Praha

 

Mladší žáci Rookies – Jedenáctka VS (Mírového Hnutí)
11:00 – Technology Florbal MB Blue
12:20 – SK Dvojka Praha D
x – o umístění?
Nominace: Táfl Zahrádka Kolman Borovička Petrů Zapletal Růžička Stabenow Špatz Liška, Vyhnálek Rektořík Pospěch (pokud pošle přihlášku), Kadrnožka Cerman Jurečka

 

Přípravka 2011 – Pořádáme – BB Aréna Letňany (Tupolevova 710)
9:30 – FC Bučis Team
10:30 – TJ Lokomotiva Rakovník A
x – o umístění?

divider
137x117_hrajeme
19
Lis

Hrajeme o víkendu 23.-25. listopadu

Pátek   Muži A - SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1) 20:00 - FBC Štíři České Budějovice   Sobota   Junioři A - Nová MSH Mladá Boleslav (Zalužanská 1457, Ml.Boleslav) 18:45 - Zalužanská 1457   Starší žáci

divider
137x117_hrajeme
05
Lis

Hrajeme o víkendu 10. a 11. listopadu

Sobota    Starší žákyně - Jedenáctka VS (Mírového Hnutí), sraz v 9:00 9:45 - TJ Sokol Královské Vinohrady 11:15 - FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue x - o umístění Nominace:  Toni Kasha (23), Hana 

divider
137x117_soustredeni
01
Lis

Změna tréninků vybraných kategorií

Od 1.listopadu se nám mění rozpis tréninků u kategorií: dorost A, Junioři A, dorostky + juniorky a ženy Dorost A - nově trénuje ve čtvrtek s posunutým

divider starší články divider