< >
137x117_hrajeme
29
Led
sdílet článek
Jakub Zalubil

Hrajeme o víkendu 2. – 3.února

Sobota 2.února

 

Ženy – SH Bios Kladno (Petra Bezruče 2531)
9:00 – Slavia Praha
12:30 – Kanonýři Kladno

 

Dorostenky – Nová MSH Mladá Boleslav (Zalužanská 1457)
10:10 – Tatran Střešovice
12:30 – Panthers Praha

 

Mladší žáci 2006 – Pořádáme-  BB ARENA Letňany – hřiště 1 (Tupolevova 710)
9:40 – FBC Kutná Hora – Černí
11:00 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
x – o umístění ?

 

Mladší žáci 2007 – Unihoc Aréna (Na Kotlářce 1)
9:00 – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
11:40 – FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
x – o umístění ?

 

Mladší žákyně – ZŠ Juventa Milovice (Komenského 578, Milovice nad Labem)
10:20 – ACEMA Sparta Praha
11:40 – Florbalová akademie MB-MILOVICE
x – o umístění ?

 

Přípravka 2010 – VOŠSP Zahradní Město (Jasmínová 3166/37a)
10:00 – Technology Florbal MB Green
11:00 – Technology Florbal MB Black
x – o umístění ?

Nominace
Procházka, Kostiha, Zenker, Višňovský, Staněk, Gomba, Rachůnková, Krystýnek (posila z 2011)

 

Přípravka Mini – SK Slavia Praha (hala Eva – Vladivostocká 1460/10)
9:30 -SK Florbal Benešov II.
10:15 – Viking TJ Kobylisy
12:00 – SK Dvojka Praha C

 

Neděle 3.února

 

Muži B – X3M Arena Barrandov (Chaplinovo náměstí 615)
12:00 – FBC Texas Longhorns
15:00 – IBK Kubánský Klan

 

Junioři B – Pořádáme SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
10:30 – ACEMA Sparta Praha B
16:30 – Prague Tigers

 

Mladší žáci Rookies – SH města Benátky nad Jizerou (5. května 746, Benátky nad Jizerou)
11:00 – Technology Florbal MB Blue
12:20 – Kanonýři Kladno stíhači
x – o umístění ?

 

 

Přípravky 2011 – TJ Radlice (Kutvirtova 5)
9:30 – FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
11:30 – Panthers Praha
x – o umístění ?

divider
DSC_038857c587b6f0d59-1024x683
11
Úno

Sportovní příměstský kemp BA 2019

Sportovní příměstský kemp Letňany 2019 1. termín 8. – 12. července (pondělí – pátek) holky i kluci od ročníku 2015 do ročníku 2004. 2. termín 26. –

divider
final logo-02
11
Úno

Hrajeme o víkendu 16.-17. února

Sobota 16. února

Muži A

Sportovní hala Jižní Město 19:30 BLACK ANGELS vs. Florbal Ústí

Muži C Celtic

Sportovní hala SK Slavia Praha 10:00 BLACK ANGELS C CELTIC vs. Tatran Střešovice

divider
137x117_hrajeme
05
Úno

Hrajeme o víkendu 9.-10. února

sobota   Muži A - MSH Havířov 15:00 - Florbal Exelsior Havířov   Starší žáci 2004 - SH ZŠ Kunratice (Předškolní 420) 10:40 - Start98 Praha-Kunratice Black 12:20 - Kanonýři Kladno x - o umístění   Starší žáci 2005

divider starší články divider