< >
137x117_hrajeme
11
Bře
sdílet článek
Jakub Zalubil

hrajeme o víkendu 16.-17.března

Sobota 

 

Muži A – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
Semifinále 1: 18:00 – FB Hurrican Karlovy Vary

 

Junioři – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
Čtvrtfinále 1: 14:00 – Fbš Hattrick Brno

 

Dorost A – Sport Centrum Hostivice (Hájecká 1866, Hostivice)
11:30 – Fbš Bohemians:
14:30 – Kanonýři Kladno

 

Muži B – SH TJ Kobylisy (U Školské zahrady 430/9)
13:00 – FbŠ Bohemians C
16:00 – SSK Future Barrandov

 

Dorost B – SH Kralupy nad Vltavou (V Luhu 1089,Kralupy nad Vltavou)
12:00 – SK Alien Nation
15:00 – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr

 

Mladší žáci Rookies – MSH Říčany (Škroupova 2026, Říčany u Prahy)
9:40 – Sport Eden Beroun
12:20 – FbŠ Bohemians DDM Praha 7
x – o umístění
Nominace:  Kubš, Veselá, Borovička, Zahrádka, Kollmann, Rozsypalová, Hlávková Špatz, Vyhnálek, Stabenow, Liška, Cerman, Jurečka, Pospěch

 

Mladší žákyně – SH ZŠ Jilemnického (Jilemnického 1152, Mladá Boleslav)
10:20 – OpenCamps Tatran Střešovice
11:40 – FbŠ Bohemians
x – o umístění
Nominace:Julie Pszczólková (G/12), Tereza Staňková (G/24)
Nela Hrnčířová (55), Veronika Váňová (15), Linda Fuchsová (16), Nikola Štekerová (36), Agáta Procházková (31),
Barbora Šimáčková (77), Nicol Fryčová (6), Nikola Vostřáková (57), Denisa Výborná (99)

 

Přípravky 2011 – SH TJ Tatran Střešovice – tělocvična (Sibeliova 368)
9:00 – Wizards DDM Praha 10 black
10:00 – ACEMA Sparta Praha RED
x – o umístění

 

Neděle

 

Muži A – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
Semifinále 2: 18:00 – FB Hurrican Karlovy Vary

 

Junioři A – SH Maloměřice (Obřanská 646/13)
Čtvrtfinále 2: 11:00 – Fbš Hattrick Brno

 

Juniorky – TJ Radlice (Kutvirtova 5)
9:00 – ACEMA Sparta Praha
15:00 – TJ Lokomotiva Rakovník

 

Mladší žáci 2006 a 2007 – SH Králův Dvůr (Nad Stadionem 250, Králův Dvůr u Berouna)
2006:
10:20 – OLYMP FLORBAL Zeus
11:40 – FBC Draci Říčany bílí
x – o umístění?

 

2007:
11:00 – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
12:20 – Sokol Rudná
x – o umístění?
Nominace:

Kreibich,Táfl-Bohatý,Budín,Budínský,Egrt, Janoštík,Pecka,Pecka,Robek,Štoček,Štygler,Výborná,Vorel, Zápotocký, Tandler.
Kebrle a Tichý náhradníci.

Přípravka 2010 – SH Děkanka (Děkanská vinice 987/5)
9:30 – Technology Florbal MB Green
10:30 – SK Florbal Benešov I.
x – o umístění?
Nominace: Kurzová, Kopička, Višňovský, Kostiha, Zenker, Guttemberg, Staněk, Gomba, Tupý ^2

 

Přípravka Mini – SH Děkanka (Děkanská vinice 987/5)
9:00 – FbŠ Bohemians girls
10:15 – Florbalová akademie MB-Milovice
11:30 – Viking TJ Kobylisy

divider
9.3.2019 Black Angels-76
14
Bře

Kopecký zve na sérii s Karlovými Vary

Nečekaným hrdinou čtvrtfinálové série 1.ligy mužů mezi vítězem základní části Black Angels a Excelsior Havířov byl náš odchovanec Jan Kopecký. Ten v každém

divider
137x117_hrajeme
04
Bře

Hrajeme o víkendu 9.-10.března

Sobota 9.března   Muži A - MSH Havířov - 3.zápas čtvrtfinále 18:00 - Excelsior Havířov   Junioři A - Čakovice - 1.zápas osmifinále 18:30 - Florbal Chomutov   Ženy A - TJ Radlice

divider
DSC_038857c587b6f0d59-1024x683
11
Úno

Sportovní příměstský kemp BA 2019

Sportovní příměstský kemp Letňany 2019 1. termín 8. – 12. července (pondělí – pátek) holky i kluci od ročníku 2015 do ročníku 2004. 2. termín 26. –

divider starší články divider