< >
137x117_hrajeme
08
Říj
sdílet článek
Jakub Zalubil

Hrajeme o víkendu 13.-14.října

Sobota

 

Muži A – SH SPORTaS u Koldomu Litvínov (U Koldomu 2049)
17:00 – Bivoj Litvínov

 

Junioři A – Hala míčových sportů Liberec (Jeronýmova 570/22), sraz v 18:45
20:00 -FBC Liberec
Nominace: Pfeifer, Procházka Heřmanský Bouček Rulíšek Čejka Janda Verner Surový Burian Pik Čáslava Merta Veselý Vávra Calda Kostrhún

 

Muži D Dasta – Unihoc Aréna (Na Kotlářce 1)

8:00 FBC VŠTJ Ekonom Praha
11:30 Tatran Střešovice C U23

 

Starší žákyně – Pořádáme – BB ARENA Letňany – hřiště 1 (Tupolevova 710)
11:15 FBC Texas Longhorns DDM P6
12:45 OLYMP FLORBAL – JESENICE
o umístění -?
Nominace:  Toni Kasha (23),  Aneta Fryčová (11) Klára Humlová (10), Viktorie Petrovová (2), Olga Dobrova (28), Nela Hrnčířová (55), Gabriela Ponikelská (3), Linda Fuchsová (16), Eliška Veselá (22), Veronika Váňová (15), Agáta Procházková (31), Karolína Lukovská (8), Tereza Staňková (24)  Karolína Vachulová (19), Nicol Fryčová (6), Lucie Fačkovcová (5)

 

 

Mladší žáci Rookies – Nová MSH Mladá Boleslav (Zalužanská 1457, Ml.Boleslav), sraz v 8:10
9:00 – SK Florbal Benešov II.
11:40 – OLYMP FLORBAL Poseidon
o umístění -?
Nominace: Táfl Borovička Petrů Šimáčková Štekerová, Kolář Liška Špatz Stabenow Rektořík Cerman Jurečka Kiewegová Kadrnožka Jurečka

 

Přípravky 2011 – Jedenáctka VS malé hřiště (Mírového hnutí)
9:00 – FBC STŘELCI UNHOŠŤ
10:00 – TJ Lokomotiva Rakovník A
o umístění-?
Nominace: Jáša Guttenberg, Hynek Řeháček, Luky Jůn, Domča Krystýnek, Vašík Beránek, Jirka Kyncl, Vojta Dvořák, Matěj Zelenka, Vojta Jenyšta, David Laštovka

 

Neděle

 

Junioři A – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1), sraz v 16:15
17:30 – VŠ Slavia Plzeň
Nominace: Pfeifer, Procházka Bouček Obuškevič Rulíšek Čejka Janda Verner Surový Burian Pik Čáslava Merta Veselý Vávra Boček Hromada Muller Derevlanyj

 

 

Dorost A – Sport Centrum Hostivice (Hájecká 1866, Hostivice)
9:30 – FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
14:00 – Viking TJ Kobylisy
Nominace: Ernée Tomáš 02 Chmel Pavel 03 Urban Karel 03 Müller Jan 02 Burian Matouš 02 Kostrhún Štěpán 03 Doňar Jakub 03 Horák Lukáš 02 Krahulec M.Matyáš 03 Michal Derevlanyj 02 Michálek Jan 03 Kostrhún Šimon 03 Diepolt Ondřej 03 Heřmanský Thomas 02 Calda Jiří 03 Hejda Tobiáš 04 Veverka Václav 02

 

Muži B – SC Hlubočinka hala I (Hlavní 900, Hlubočinka, město:Kamenice)
8:00 – Fbš Bohemians C
12:30 – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B

 

Dorost B – pořádáme – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1), sraz v 8:00
10:30 – SK Florbal Benešov
13:30 – FBC Kralupy n/V
Nominace:

 

Mladší žáci 2006 – SH Králův Dvůr (Nad Stadionem 250, Králův Dvůr u Berouna)
9:00 – Panthers Praha
10:20 – ACEMA Sparta Praha BLUE
o umístění – ?
Nominace:

 

Mladší žáci 2007 – SH Kunratice (Předškolní 420)
9:00 – Florbal Jesenice
11:40 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
o umístění – ?
Nominace:  Kreibich,Munduch, Pecka M,Štygler, Budín,Egrt,Vorel, Budínský, Pecka O,Bohatý, Kebrle, Robek,Zápotocký, Štoček, Novák, Výborná, Tandler.

 

Přípravky 2010 – Pořádáme – BB ARENA Letňany – hřiště 3 (Tupolevova 710)
10:00 – Wizards DDM Praha 10 orange
11:00 – FbŠ Bohemians DDM Praha 7
o umístění -?
Nominace:

 

Přípravky Mini – SH ZŠ Nehvizdy (Bedřicha Mouchy 1000, Nehvizdy)
10:30 – OLYMP FLORBAL Poseidon
11:30 – SK Florbal Benešov II.
o umístění -?
Nominace: Matyáš Roháč (G), Max Dušek, David Sklenář, Jan Růžička,Matyas Hrádek, Vojtěch Dvořák, Matěj Dvořák

divider
137x117_hrajeme
15
Říj

Hrajeme o víkendu 20. a 21.října

Sobota   Dorostenky - SH Jižní Město (Květnového vítězství 1554/54), sraz 14:00 14:50 - Florbalová akademie MB 18:20 - FBŠ SLAVIA Plzeň Nominace:   Starší žáci 2004 - SH Kunratice (Předškolní 420) 10:40 - Start98 Praha-Kunratice Black 12:20

divider
Bez názvu-1
10
Říj

BLACK ANGELS pořádá podzimní kemp!

Vážení rodiče, přinášíme Vám informace pro náš podzimní kemp, který se koná od soboty 27.října do úterý 30.října, a to vždy od 9:00 do 17:00. Možnost

divider
137x117_hrajeme
01
Říj

Hrajeme o víkendu 6. a 7. října

Sobota 6.října   Junioři A - SC SLUNETA Ústí n./L (Jateční 1026/18), sraz v 11:45 13:00 - Florbal Ústí Nominace: Pfeifer, Procházka Hausmann Merta Rulíšek Čejka Janda Verner Surový Burian Pik Čáslava Hausmann

divider starší články divider