< >
137x117_hrajeme
05
Lis
sdílet článek
Jakub Zalubil

Hrajeme o víkendu 10. a 11. listopadu

Sobota 

 

Starší žákyně – Jedenáctka VS (Mírového Hnutí), sraz v 9:00
9:45 – TJ Sokol Královské Vinohrady
11:15 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
x – o umístění
Nominace:  Toni Kasha (23), Hana  Kuchařová (74) Adéla Kuchařová (71), Zuzana Kuchařová (15), Denisa Vachulová (9), Denisa Výborná (99), Anna Vinklerová (82), Viktorie Petrovová (2), Nela Hrnčířová (55), Karolína Vachulová (19), Linda Fuchsová (16), Klára Humlová (10), Agáta Procházková (31), Veronika Váňová (15->5), Eliška Veselá (22), Nicol Fryčová (6), Karolína Lukovská (8)

 

Elévky –  Jedenáctka VS malé hřiště (Mírového Hnutí)
9:40 – Panthers Praha
11:00 – ACEMA Sparta Praha
x – o umístění
Nominace:

 

Neděle

 

Muži A – SC SLUNETA Ústí n./L (Jateční 1026/18)
14:00 – Florbal Ústí

 

Muži B – TJ Sokol Královské Vinohrady (Polská 2400)
12:00 Las Plantas
15:00 FBK Fat Pipe Vosy Praha

 

Junioři B –  Jedenáctka VS (Mírového Hnutí)
11:00 – Prague Tigers
14:00 – FBC Kralupy n/V
Juniorky – SH Stochov (U Stadionu 531, Stochov)
12:00 – MLADÝCH NADĚJÍ
18:00 – FBC Štíři Č. Budějovice

 

Starší žáci 2004 – SH Gymnázium Mělník (Pod Vrchem 3421, Mělník)
10:40 – FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
12:20 – Floorball Club FALCON black
x – o umístění

 

Starší žáci 2005 Yonex – SH VŠE (Na Třebešíně 1)
9:50 Sokol Rudná
13:10 FBK Fat Pipe Vosy Praha
x – o umístění
Nominace: Máslo,Kožíšek-Jirků,Dvořák, Štyler, Orlík, Doležal, Hozman, Budinský, Kašpárek, Horák, Slosiarik, Herbst, Vitásek, Liberda, Schiller, Vinkler

 

Elévové 2008 – SH TJ Kobylisy (U školské zahrady 430/9)
9:40 – DDM Horní Počernice ORKA
11:00 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
x – o umístění
Nominace: Biálek Filip, Brückner Pavel, Hrubeš Šimon, Janoštík Lukáš, Janoštík Jirka, Kalous Danny, Krajňák Eda, Kundrát Lukáš, Munduch Maxmilian, Semecký Václav, Šátek Dominik, Šebek Martin, Vydra Albert

 

Elévové 2009 – SC Hlubočinka hala I. (Hlavní 900, Hlubočinka)
9:40 – SK Dvojka Praha
12:20 – Sokol Rudná
x – o umístění

divider
137x117_hrajeme
07
Led

Hrajeme o víkendu 12. – 13. ledna

sobota 12.1. Muži Celtic - TJ Radlice (Kutvirtova 5) 10:30 - Orka Čelákovice B 15:00 - Floorball Club FALCON Juniorky - POŘÁDÁME - SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1) 12:00 - TJ Lokomotiva Rakovník 16:30

divider
večírek
18
Pro

Vánoční BA večírek

Vážení členové florbalového oddílu BLACK ANGELS a všichni jeho podporovatelé,   Dovolujeme si Vás všechny pozvat na vánoční večírek Black Angels, který proběhne již tuto sobotu 22.prosince

divider
137x117_hrajeme
10
Pro

Hrajeme o víkendu 15. a 16. prosince

Sobota   Junioři A - SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1), sraz v 17:15 18:30 - 1. SC TEMPISH Vítkovice   Dorost A - Pořádáme - SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1),

divider starší články divider