< >
137x117_hrajeme
30
Zář
sdílet článek
Jakub Zalubil

Výsledky z „víkendu“ 28.9.-1.10.

PÁTEK 28.9.

Muži A –  SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
17:30 – MVIL Ostrava – 5:4

 

Sobota 29.9.

Junioři A – MSH Plzeň (Lokomotiva – Úslavská 2357/75), sraz ve 12:50.
14:00 – FBC Plzeň – 12:7
Nominace: Procházka, Procházka Hausmann Bouček Rulíšek Hromada Obuškevič Verner Žaloudek Burian Pik Čáslava Veselý Hausmann Staněk Janda Vávra

 

Muži B – pořádáme – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1)
10:30 – SSK Future Barrandov – 6:8
16:30 – Sokol Rudná – 7:5

 

Dorost B – SH Králův Dvůr (Nad Stadionem 250), sraz 9:40
10:30 – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr – 2:8
15:00 – Panthers Praha B – 7:5
Nominace:

 

Mladší žáci 2006 – X3M Arena Barrandov (Chaplinovo nám. 615), sraz 8:50
9:40 – Prague Tigers White – 2:3
11:00 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV – 1:1
zápas o třetí: Tatran Střešovice – 1:4

 

Mladší žáci 2007 – SH ZŠ Kunratice (Předškolní 420)
9:40 – Florbal Jesenice
12:20 – Technology Florbal MB Black – 1:3
zápas o udržení – ? – 5:0
Nominace: Kreibich, Bohatý, Budín,Budínský,Egrt,Kebrle, Pecka M,Pecka O,Štoček,Štygler,Tandler,Vorel,Zápotocký, Rektořík, Slavata, Krajňák

 

Neděle 30.9.

Junioři A – SH Čakovice (Náměstí Jiřího Berana 500/1), sraz v 9:45
11:00 – Florbal Chomutov – 15:8
Nominace: Procházka Pfeifer Hausmann Bouček Rulíšek Čejka Obuškevič Merta Surový Janda Pik Čáslava Veselý Jireček Staněk Vávra Žaloudek
Dorost A – X3M Arena Barrandov (Chaplinovo nám. 615), sraz v 9:00
10:00 – ACEMA Sparta Praha UNYP 5:4
13:00 – FbŠ Bohemians DDM Praha 7 – 3:14
Nominace: Ernée Tomáš Chmel Pavel Urban Karel Müller Jan Burian Matouš Kostrhún Štěpán Doňar Jakub Horák Lukáš Krahulec M.Matyáš Michal Derevlanyj Michálek Jan Kostrhún Šimon Diepolt Ondřej Heřmanský Thomas Calda Jiří Hejda Tobiáš Veverka Václav

 

Dorostenky – TJ Radlice (Kutvirtova 5), sraz v 8:15
9:00 – FAT PIPE FLORBAL CHODOV – 1:4
12:30 – FbŠ Bohemians – 3:3
Nominace:

 

Mladší žáci Rookies – SH ZŠ Nehvizdy (Bedřicha Mouchy 1000), sraz v 9:00
9:40 – Tigers TJ Sokol Nehvizdy – 0:4
12:20 – FBC Slavia Praha – 1:3
o udržení – Sokol Benátky – 6:2
Nominace: Táfl Zahrádka Liška Cerman Třešňák Zapletal Petrů Kolmann Špatz Stabenow Kadrnožka Jurečka Šimáčková Lukovská Kadrnožka

 

Mladší žákyně – Pořádáme! BB ARENA Letňany – hřiště 3 (Tupolevova 710), sraz v 8:15
10:20 – Florbalová akademie MB – Tygřice – 14:4
11:40 – ACEMA Sparta Praha – 6:4
finále MB Dračice – 6:8
Nominace: Julie Pszczólková, Nikola Štekerová, Veronika Váňová, Eliška Veselá, Nicol Fryčová, Nela Hrnčířová, Tereza Staňková, Agáta Procházková, Nikola Vostřáková, Veronika Hlávková

 

Pondělí 1.října

Muži A – SCHOOL MATCH – SH Bios Kladno (Petra Bezruče 2531)
10:30 – Kanonýři Kladno

divider
DSC_038857c587b6f0d59-1024x683
11
Úno

Sportovní příměstský kemp BA 2019

Sportovní příměstský kemp Letňany 2019 1. termín 8. – 12. července (pondělí – pátek) holky i kluci od ročníku 2015 do ročníku 2004. 2. termín 26. –

divider
final logo-02
11
Úno

Hrajeme o víkendu 16.-17. února

Sobota 16. února

Muži A

Sportovní hala Jižní Město 19:30 BLACK ANGELS vs. Florbal Ústí

Muži C Celtic

Sportovní hala SK Slavia Praha 10:00 BLACK ANGELS C CELTIC vs. Tatran Střešovice

divider
137x117_hrajeme
05
Úno

Hrajeme o víkendu 9.-10. února

sobota   Muži A - MSH Havířov 15:00 - Florbal Exelsior Havířov   Starší žáci 2004 - SH ZŠ Kunratice (Předškolní 420) 10:40 - Start98 Praha-Kunratice Black 12:20 - Kanonýři Kladno x - o umístění   Starší žáci 2005

divider starší články divider