05
Úno
Jiří Patočka

Herně vydařený turnaj 2008ček

Po pádu do nižšího koše nás čekali noví soupeři a my doufali, že herně prokážeme zkušenosti z vyššího koše. V prvním utkání jsme se střetli s Benešovem a po půli vedli 2:0. V druhé polovině jsme ještě přidali tři góly a odcházeli a brali vítězství 5:0. Herně byl zápas povedený a tak jsme se těšili, co kluci předvedou v derby pro 09tkám.

Druhý zápas proti našim mladším hráčům započal společným pokřikem na půli hřiště. Po první polovině jsme vedli pouze 1:0, i když tomu obraz hry neodpovídal. Až na pár výjimek se hrálo na polovině soupeře, jen nám vázla koncovka. Ve druhé půli jsme přidali ještě tři branky a odcházeli s vítězstvím 4:0. Ale nutno podotknout, že o rok mladší protihráči nehráli vůbec špatně.

Ve finále nás čekal tým Rakovníku. Od začátku zápasu se hrálo na polovině soupeře, ovšem naším slabým zakončením proti velkému a dobře chytajícímu brankáři, jsme se za první půli zmohli pouze na jeden gól. Zatímco do naší sítě se míček zakutálel hned dvakrát. Ve druhé půli nám soupeř odskočil na dvoubrankové vedení. Pár minut před koncem jsme zvolili týmovou poradu a krátce po ní jsme dali kontaktní gól. Bohužel víc jsme již nestihli a tak jsme ve finále padli 2:3. Pro nás celkem smolný zápas, kdy nám soupeř párkrát utekl, jinak se hrálo na jeho polovině. Co je ale pro nás důležité, že kluci celý turnaj předváděli koukatelný kombinační florbal a všichni, opravdu VŠICHNI odmakali všechny zápasy, což bylo asi prvně v sezóně.

Celý turnaj nám ukázal, na čem je potřeba dále pracovat. Nicméně jsme rádi, že kluci po delší době předvedli, co v nich je :)
Jirka a Kuba

2008

IMG_20180114_141414
16
Led

Stále neporažení – elévové 2007!

V neděli 14.1. jsme odjeli na další košový turnaj který hostil Králův Dvůr.Na turnaj jsme nastoupili v sestavě: Pěnička,Kreibich, Budínský,Štoček,Vorel,Kebrle,Tandler, Budín,Novák,Zápotocký,Egrt,Pecka O,Štygler,Robek,Tichý,Pecka M,Bohatý.

2008
14
Pro

Elévové 2008 ve finále!

Po dvou příliš nepovedených turnajích přišlo aspoň z herního pohledu zlepšení. První zápas proti Sokol Rudná skončil 5:2 v náš prospěch. Zápas to

IMG_20171209_135243
12
Pro

Další z vyhraných lig elévů 2007!

O uplynulé sobotě jsme se sešli k pátému ligovému turnaji prvního koše elévů v následující sestavě: Kreibich, Pěnička – Pecka M., Tandler, Tichý,