< >
Rozcvičovák_předek
01
Lis
sdílet článek
Vojtěch Pavlík

FANSHOP INFO

Nejprve bych rád informoval, že se o eshop od září stará Kristýna Urbanová jako osoba zodpovědná za zákaznický servis. Rád bych v článku popsal objednávkový proces, který se snažíme dodržet a maximálně zefektivnit. Jelikož bylo v minulých letech problém hlavně s dodací lhůtou zboží, rozhodl jsem se většinu zboží nakoupit na sklad. Na skladě máme většinu zboží, která je v nepotištěném stavu, a potisk se snažíme stihnout do 7 dní. Na skladu samozřejmě nemáme věci vyrobené na sublimační tiskárně.

1) Standardizace velikostních řad

Jelikož máme na eshopu reklamní textil od různých značek, museli jsme standardizovat velikostní řady oblečení. Velikostní řady jsou uzpůsobené především výšce postavy. A máme jednotné označení velikostí. Jednotlivý textil jsme přikládali a poměřovali tak, aby pokud objednáváte Y-M, neměli jste problém s orientací a mohli nakoupit ostatní textil ve stejné velikosti. Toto samozřejmě nejsme schopní přenést na tričko, takže je možné, pokud objednáte Y-M na textilu bude štítek 9. Je také běžné, že například výrobce vynechá velikostní číslo – a tak v nabídce není.

Y-S / 128 cm / 5-8 let
Y-M / 140 cm / 9-10 let
Y-L / 152 cm / 11 – 13 let
Y-XL / 164 cm / 14 – 15 let
S / 174 cm
M / 178 cm
L / 182 cm
XL / 185 cm
XXL / 188 cm

2) Objednávkový proces

Při tvorbě objednávky zapojujte do poznámky především příjmení a číslo hráče – pokud nezadáte do poznámky číslo, je možné, že vám oblečení přijde bez čísla. Pokud ještě číslo nemáte,  bude Vám přiděleno podle Vašeho výběru v přihlášce po konzultaci s Jirkou Patočkou jako sekretářem oddílu. Pokud by se vyskytly okolnosti, že všechna čísla co byste chtěli jsou vybraná, spojíme se s Vámi a dořešíme.

1. email – automatické potvrzené objednávky

Tento email generujeme automaticky a máte možnost si objednávku zkontrolovat. Pokud naleznete chybu, prosíme ihned napiště na email shop@blackangels.cz a chybu popište, opravíme zavčasu.

2. email – potvrzení objednávku + výzva k platbě

Kristýna posílá fakturu s fakturačními údaji DRILL Company, což je právnická osoba, pod kterou servisujeme eshop. Je nezbytné platit převodem na bankovní účet u KB (pozor nejedná se o klubový účet), kvůli evidenci a párování plateb. V budoucnu plánujeme terminál a možné platby kartou či převodem. Všechny ceny jsou s DPH 21%.

3. email – zboží je připraveno v kanceláři

V klubové kanceláři je možné si vyzvednout zboží v každý pracovní den do 18:00. Pokud chcete mít jistotu,  není problém napsat Kristýně, ať Vám zboží připraví na recepci a můžete si vyzvednout dle otevírací doby BB Areny – tedy od 7:00 – 22:00. V kanceláři je připravena krabice a seznam zboží v krabici, aby nebylo nutné hledat v krabici, zda-li je, či není zboží již hotové. Pokud není na seznamu, v krabici také není. Zboží si prosím zkontrolujte ihned na místě.

3) Výrobní proces dresů

Dresové sety, rozcvičovací trika a další věci na sublimační tiskárně vyrábíme v 11 denním výrobním cyklu.

pondělí – uzavíraní objednávek a příprava podkladů
úterý – příprava tiskových dat
středa – sublimační tisk na speciální papír
čtvrtek – sublimace na hydraulickém termo-lisu po rolích
pátek až neděle – stříhání jednotlivých oděvních dílů
pondělí až pátek – sešívání a kompletace jednotlivých triček a dalšího sortimentu

Doporučujeme tedy objednávat ideálně v neděli :-)

4) Individualizace objednávek

Dostává se nám dotazů ohledně jiných barev triček atd. Naším cílem, jak je již napsáno v úvodním odstavci, je dostat k Vám zboží co nejdříve, jak je to možné. Proto nemůžeme držet skladem 8 barevných variant v 8 velikostech u 17 produktů. To bychom měli na skladě obrovské množství produktů.

Pokud ale máte zájem, rádi vám vyjdeme vstříc a je to služba na dotaz. Stačí tedy napsat opět na shop@blackangels.cz a zjistit, jestli vámi požadovaný produkt je v jiné barvě. Je možné si také objednat jinou barvou potisku (u triček „classic“ a „tréninkové“).

4) Teplákové soupravy DRILL

Opravdu dlouho jsme čekali na teplákovou soupravu. Konečně jsme vychytali střih, velikosti a detaily a můžeme nabídnou špičkové mikiny a tepláky. Vývoj střihu a vzorování trvalo rok, než jsme se rozhodli jít s tím „ven“. Teplákovku budeme vyrábět dlouhodobě, a tak bude moci stejně jako s dresy dojít postupně ke sjednocení všech členů BA do stejného designu.

Cena na eshopu je aktuálně na hranici výrobních cen a bude platit pouze na prvních 182 kusů teplákových souprav (za 1680,-) . Proto prosím objednávejte a využijte takové možnosti, protože se nebude opakovat! Cena za mikinu bude poté 1190 a za tepláky také za 1190. Na před-objednávky je tedy možné získat slevu 720 kč!

5) Rozcvičovací trička

A tým BA se oblékl do rozcvičovacích triček ve výrazných barvách a podobně jako u dresů je dodací termín 14 dní. Od dneška k dispozici na FANSHOPU.

IMG_1700

divider
Mikina DRILL Athletics BA
23
Lis

Novinky na eshopu BA!

Přehled novinek na eshopu BA.

1) Sjednocené velikostní tabulky

Na základě Vašich žádostí jsme přepracovali všechny velikostní tabulky produktů.

divider
Drill logo
28
Čer

Eshop BA nově

Neustále pracujeme na zlepšení služeb v rámci oblečení pro naše hráče a jejich fanoušky. Migrace eshopu na stránky DRILL Athletics pro Vás má mnoho nových

divider divider starší články divider