< >
image1
11
Bře
sdílet článek
Jakub Zalubil

Elévové 2009 postupují do II.koše

Brzké vstávání a ospalé obličeje. Tak pro nás začínal nedělní turnaj na TJ Spoje, pořádaný Fbš Bohemians.
Sestavě 12ti borců+ uzdravené brankářské jedničky jsme měli v prvním zápase jednoduchý úkol. Probrat se! Onen úkol se nám od 5.tého střídání dařilo plnit a vcelku bez většího vzdoru ze strany soupeře jsme si připsali uklidňující výhru.
BA09xSKDvojka 9:3 W

Pauza mezi jednotlivými zápasy tentokráte činila 2hodiny a tak jsme měli dostatek času a prostoru doplnit vitamíny. V druhém skupinovém klání se mělo jednat o papírově podobné utkání. Soupeř z Králova Dvora svou kůži však nedal lacino. Nicméně, náš soustředivý výkon a jistý brankář rozhodli o osudu zápasu a druhé výhře v pořadí. BA09xKrálův Dvůr 4:0 W

Natěšeni z faktu, že máme poprvé v sezóně možnost zabojovat o II.koš, jsme měli o motivaci postaráno. Soupeřem nám bylo pořádající družstvo klokanů.
Aktivní hra, napadání, nebojácnost, zodpovědnost. Tyto pokyny nás provázeli celý zápas. Poločasové, zasloužené vedení neznamenalo, že je vyhráno. Bohužel jsme se nevyvarovali drobných chyb, které zelenobílý soupeř trestal. Drama, jako na houpačce. Vedeme o branku, Bohemka se dotahuje. Zápasem cloumají emoce, adrenalin stříká na všechny strany. Nakonec neudržíme vedení a když 5s do konce trefíme pouze plexi v prázdné bráně, rozhodnout musí penaltový rozstřel.
V něm náš brankář chytá 2 ze 2. Oba naši střelci proměňují a zaslouženě vítězíme v zápase, který musel bavit zaujaté i nezaujaté diváky. BA09xFbšBohemians 7:6p W a postupujeme do II.koše!!!

Závěrem musím vyseknout poklonu všem hráčům, kteří se zúčastnili turnaje a především to, jakým způsobem přistoupili k finálovému duelu. Co mě těší nejvíce je progres a vzestupná kvalita naší hry, která se od mrzutého ledna začíná probouzet atraktivním a aktivním směrem.

Táda(G)-Honza, Tom, Míša, Kryštof, Tomáš, Kryšpín, Mára, Vojta, Táda, Kristián, Dave, Jirka

image1

divider
8c71ece8-e14e-423f-a246-e2355f983a9b
12
Bře

Domácí turnaj s obratem pro 2008čky

Na dalším, tentokrát domácím turnaji, nás čekal velice těžký los.

V prvním zápase nás čekal tým Chodova. Zápas byl od začátku ve

divider
IMG_1808
13
Úno

Elévové 2008 v prvním koši opět třetí

Nedělní turnaj absolvovaly 2008-čky ve sportovní hale v Kobylisích. Na úvod nás čekal známý soupeř FBK Vosy. Zápas proti tomuto týmu se odehrával s předpokládaným scénářem

divider
image1
11
Úno

Benešovské tažení pro 2009tky

Nedělní turnaj v Benešově pro nás představoval především brzké vstávání a vzhledem k výsledkům také pozdní odjezd. Turnaj, na kterém jsme chtěli konečně prolomit

divider starší články divider