< >
2008
24
Zář
sdílet článek
Jakub Zalubil

Elévové 2008 zahájili sezónu na výbornou

První ligový turnaj odehráli elévové 2008 na domácí hale v sobotu 22. září. Krom připravenosti týmu na ligové zápasy prověřil i spolupráci rodičů během pořádání celého turnaje. Jak vše dopadlo se dozvíte v článku :-)

V prvním zápase nás čekal tým Vosy Praha. Tentokrát na nás bylo opět vidět, že první zápasy nejsou naše silná stránka. Naštěstí nás čekal nejslabší soupeř z celého dne, na který i tento výkon v pohodě stačil. Těžiště hry bylo jednoznačně na straně soupeře, který občas zahrozil z brejku. Zápas jsme po půlích 2:0 a 3:0 ovládli 5:0, kdy si každý zásah připsal jiný hráč.

Ve druhém utkání nás čekala odveta proti Startu98 za finále turnaje FAT PIPE kids cup z minulého víkendu. Kluci značně namotivovaní a odhodlaní tentokrát zastavit hráče s číslem 98, který je mozkem hry soupeře. Od začátku velmi tvrdý zápas, ve kterém jsme po první půli vedli 1:0, během které utrpěl nepříjemné zranění v oblasti obličeje po zásahu holí Lukan29. Nicméně odhodlán zápas ubojovat a nenechat tým ve štychu, vrátil se do druhé půle pomoci mužstvu. Po odskočení do tříbrankového vedení se slova ujal Vojtík4, který 4 góly definitivně rozhodl zápas v náš prospěch 7:0. Nutno vyzdvihnout obranou práci celého mužstva, kteří hráče s číslem 98 bránili tak pečlivě, že si nepřipsal ani jednu střelu na branku!

Ve finále nás čekal po zásluze Tatran Střešovice, který týmovým výkonem, nejpodobnějším tomu našemu, prokráčel svojí skupinou též bez porážky. Zápas to byl velmi vyrovnaný a těžiště hry se přelévalo z jedné strany na druhou. U nás perfektně fungovaly bloky střel a brankář, až na pár situací neměl moc zákroků. Zlom v zápase přišel za stavu 2:0 pro nás, kdy soupeř promáchl před prázdnou brankou a z následného brejku jsme odskočili do vedení 3:0. Po první půli, do které kluci vlétli s chutí, jsme vedli 4:0 a vše bylo na té nejlepší cestě. Ve druhé půli jsme ještě přidali dvě branky a zápas dovedli do vítězného konce 6:0 s celkovým skóre v celém turnaji 1. koše 18:0!

Nadšení, chuť, týmovost a bojovnost, to je to, co nás zdobilo celý turnaj. Perfektně fungující obrana s minimem zákroků brankáře a efektivita v útoku rozhodla, že jsme první turnaj sezóny suverénně ovládli. Teď jen neusnout na vavřínech, pracovat dále na věcech, které by měly fungovat lépe a poctivě pracovat, aby jsme byli i příště lepší, než soupeři, kteří nám budou mít co vracet! Na závěr děkuji všem rodičům za odpořádaný turnaj, který proběhl bez jediného problému i s pochvalou od rozhodčích.

2008

Jirka

divider
IMG_1808
13
Úno

Elévové 2008 v prvním koši opět třetí

Nedělní turnaj absolvovaly 2008-čky ve sportovní hale v Kobylisích. Na úvod nás čekal známý soupeř FBK Vosy. Zápas proti tomuto týmu se odehrával s předpokládaným scénářem

divider
image1
11
Úno

Benešovské tažení pro 2009tky

Nedělní turnaj v Benešově pro nás představoval především brzké vstávání a vzhledem k výsledkům také pozdní odjezd. Turnaj, na kterém jsme chtěli konečně prolomit

divider
unnamed
01
Úno

2008čky bez prohry třetí

V prvním zápase čekala náš starší ročník elévů Orka z Horních Počernic. Věděli jsme, že soupeř to je zrádný a nepříjemný, hrající až

divider starší články divider