08
Říj
Jakub Zalubil

2008čky vyhrály také svůj druhý turnaj!

V neděli 7.10. hráli elévové svůj druhý ligový turnaj, který se konal ve sportovní hale v Kunraticích.

V prvním zápase nás čekal tým Horní Počernice.
Po rozpačitém začátku jsme nakonec vyhráli. Kluci bojovali a gólman neměl moc práce. Dvakrát jsme museli dotahovat výsledek, ale začátkem druhého poločasu, kdy jsme dali během první minuty 4 góly, jsme zápas zlomili v náš prospěch. Vyhráli jsme 11:2.
Dva góly dali Krajňák, Hrubeš a Šebek, po jednom gólu Kundrát, Jiřinec, Janoštík J., Bialek a Janoštík L.

Ve 2.zápase jsme se utkali s týmem  Vosy Praha.
Opět jsme byli herně lepší, ale dlouho se nám nedařilo gólově se prosadit. První poločas jsme nakonec vyhráli 3:0, 2.poločas jsme zahájili gólem hned v 1. minutě. Eda Krajňák pak rychle odpověděl na gól soupeře další brankou. Po samostatném breaku Lukáše Kundráta, při kterém byl faulován, jsme  dostali výhodu samostatného nájezdu. Honza Jiřinec ho však neproměnil. Výsledek utkání skončil 8:1. pro Black Angels.
2 góly vstřelili Šebek a Janoštík L , po jednom gólu přidali Vydra, Hrubeš, Krajňák a Kundrát.

Po dvou výhrách jsme se ve 3. zápase utkali o celkové vítězství s Tatranem Střešovice. Byl to tvrdý a vyrovnaný zápas, který po 1. poločase vyhrával Tatran. Kluci z Black Angels se ale nevzdali, zredukovali sestavu a po špatném střídání hráčů soupeře hráli přesilovku. 16. sekund před koncem přesilovky dal důležitou a vyrovnávací branku na 1:1 Honza Jiřinec. I nadále se pokračovalo v tvrdé a vyrovnané hře, při které jsme dokázali zvrátit zápas v náš prospěch. Nakonec jsme vyhráli 3:1.
Dvěma góly přispěl Jiřinec a jeden gól dal Brückner.

Byl to nejnapínavější zápas turnaje a kluci si vítězství zasloužili.
Pochvala patří všem hráčům za bojovné nasazení a týmovou hru.
Velké díky také rodičům za hlasitou podporu během celého ligového turnaje.

unnamed (2)

image1
08
Říj

Elévové 2009 odehráli druhý ligový turnaj

S novým trenérským složením se Elfové 09 vrhli do bojů ve vyšším koši, do kterého přešli hladce na turnaji předchozím.

Turnaj, který

2009
27
Zář

2009 zvládli první elévský turnaj!

Ročník 2009 vstoupil sobotním turnajem do svých prvních zápasů v kategorii elévů. Hned jak vstoupili na hřiště projevili se zkušenosti, které hráči nasbírali, když hráli

2008
24
Zář

Elévové 2008 zahájili sezónu na výbornou

První ligový turnaj odehráli elévové 2008 na domácí hale v sobotu 22. září. Krom připravenosti týmu na ligové zápasy prověřil i spolupráci rodičů během pořádání