08
Říj
Jakub Zalubil

2008čky vyhrály také svůj druhý turnaj!

V neděli 7.10. hráli elévové svůj druhý ligový turnaj, který se konal ve sportovní hale v Kunraticích.

V prvním zápase nás čekal tým Horní Počernice.
Po rozpačitém začátku jsme nakonec vyhráli. Kluci bojovali a gólman neměl moc práce. Dvakrát jsme museli dotahovat výsledek, ale začátkem druhého poločasu, kdy jsme dali během první minuty 4 góly, jsme zápas zlomili v náš prospěch. Vyhráli jsme 11:2.
Dva góly dali Krajňák, Hrubeš a Šebek, po jednom gólu Kundrát, Jiřinec, Janoštík J., Bialek a Janoštík L.

Ve 2.zápase jsme se utkali s týmem  Vosy Praha.
Opět jsme byli herně lepší, ale dlouho se nám nedařilo gólově se prosadit. První poločas jsme nakonec vyhráli 3:0, 2.poločas jsme zahájili gólem hned v 1. minutě. Eda Krajňák pak rychle odpověděl na gól soupeře další brankou. Po samostatném breaku Lukáše Kundráta, při kterém byl faulován, jsme  dostali výhodu samostatného nájezdu. Honza Jiřinec ho však neproměnil. Výsledek utkání skončil 8:1. pro Black Angels.
2 góly vstřelili Šebek a Janoštík L , po jednom gólu přidali Vydra, Hrubeš, Krajňák a Kundrát.

Po dvou výhrách jsme se ve 3. zápase utkali o celkové vítězství s Tatranem Střešovice. Byl to tvrdý a vyrovnaný zápas, který po 1. poločase vyhrával Tatran. Kluci z Black Angels se ale nevzdali, zredukovali sestavu a po špatném střídání hráčů soupeře hráli přesilovku. 16. sekund před koncem přesilovky dal důležitou a vyrovnávací branku na 1:1 Honza Jiřinec. I nadále se pokračovalo v tvrdé a vyrovnané hře, při které jsme dokázali zvrátit zápas v náš prospěch. Nakonec jsme vyhráli 3:1.
Dvěma góly přispěl Jiřinec a jeden gól dal Brückner.

Byl to nejnapínavější zápas turnaje a kluci si vítězství zasloužili.
Pochvala patří všem hráčům za bojovné nasazení a týmovou hru.
Velké díky také rodičům za hlasitou podporu během celého ligového turnaje.

unnamed (2)

Bleci 25.11.2018-DSC_0559
27
Lis

2008 mají další zkušenosti z prvního koše

Nedělní dopoledne 25. 11. 2018. Začal náš první zápas proti Chodovu a hned v 1. minutě po 3 vteřinách prošla střela Lukáše Janoštíka do

46091087_541851456288084_5010391659330928640_n
14
Lis

Elévové 2008 po dobrých výkonech druzí

V nedělním krásném počasí, jsme se vydali do pěkné haly v Kobylisích, abychom odehráli čtvrtý turnaj a napravili herní dojem z minulého nepovedeného turnaje.

První

unnamed (2)
13
Lis

2009tky se bavily hrou v Hlubočince

Plní energie z volné soboty jsme se vydali do daleké Hlubočinky, která však disponuje vzorovým sportovním areálem.Turnaj, který řídil oddíl SK Dvojka Praha,