< >
2008
14
Pro
sdílet článek
Jiří Patočka

Elévové 2008 ve finále!

Po dvou příliš nepovedených turnajích přišlo aspoň z herního pohledu zlepšení. První zápas proti Sokol Rudná skončil 5:2 v náš prospěch. Zápas to byl vyrovnaný, kde jsme se dostali vždy do vedení a Rudná dorovnávala. Za stavu 2:2 kde už vypadalo, že zápas skonči remízou nebo výhrou Rudný, která byla v té době herně lepší, ale nám podařilo vstřelit rozhodující gól na 3:2. Soupeř zkoušel hru v 6, kde se podařilo Honzovi Jiřincovi vstřelit gól do prázdné na 4:2. Utkání ukončil gól Lukáše Kundráta, který by se mohl ucházet o nejhezčí gól turnaje a pro nás nesmírně důležitý, jak se později ukázalo.

Druhý zápas proti TJ Lokomotiva Rakovník skončil prohrou 1:3. Zápas jsme odstartovali dobře, kdy jsme měli spoustu šancí, ale bohužel jsme dokázali z mnoha šancí dát jen jeden gól. Soupeř začal hrozit až v druhé půli, kde jsme bohužel mi polevili a soupeř začal trestat, a nakonec se mu podařilo stav otočit na 1:3.

Ve skupině jsme měli všichni po 3 bodech, takže o pořadí rozhodovalo skóre, který jsme měli o ten důležitý gól lepší než ostatní. Tím pádem jsme šli do finále. Soupeřem ve finále byl už námi známý soupeř Orka Čelákovice a skončil prohrou 1:3. Soupeř, jak už víme z předešlých střetnutí, byl herně vyrovnaný, ale kde nás bohužel předčil bylo v rychlosti a kondici jednotlivých hráčů. Zápas to byl jinak dost podobný jak zápasy předešlé.

Výkon a předvedená hra na tomto turnaji sice nebyla ideální a to především, kdy jsme se nedokázali pořádně dostat k blízkosti soupeřova brankáře a zbytečně jsme se zbavovali míčku. Tak i přes další zbytečné chyby se náš výkon postupně zlepšuje. Závěrem bych chtěl pochválit Dominika Šátka, který odehrál dobrý turnaj na pozici obránce a byl důležitou součásti defenzivní řady.

2008

divider
IMG_20180114_141414
16
Led

Stále neporažení – elévové 2007!

V neděli 14.1. jsme odjeli na další košový turnaj který hostil Králův Dvůr.Na turnaj jsme nastoupili v sestavě: Pěnička,Kreibich, Budínský,Štoček,Vorel,Kebrle,Tandler, Budín,Novák,Zápotocký,Egrt,Pecka O,Štygler,Robek,Tichý,Pecka M,Bohatý.

divider
IMG_20171209_135243
12
Pro

Další z vyhraných lig elévů 2007!

O uplynulé sobotě jsme se sešli k pátému ligovému turnaji prvního koše elévů v následující sestavě: Kreibich, Pěnička – Pecka M., Tandler, Tichý,

divider
IMG_20171126_121708
30
Lis

Elévové 2007 bojovali na Jižním městě!

O uplynulé neděli 26. 11. 2017 jsme hráli v pořadí čtvrtý ligový turnaj elévů na SH Jižní Město v následující sestavě: Kreibich –

divider starší články divider