25
Říj
Jakub Zalubil

Elévové 2008 poprvé v sezóně ztratili

V třetím ligový turnaj v sezoně se 2008čkám příliš nedařilo. Konečné 3. místo a stále bez porážky vypadá pěkně, ale herní projev nebyl příliš povedený. Mělo to hned několik důvodu, ten první, že
nám chyběli 3 dobrý hrací a další, že si kluci mysleli, že to půjde samo a že nemusejí makat a hrát týmově.

První zápas nás čekal budoucí vítěz turnaje Start 98 Praha – Kunratice. Zápas to byl vyrovnaný, kde vyložených šanci bylo na každý straně pomalu. Hned po prvním poločase, který jsme vyhráli 1:0, jsme tušili, že tento zápas moc florbalového umění nepřinese bude to spíž boj a to, jestli uhlídáme jejich klíčového hráče a podaří se nám dotáhnout zápas do vítězného konce. Druhá půlka zápasu byla dost podobná až na to že začaly padat góly. Zápas nakonec skončil remízou 3:3 a naší první ztrátou na turnajích.

Zápas proti Prague Tigers byl snad herně nejhorší v téhle sezoně. Vypadalo to, že kluci úplně zapomněli, jak se hraje florbal a soupeř toho využil. Po první pulce jsme naštěstí prohrávali jen 1:2. O
přestávce promluvili trenéři hráčům do duše a oni si vzali některé jeho rady k srdci. Druhou půli jsme vyhráli 4:1 a především výkon se o něco zlepšil i když víme že kluci umí hrát ještě líp. Zápas skončil 5:3.

V zápase o 3 místo jsme potkal naše známého soupeře s minulých finálových bojů Tatran Střesovice. Tento zápas, z naší strany byl nejlepší a díky soupeři, který hrál taky dobře se zápas musel líbit i divákům. Každý poločas začal podobně, a to velkým tlakem Tatranu, kde náš vždy podržel Max. Postupně se vždy hra vyrovnala, a i mi zacelí být nebezpečný a hlavně efektivní. Zápas skončil výhrou 4:1.

Závěrem bych chtěl poděkovat za spolehlivý a pro nás důležitý dobrý výkon Maxe a pevně doufám, že příští turnaj bude více povedený.

46091087_541851456288084_5010391659330928640_n
14
Lis

Elévové 2008 po dobrých výkonech druzí

V nedělním krásném počasí, jsme se vydali do pěkné haly v Kobylisích, abychom odehráli čtvrtý turnaj a napravili herní dojem z minulého nepovedeného turnaje.

První

unnamed (2)
13
Lis

2009tky se bavily hrou v Hlubočince

Plní energie z volné soboty jsme se vydali do daleké Hlubočinky, která však disponuje vzorovým sportovním areálem.Turnaj, který řídil oddíl SK Dvojka Praha,

unnamed (2)
22
Říj

Povedený domácí turnaj pro tým 2009

Pozitivně naladěni jsme vstupovali do turnaje, který se odehrával na domácí palubovce v Letňanech. Brzké vstávání a chladné ráno zdálo se, nás