14
Bře
Jiří Patočka

Elévové 2008 obsadili 2. místo!

V sobotu 10. března 2008ičky pořádali svůj turnaj, a to v hale TJ spoje. Turnaj přinesl starosti s pořádáním, který díky rodičům byl minimalizovaný a pořádání proběhlo bez žádných komplikací. Tímto chci všem rodičům, co pomohli, poděkovat.  Turnaj především přinesl krásnou podívanou na kluky, kteří hráli svůj nejlepší turnaj v sezoně.

Prvním zápase proti T.B.C. Králův dvůr skončil 6:2 v nás prospěch. Mohu říct, že celý zápas, kromě 2 minut druhé poloviny, kdy jsme dostali jediné dva góly, jsme byly lepší. V zápase jsme si dokázali vytvořit spoustu šancí, které jsme i trestuhodně neproměňovali.

V druhém zapase povzbuzeni výhrou z prvního zápasu jsme vlítly na starší tým z Tatranu Střešovice. Zápas to byl odlišný než ten proti králováku. Hrálo se nahoru dolu, šance střídala šanci, ale troufnu si říct, že vyložených šancí jsme si vypracovali víc a zaslouženě vyhráli 4:3.

Ve finále jsme narazili na Fat Pipe Chodov. Nutno říct, že Chodov byl herně lepším týmem, ale kluci   mu nic nedarovali zadarmo a bojovali.  V zápase jsme především bránili a hrozily z brejků, kterých jsme měli dost, ale spoustu střel skončilo na golmanovi nebo na plexisklu. Díky bojovnosti kluci drželi nerozhodný stav 2:2 a už to vypadalo že budou nájezdy. Bohužel Chodov 2 minuty před koncem proměnil svojí šanci a vyhrál 3:2.

Turnaj se vydařil opravdu všem. Od některých se dobré výkony čekali, ale předvedli se i ostatní hráči týmu. Všichni ho odmakali na 100 % a výsledek se dostavil 2. místo v 2. koši.

Jakub a Jirka

IMG_3133

30713373_10211557021462097_9200573547288723456_n
18
Dub

Elévové 2008 hráli v Letňanech

V sobotu 14.4. hráli elévové svůj předposlední turnaj a odehráli ho ve své domácí hale v Letňanech. Cíl tohoto turnaje byl

2008
05
Úno

Herně vydařený turnaj 2008ček

Po pádu do nižšího koše nás čekali noví soupeři a my doufali, že herně prokážeme zkušenosti z vyššího koše. V prvním utkání jsme se

IMG_20180114_141414
16
Led

Stále neporažení – elévové 2007!

V neděli 14.1. jsme odjeli na další košový turnaj který hostil Králův Dvůr.Na turnaj jsme nastoupili v sestavě: Pěnička,Kreibich, Budínský,Štoček,Vorel,Kebrle,Tandler, Budín,Novák,Zápotocký,Egrt,Pecka O,Štygler,Robek,Tichý,Pecka M,Bohatý.