16
Led
Jakub Zalubil

Elévové 2008 a jejich report z turnaje

Prvním soupeřem tohoto dne jsou Střešovice, kterým ve 3. minutě dáváme první branku, ovšem ve 4. minutě inkasujeme gól a hned v 5. minutě oplácíme a tak se dostáváme do vedení 2:1. V 6. minutě soupeř dorovnává, ale hned po pár vteřinách jsme opět ve vedení 3:2. Střešovice dorovnávají před koncem 7. minuty, Lukáš Kundrát se nevzdá a vede svůj tým do vedení, čímž ukončujeme 1. polovinu utkání za stavu 4:3. Druhý poločas nezačal dobře, soupeř dorovnává 4. gólem. Až v 8. minutě, po dlouhém boji Střešovice zvyšují skóre a bohužel i v další minutě dávají branku, tím vedou 6:4. Bleci hned odpovídají balónkem do branky Střešovic, bohužel nás čekala poslední minuta zápasu, ve které se dorovnat nepodařilo. Vítězství tak patří soupeři za stavu 6:5.

V druhém utkání proti nám stojí Vosy Praha. Tento boj začal vlastně gólem do soupeřovi branky a hned v 2. minutě pokračujeme dalšími 3 góly do „VOSÍ“ branky, díky Lukášovi a Vaškovi. Dalším gólem, který střílí Martin ukončujeme 1. poločas krásným stavem 5:0 pro BA. Druhou polovinu zahájili gólem soupeři po našem laxním bránění v předbrankovém prostoru, ovšem ve 3. minutě tuto branku oplácí Jirka a tím utvrzuje vedení 6:1, pokračuje Pája, který balónek probojoval přes hřiště až do branky soupeře, tak pokračujeme vedením 7:1. V 7. minutě druhé poloviny utkání střílí Tomáš s asistencí Jiříka a hned po necelé minutě dává pěkný 9. gól Lukáš Jánoštík. S tímto stavem dohráváme až do konce utkání, které končí naší výhrou 9:1

V posledním zápase tohoto dne na nás útočili TYGŘI. Toto utkání začalo ve velkém tempu, až 5. minutě dostáváme gól. Bohužel i další gól končí v brance, která patří Blekům. Za stavu 2:0 hrají kluci ještě dlouhé 3 minuty a odpověď je tady, snižujeme skóre na 2:1, čímž končí poločas. Druhá polovina utkání začala opět s velkým nasazením, ke všemu ve 3. minutě dostáváme gól. Dlouho se nedařilo soupeře obehrát, až v 6. minutě střílí gólovou branku Lukáš Janoštík, velké dík. 7.minuta byla nešťastná stav 3:2 zvyšuje soupeř na 4:2, ovšem v následující minutě se podařila střela Jirkovi a my tím prohráváme o pouhý gól. Každopádně času bylo málo a klukům se dorovnat již nepodařilo, výhru tak odnáší soupeř. Přesto klukům velké díky za nasazení a pěknou podívanou.

elv 2008

IMG_1808
13
Úno

Elévové 2008 v prvním koši opět třetí

Nedělní turnaj absolvovaly 2008-čky ve sportovní hale v Kobylisích. Na úvod nás čekal známý soupeř FBK Vosy. Zápas proti tomuto týmu se odehrával s předpokládaným scénářem

image1
11
Úno

Benešovské tažení pro 2009tky

Nedělní turnaj v Benešově pro nás představoval především brzké vstávání a vzhledem k výsledkům také pozdní odjezd. Turnaj, na kterém jsme chtěli konečně prolomit

unnamed
01
Úno

2008čky bez prohry třetí

V prvním zápase čekala náš starší ročník elévů Orka z Horních Počernic. Věděli jsme, že soupeř to je zrádný a nepříjemný, hrající až