< >
IMG_20171126_121708
30
Lis
sdílet článek
Jiří Patočka

Elévové 2007 bojovali na Jižním městě!

O uplynulé neděli 26. 11. 2017 jsme hráli v pořadí čtvrtý ligový turnaj elévů na SH Jižní Město v následující sestavě: Kreibich – Pecka M., Tandler, Pecka O., Budínský, Vorel, Vostřák, Bohatý, Tichý, Výborná, Zápotocký, Štygler, Egrt, Robek, Budín, Štoček.

IMG_20171126_141315
V prvním zápase ve skupině jsme potkali pro nás tradičního soupeře, Chodov. Utkání probíhalo velmi podobně, jako všechna naše utkání v této sezóně, když jsme soupeře přikovali na jeho polovině a dobývali jsme jeho bránu. Co však bylo jiné oproti předchozím utkáním bylo naše nasazení. Hráči působili velmi cílevědomě a herní projev tomu odpovídal. Bohužel, přes velmi povedený výkon, jsme nedokázali z obrovského tlaku vytěžit příliš branek, i díky výbornému brankáři soupeře, a tak utkání skončilo „pouze“ 3:0 v náš prospěch. Pochvalu za tento zápas zaslouží všichni hráči, a především Kuba v brance, který předvedl velmi soustředěný výkon, když neměl během zápasu příliš práce, ale ve chvíli, kdy to bylo třeba, byl na 100% připraven.

IMG_20171126_120105
V druhém zápase ve skupině jsme se setkali s týmem Orky. Zápas byl o trochu živější než předchozí utkání, když se soupeř dlouhými nahazovanými balónky snažil překonat naší obranu, takže si i naši beci zaběhali. Převaha však byla opět velmi výrazná v náš prospěch. Co čert nechtěl, naše efektivita proměňování šancí zůstala na stejné úrovni jako v prvním zápase, proto výsledek vypadal velmi vyrovnaně, ikdyž hra tak úplně nevypadala. Konečný výsledek 3:2. Po výhře ve skupině jsme se tak mohli těšit na čtvrté finále v této sezóně. Za tento zápas chválím všechny za snahu, nicméně musím pokárat za opětovné neproměňování šancí, které nás může v budoucnu velmi mrzet.
Ve finále jsme se setkali, stejně jako v minulém turnaji, s týmem Start 98. Soupeře jsme již velmi dobře znali, proto jsme věděli, co od něj můžeme čekat. Stejně jako při minulém setkání, jsme nic nenechali náhodě a hned v prvním střídání jsme ukázali, kdo bude zápasu dominovat, když jsme šli rychle do vedení. Předvedená kombinační hra byla velmi vydařená, když v zápase padlo hned několik branek po krásných akcích, o které se postarala především první pětice. Oproti předchozím zápasům jsme dali i o trochu více branek, takže finálový výsledek byl 5:1 v náš prospěch a mohli jsme opět slavit vítězství v prvním koši, stejně jako v předchozích třech turnajích. Za tento zápas chválím především první pětici, která svou hrou strhla zbytek týmu k výbornému výkonu.

IMG_20171126_121708
Za celý turnaj hráčům děkuji, opět jsme si ukázali, že umíme hrát s dobrým nasazením, když chceme, což nás trenéry velmi potěšilo, protože v minulých turnajích jsme cítili z týmu lehké sebeuspokojení. Takže za předvedenou hru a za nasazení dáváme týmu obrovský palec nahoru! Co nám však tento turnaj ukázal, je, že musíme pokračovat v častém pilování zakončení, neboť není možné proměnit pouze tak malý zlomek šancí, jako jsme proměnili uplynulou neděli. Takže házíme turnaj za hlavu a od úterka už zase budeme tvrdě makat na tom, abychom příště byli zase o něco lepším týmem.
Budeme se na vás těšit na tréninku!
Honza, Jirka, Ondra, Michal a Kačka

divider
unnamed (2)
08
Říj

2008čky vyhrály také svůj druhý turnaj!

V neděli 7.10. hráli elévové svůj druhý ligový turnaj, který se konal ve sportovní hale v Kunraticích.

V prvním zápase

divider
image1
08
Říj

Elévové 2009 odehráli druhý ligový turnaj

S novým trenérským složením se Elfové 09 vrhli do bojů ve vyšším koši, do kterého přešli hladce na turnaji předchozím.

Turnaj, který

divider
2009
27
Zář

2009 zvládli první elévský turnaj!

Ročník 2009 vstoupil sobotním turnajem do svých prvních zápasů v kategorii elévů. Hned jak vstoupili na hřiště projevili se zkušenosti, které hráči nasbírali, když hráli

divider starší články divider