< >
IMG_20171126_121708
30
Lis
sdílet článek
Jiří Patočka

Elévové 2007 bojovali na Jižním městě!

O uplynulé neděli 26. 11. 2017 jsme hráli v pořadí čtvrtý ligový turnaj elévů na SH Jižní Město v následující sestavě: Kreibich – Pecka M., Tandler, Pecka O., Budínský, Vorel, Vostřák, Bohatý, Tichý, Výborná, Zápotocký, Štygler, Egrt, Robek, Budín, Štoček.

IMG_20171126_141315
V prvním zápase ve skupině jsme potkali pro nás tradičního soupeře, Chodov. Utkání probíhalo velmi podobně, jako všechna naše utkání v této sezóně, když jsme soupeře přikovali na jeho polovině a dobývali jsme jeho bránu. Co však bylo jiné oproti předchozím utkáním bylo naše nasazení. Hráči působili velmi cílevědomě a herní projev tomu odpovídal. Bohužel, přes velmi povedený výkon, jsme nedokázali z obrovského tlaku vytěžit příliš branek, i díky výbornému brankáři soupeře, a tak utkání skončilo „pouze“ 3:0 v náš prospěch. Pochvalu za tento zápas zaslouží všichni hráči, a především Kuba v brance, který předvedl velmi soustředěný výkon, když neměl během zápasu příliš práce, ale ve chvíli, kdy to bylo třeba, byl na 100% připraven.

IMG_20171126_120105
V druhém zápase ve skupině jsme se setkali s týmem Orky. Zápas byl o trochu živější než předchozí utkání, když se soupeř dlouhými nahazovanými balónky snažil překonat naší obranu, takže si i naši beci zaběhali. Převaha však byla opět velmi výrazná v náš prospěch. Co čert nechtěl, naše efektivita proměňování šancí zůstala na stejné úrovni jako v prvním zápase, proto výsledek vypadal velmi vyrovnaně, ikdyž hra tak úplně nevypadala. Konečný výsledek 3:2. Po výhře ve skupině jsme se tak mohli těšit na čtvrté finále v této sezóně. Za tento zápas chválím všechny za snahu, nicméně musím pokárat za opětovné neproměňování šancí, které nás může v budoucnu velmi mrzet.
Ve finále jsme se setkali, stejně jako v minulém turnaji, s týmem Start 98. Soupeře jsme již velmi dobře znali, proto jsme věděli, co od něj můžeme čekat. Stejně jako při minulém setkání, jsme nic nenechali náhodě a hned v prvním střídání jsme ukázali, kdo bude zápasu dominovat, když jsme šli rychle do vedení. Předvedená kombinační hra byla velmi vydařená, když v zápase padlo hned několik branek po krásných akcích, o které se postarala především první pětice. Oproti předchozím zápasům jsme dali i o trochu více branek, takže finálový výsledek byl 5:1 v náš prospěch a mohli jsme opět slavit vítězství v prvním koši, stejně jako v předchozích třech turnajích. Za tento zápas chválím především první pětici, která svou hrou strhla zbytek týmu k výbornému výkonu.

IMG_20171126_121708
Za celý turnaj hráčům děkuji, opět jsme si ukázali, že umíme hrát s dobrým nasazením, když chceme, což nás trenéry velmi potěšilo, protože v minulých turnajích jsme cítili z týmu lehké sebeuspokojení. Takže za předvedenou hru a za nasazení dáváme týmu obrovský palec nahoru! Co nám však tento turnaj ukázal, je, že musíme pokračovat v častém pilování zakončení, neboť není možné proměnit pouze tak malý zlomek šancí, jako jsme proměnili uplynulou neděli. Takže házíme turnaj za hlavu a od úterka už zase budeme tvrdě makat na tom, abychom příště byli zase o něco lepším týmem.
Budeme se na vás těšit na tréninku!
Honza, Jirka, Ondra, Michal a Kačka

divider
IMG_20180114_141414
16
Led

Stále neporažení – elévové 2007!

V neděli 14.1. jsme odjeli na další košový turnaj který hostil Králův Dvůr.Na turnaj jsme nastoupili v sestavě: Pěnička,Kreibich, Budínský,Štoček,Vorel,Kebrle,Tandler, Budín,Novák,Zápotocký,Egrt,Pecka O,Štygler,Robek,Tichý,Pecka M,Bohatý.

divider
2008
14
Pro

Elévové 2008 ve finále!

Po dvou příliš nepovedených turnajích přišlo aspoň z herního pohledu zlepšení. První zápas proti Sokol Rudná skončil 5:2 v náš prospěch. Zápas to

divider
IMG_20171209_135243
12
Pro

Další z vyhraných lig elévů 2007!

O uplynulé sobotě jsme se sešli k pátému ligovému turnaji prvního koše elévů v následující sestavě: Kreibich, Pěnička – Pecka M., Tandler, Tichý,

divider starší články divider