Zář
Jakub Zalubil

Dorost odehrál první kolo v Boleslavi

BA vs Chodov 6:7
Vyrovnaný zápas rozhodly individuální chyby hráčů BA, Chodov byl však výrazně efektivnější při zakončování. V první třetině měl Chodov převahu v počtu střel, ve druhé třetině stříleli více hráči BA. Ke konci utkání došlo ke zranění brankáře Chodova vlastním spoluhráčem, zápas byl tak na 15 minut přerušen – než přijela sanitka. Utkání skončilo výsledkem 7:6 pro Chodov, BA si za předvedený výkon zasloužili minimálně remízu. Nepomohl ani hattrick Štěpána Kostrhúna.
Technology Mladá Boleslav vs Black Angels 5:6
Tým MB hrál pouze na dvě pětky, BA na tři.  Skóre otevřel aktivním napadáním soupeře Jiří Calda . BA měli sice v první části více ze hry, ale díky individuálním chybám se soupeř dostává opakovaně k rychlým brejkům. Tým MB se konci třetiny ujímá dvěma góly vedení.
Na začátku druhé třetiny srovnal skóre krásnou individuální akcí Matouš Burian.
Část zápasu lze charakterizovat jako hurá styl – nahoru / dolu. MB hrála převážně se zataženou obranou na půlce, góly však dávalí efektivně především z brejků. BA naopak neproměnili dvě tutové šance při přesilovce.
Ve třetí třetině tak jako v předchozím zápase BA stahují hru na dvě pětky. MB především brání opět na půlce. Při ztrátě míčku BA dochází celkem k pěti přečíslení 3 vs 2 nebo 2 vs 1 ! V poslední části hry však skórují Blaci třikrát a Bolka pouze jednou. Rozhodující gól padl po krásné kombinaci, která uspala soupeře:)  do odkryté části branky,kdy Štěpán Kostrhún zavěsil. Trenéři obou týmů si vzali na konci zápasu oddechový čas.  Zápas skončil těsným výsledkem 6:5. Pokud se příště vyvarujeme individuálních chyb, nemusíme se o těsné vítězství tak strachovat …
Tým má velké srdce a chuť po vítězství. Jsme hrdý na to jak kluci spolu stále komunikují a povzbuzují na lavičce i za nepříznivého stavu.
Paradox je , že jsme v prohraném zápase hráli lépe než ve vítězném.
Ale jak říká Ivan Lendl, je to jenom sport!!!
Díky rodičům a všem co přišli kluky povzbudit.
received_240705753267044

received_352609892175285
01
Říj

Jako na houpačce v zápasech dorostu A

V prvním zápase nastoupili naši dorostenci A proti týmu Sparta Praha. Soupeř první třetinu začal napadáním rozehrávky v obraném pásmu BA. Větší aktivita

29314595_2127748973918733_7468520019028121245_n
04
Dub

Dorostenci B vyhráli svoji soutěž!

Letošní sezona skončila pro Dorostence B vítězně, když obsadili ve své soutěži PH+SČ ligy první místo a vybojovali postup do 2. dorostenecké ligy.

dorostB
22
Led

Dorost B přejel soupeře!

V sobotu vyrazili Dorostenci B na 6.kolo PH + SČ ligy. Sraz byl na Hlavním nádraží a potom vlakem do Černošic. Aktuálně držíme