22
Led
Jiří Patočka

Dorost B přejel soupeře!

V sobotu vyrazili Dorostenci B na 6.kolo PH + SČ ligy. Sraz byl na Hlavním nádraží a potom vlakem do Černošic. Aktuálně držíme druhé místo v tabulce pouze o bod za prvními Alien právě z Černošic. Pořád jsme tedy ve hře o postup do druhé dorostenecké ligy.
Na turnaj jsme jeli v základní sestavě 15+1 bez posil z A týmů a v brance nás jistil Vašek Beneš ze starších žáků.
Prvním soupeřem byl Beroun, který je aktuálně poslední v tabulce. Od první minuty jsme soupeře nepustili k balonku a neustále odstřelovali jeho branku. Beroun dobře bránil a nám chvilku trvalo, než jsme našli ten správný recept na jejich obranu a srovnali si střeleckou mušku. :) Po prvním gólu jsme se už nezastavili a po druhé třetině svítilo na „tabuli“ 12:0 pro BA. Cílem poslední třetiny bylo nepolevit a pokračovat v tempu hry. To hráči dodrželi a zápas skončil 25:0.
Druhý zápas nás čekala Dobříš, která byla na čtvrtém místě tabulky. Stejně jako v prvním zápase jsme už od první minuty byli aktivnější a v čase 1:05 vedli 1:0. Dobříš byla o poznání silnějším soupeřem než Beroun, ale kluci byli rozjetí jak rychlík „Praha-Košice“ a první třetina skončila 5:1 pro BA. Zbytek zápasu jsme pokračovali ve výborné týmové hře kdy se 12 hráčů z 15 dokázalo bodově prosadit. Konečný výsledek 14:3
Super týmový herní projev i individuální výkony hráčů tentokrát překvapili i naši trenérskou dvojici :) a ukázali, že i v B týmech se hraje výborný florbal.

dorostB

Ilustrační foto

29314595_2127748973918733_7468520019028121245_n
04
Dub

Dorostenci B vyhráli svoji soutěž!

Letošní sezona skončila pro Dorostence B vítězně, když obsadili ve své soutěži PH+SČ ligy první místo a vybojovali postup do 2. dorostenecké ligy.

21106839_1761900927183711_5589738119311145739_n
26
Pro

První polovina sezóny dorostenců

V loňské sezóně byla kategorie dorost hodně vidět. Po účasti na republikovém finále se dorost Black Angels umístil na krásném druhém místě

dorost_sfc-1.misto
31
Srp

ZLATÁ BRATISLAVA!

Již ve středu odcestovala větší část dorostenecké posádky z Prahy do slovenského hlavního města, kde se od čtvrtka zúčastnila turnaje Slovak Floorball Cup. Po troublech s ubytováním