Bře
Jakub Zalubil

Domácí turnaj s obratem pro 2008čky

Na dalším, tentokrát domácím turnaji, nás čekal velice těžký los.

V prvním zápase nás čekal tým Chodova. Zápas byl od začátku ve velkém tempu s naší herní převahou. Po první půli jsem vedli 2:0. Ve druhé půli jsme ještě přidali 5 kousků a konec zápasu jsme si užívali s konečným vedením 7:0.

Ve druhém zápase jsme narazili na Tatran Střešovice. V úvodu jsme se dostali do vedení po chytrém zasunutí zpoza branky, ovšem zanedlouho jsme předvedli podobnou chybu a soupeř vyrovnal. Zápas v mnoho momentech připomínal spíše bitvu než zápas, ale kluci se drželi statečně. Bohužel jsme neuměli proměnit naše šance a soupeř využil naší závěrečnou hru bez brankáře a uzavřel skóre na konečných 2:4.

V zápase o třetí místo jsme se opět utkali s Prague Tigers. Zápas pro nás začal jak z hororu a brzy jsme prohrávali 0:4, kdy nám vůbec nefungovala obranná fáze. Poté jsme sice snížili, ovšem soupeř zase odskočil na 1:5. Byl čas na promluvení klukům do duše a kluci si to vzali k srdci. Začali makat, bránit a bojovat. Postupně jsme dotáhli výsledek na 6:6 a v poslední minutě dokázali obrat na 7:6. Žádný zápas není prohraný, dokud nezazní poslední hvizd!!!

Jirka

image1
11
Bře

Elévové 2009 postupují do II.koše

Brzké vstávání a ospalé obličeje. Tak pro nás začínal nedělní turnaj na TJ Spoje, pořádaný Fbš Bohemians. Sestavě 12ti borců+ uzdravené brankářské jedničky jsme

IMG_1808
13
Úno

Elévové 2008 v prvním koši opět třetí

Nedělní turnaj absolvovaly 2008-čky ve sportovní hale v Kobylisích. Na úvod nás čekal známý soupeř FBK Vosy. Zápas proti tomuto týmu se odehrával s předpokládaným scénářem

image1
11
Úno

Benešovské tažení pro 2009tky

Nedělní turnaj v Benešově pro nás představoval především brzké vstávání a vzhledem k výsledkům také pozdní odjezd. Turnaj, na kterém jsme chtěli konečně prolomit