Plná bříška, líné nožičky a upovídaná ústa. Takto bych mohl klidně reflektovat domácí turnaj elévů 2009, který se konal 12. ledna.

Celá akce nám začala, již tradičně, příkladnou aktivitou ze strany našich rodičů. Časomíra i hřiště bylo připraveno dříve, než jsem si stačil přezout obutí, a tak byl dostatek času věnovat se našim mladíkům. Společně s Lukášem jsme si vzali slovo a nahnali chlapce do šatny, kde bylo nutno zvýšit hlas. Laxní a neukázněný přístup z pátečního tréninku však nebylo v našich silách odstranit v průběhu celého turnaje.

Všechny tři zápasy se odehrály v dosti shodném duchu. První dvě střídání jsme odehráli vždy aktivně, poté se nicméně dostavil pocit uspokojení (nevíme z čeho). Předeším díky vynikajícímu Tádovi v bráně, který navázal na svůj výkon z turnaje PFC, jsme odcházeli z prvních dvou zápasů shodně s bodem.

S vědomím, že máme k dispozici 14 hráčů jsme se nechtěli uchýlit ke krajní variantě – hrát na 6 lidí. Na 6 lidí, neboť polovina hráčů byla v hlavách stále na horách, či u Štědrovečerní tabule.

Tuto variantu jsme s čistými hlavami s Lukášem zavrhli, neboť naším prvním a posledním cílem je komplexní rozvoj a progres co možná nejvíce hráčů.

Na druhou stranu je nutno podotknout, že nás v následujících dnech, týdnech a měsících nečeká lehký úkol. Je nutno přidat na všech frontách a tak se již dnes, v úterý, vrháme plně do tréninkového procesu.

BA09 x Jesenice 1:1, BA09 x Chodov 3:3, BA09 x Rakovník 4:3